Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

QUOTE(pumpotaukslis @ 2008 08 26, 22:33)

o siuvai pagal jau turimas kelnikes ar is galvos??

visos trys siūtos skirtingai biggrin.gif siuvau iš galvos biggrin.gif tik tų vidurinių idėją radau kažkur nete tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpotaukslis @ 2008 08 26, 18:48)
galvojau galvojau besiudama ir pamaniau pasitart  g.gif
ka jus manote, jei pagal iskarpa flanelines imti tik dvi dalis, (t.y. viena  isorei, o kita vidui), o vietoje  dvieju frote ikloteliu viduje idejus tris ar keturis???
kazkaip atrodo, kad taip butu paprasciau siuti, t.y. nereiktu apkirpti vieno is vidiniu sluoksniu ir lengviau butu juos susiuti i bebaigiamas kelnikes.
noreciau pasiut ir isbandyt, bet kad musu mazylis tik po menesiuko pasirodys, o siuti azartas pakilo smile.gif ka manot??


Hmmm bet ar nebus netyčia taip, kad šone greit prašlaps ir dėl to dažnai keist reikės? g.gif Nebandžiau, nžn, tai teoriškai mąstau g.gif Aš vienas siuvau iš trijų sluoksnių, tai nemėgstu jų - greičiau peršlampa. Bet aš ten nedėjau daugiau frotinių sluoksnių g.gif

QUOTE(akvilyte @ 2008 08 26, 21:04)
beje turiu pastebėjimą kad šiuolaikinė flanelė geeeeeeeeeeeeerokai plonesnė nei senų laikų sad.gif


user posted image


Taip, šiuolaikinė flanelė plonesnė gerokai unsure.gif bet irgi nevienoda, aš kelis pirkau, bet pora audinių storesni, o vienas tai vos ne prašviečiamas doh.gif

man šitos labai gražios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 26, 23:01)
Aš vienas siuvau iš trijų sluoksnių, tai nemėgstu jų -  greičiau peršlampa. Bet aš ten nedėjau daugiau frotinių sluoksnių  g.gif

Taip, šiuolaikinė flanelė plonesnė gerokai  unsure.gif bet irgi nevienoda, aš kelis pirkau, bet pora audinių storesni, o vienas tai vos ne prašviečiamas  doh.gif


nu kad ne žinok g.gif viskas ten normaliai.. tiesiog šoniukai plonesni gaunas o pagrindinė drėgmė vistiek pirmiausia kaupiasi ten kur įsiūtas frotas rolleyes.gif o jei tik vien trys sluoksniai flanelės tai schmoll.gif pas mane sauskelnė du dluoksnisi flanelės, trys sluoksniai froto o i vidų dar sulankstau įklotuką flanelinį.. tai tas įklotukas gaunas dar 12ka blink.gif sluoksnių flanelės.. nu skamba nerealiai.. bet sakau kad ta flanelė tokia plonytė... normaliai tas vaikas.. nei išsipūtęs nei ką... va kai į vidų nakčiai įdedu bambukinį įklotuką tai tada išsipučia lotuliukas.gif

jo jo aš jau apie tą storesnę kalbu.. nes čiupinau ir aš tą visai ploną tai doh.gif marlės tipo doh.gif

o aš pagaliau pasiuvau sauskelnes prie kurių neturiu kaip beprikibt wub.gif ir gražutės ir fainutės.... pirmos kišeninės... su fliso sluoksniu... visai kaip parduotuvinės wub.gif reisk ryt išbandyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 27, 00:03)
o aš pagaliau pasiuvau sauskelnes prie kurių neturiu kaip beprikibt  wub.gif  ir gražutės ir fainutės.... pirmos kišeninės... su fliso sluoksniu... visai kaip parduotuvinės  wub.gif  reisk ryt išbandyt  bigsmile.gif

Gražios labai tos megztukinės kelnytