Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

Na, as vis skaitineju apie daugkartines sauskelnes, vis groziuosi, kai mamytes pacios pasisiuna tokius grozius thumbup.gif Kol kas mes naudojam tik pirktines daugakartines sauskelnes, bet jauciu kad jau baigiu uzsikresti sauskelniu siuvimu lotuliukas.gif Taigi jau noriu ir pati pabandyti kazka pasigaminti.
Tai pradziai noreciau paklausti kaunieciu mamyciu, kur butu galima nusipirkti sauskelnems ir iklotams tinkamu medziagu: flanelines, frotines ir pan. gal dar vilnos...?
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 27, 01:05)
nu va mano pačios pačiausios blush2.gif  wub.gif

bigsmile.gif Eina saaaau, net žandikaulis atvipo.... Grožis nerealus, tikrai, kaip iš parduotuvės (ale ir pagyrimas doh.gif , juk visuomet naminis maistas, daiktas labiau vertinamas, o čia lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(pumpotaukslis @ 2008 08 27, 09:17)
o krastelius kuo apvedzioji?? lyg ir ne zigzagu apsiuti...

na pačia paprasčiausia tiesia siūle biggrin.gif

QUOTE(vidule @ 2008 08 27, 14:11)
Ech ir mes tokių norim 

tai kad jūs jau didelės g.gif

QUOTE(Vaizele @ 2008 08 27, 14:55)
kurios nuotrauka po kelių metų puikuosis Verslo žinių pirmąjame puslapyje kaip geriausios verslininkės,

Jei ne paslaptis, po kiek bus? 

O su tais vilnoniais megztiniais, kaip jūs žinot, kad senas megztinis tikrai vilnonis? 


lotuliukas.gif aha bet nuotrauka turės būt su vaizele.. kaip pirmąja įkvėpėja tongue.gif

lotuliukas.gif tai kad nieko dar nesiruošiu pardavinėt.. o jei ir nuspręsčiau tai net neįsivaizduoju po kiek schmoll.gif gal minčių pametėkit bigsmile.gif

na aš tai kai pirkau tai pirkau tik su etiketėm ir tik 100 proc vilna.. ir tai tos pirmosios kur tamsiausios tai neveikia schmoll.gif be ten ir vilna buvo kažkokia g.gif nu nipomniu kokio ten gyvio... o jei iš savo nori tai bandyk praskalbt aukštesnėj tempoj.. jei susitrauks tai žinok kad vilna lotuliukas.gif

QUOTE(Vaizele @ 2008 08 27, 15:18)
negalvoji atsidaryti Skelbimu skyrelyje savo temos, kurioje pasiulytum isigyt daugkartiniu sauskelniu? Ten labai daug mamu taip savo rankdarbius pardavineja.

tai kad nžn... bus matyt...

QUOTE(ritukasx @ 2008 08 27, 15:40)
flanelines,
frotines ir pan.
gal dar vilnos...?

pasymatymas, bazė 5, 11 sandėlys. aleksote yra veiverių plente pardė...
bazėj šiandien užmačiau ir frotinio audinio.. kaina bilen kokia doh.gif na dar būtų galima pirkt bet kokybė doh.gif nu aš tokios kokybės šluostes kaip mazgotes naudoju cool.gif taigi ir taupumo ir kokybes sumetimais perku piguškėse rankšluosčius rolleyes.gif va ten tai amžini.. bet irgi būna dviejų rūšių.. vieni plonesni kiti tokie super thumbup.gif išvirini ir viskas.. man kažkaip nepriklu, nes ant šikniaus dedu tongue.gif
vilnos kokios???

tiesa, šiandien piguškėse nusipirkau du tokius dalykėlius bigsmile.gif po du litus hihihi.gif sakė viena moteris nusipirko prieš mane kelis kaip paklotėlius į vežimuką doh.gif
http://www.rasakila....su_medv._05.jpg

ačiū už pagyras blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(geltoniausia @ 2008 08 27, 21:34)
bigsmile.gif  Eina saaaau, net žandikaulis atvipo....

bis.gif bis.gif bis.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 27, 21:49)
tiesa, šiandien piguškėse nusipirkau du tokius dalykėlius  bigsmile.gif  po du litus hihihi.gif sakė viena moteris nusipirko prieš mane kelis kaip paklotėlius į vežimuką  doh.gif
http://www.rasakila....su_medv._05.jpg

Mmmmda doh.gif Kokia nesupratlyva moteriškė hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2008 08 27, 22:42)
Mmmmda  doh.gif  Kokia nesupratlyva moteriškė hihihi.gif

ryškiai SM' o neskaito umn.gif
Atsakyti
Akvilyte, aciu uz info 4u.gif Reiks apsilakstyti po audiniu ir "ranksluosciu" skyrius lotuliukas.gif
O kokia situacija Kaune butu su kanapes ar bambuko audiniais?
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 08 28, 09:48)

O kokia situacija Kaune butu su kanapes ar bambuko audiniais?

liūdna verysad.gif o pirkt ir karpyt ranksluosčius neapimoka....
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 27, 20:49)
tai kad jūs jau didelės  g.gif

tiesa, šiandien piguškėse nusipirkau du tokius dalykėlius  bigsmile.gif  po du litus hihihi.gif sakė viena moteris nusipirko prieš mane kelis kaip paklotėlius į vežimuką  doh.gif
http://www.rasakila....su_medv._05.jpg

Dar su puodu nedraugaujam tai reikia suktis su sauskelnėm blush2.gif
Mes tokią palutę pirkom,tai dalykėlis neblogas gerai sugeria mirksiukas.gif kai dar už tokią kainą tai thumbup.gif ,o kur tokią piguškė su tokiais lobiais ax.gif
Atsakyti
Sveikos, jei nesupyksit pabandysiu prisijungti prie auksarankių burelio blush2.gif
Kol kas dar nelabai ką moku, pagal vieną iš pradžioj įdėtų nuorodų numezgiau prilaikančias kelnytes, gavosi kažkas netaip.. kojytės man atrodo per siauros, o tarpas tarp kojyčių per didelis.
help.gif help.gif
Gal galit padėti, kiek turėtų būti cm tarp kojyčių (0-3 mėn kūdikiui), ir koks kojytės plotis?
Būsiu labai dėkinga už pagalbą 4u.gif
Dabar pradėjau megzt antras kelnytes ir kaip tik esu ties ta vieta kur reikia nuspresti kiek tarp kojyčių palikti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ba_Bochka: 29 rugpjūčio 2008 - 21:07
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 27, 16:18)
Akvilyte,

negalvoji atsidaryti Skelbimu skyrelyje savo temos, kurioje pasiulytum isigyt daugkartiniu sauskelniu? Ten labai daug mamu taip savo rankdarbius pardavineja.

lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena,

Aš taip pat šioje srityje pradinukė smile.gif
Pirmi bandymai, aišku, kiek pasvilę, bet kiek supratau, retai kam iš pirmo karto viskas puikiai pavyksta. Siuvau 1 sauskelnes, bet gavosi didokos ir matyt tą gumą prie kojyčių nepakankamai ištempiau, nes jei dabar dėčiau, tikrai pratekėtų. Bet dėkui visoms už patarimus, manau, kiti bandymai bus labiau vykę...

QUOTE(Ba_Bochka @ 2008 08 29, 22:05)
Gal galit padėti, kiek turėtų būti cm tarp kojyčių (0-3 mėn kūdikiui), ir koks kojytės plotis?
Būsiu labai dėkinga už pagalbą  4u.gif
Dabar pradėjau megzt antras kelnytes ir kaip tik esu ties ta vieta kur reikia nuspresti kiek tarp kojyčių palikti..


Pas mane gavosi klynukas 9cm, kojytės 8 cm ir nėra per didelės... Bet gal palauk kol senbuvės savo patyrimu pasidalins ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miklė @ 2008 09 02, 08:48)

Pas mane gavosi klynukas 9cm, kojytės 8 cm ir nėra per didelės... Bet gal palauk kol senbuvės savo patyrimu pasidalins  ax.gif


Didelis dėkui už atsakymą 4u.gif
Atsakyti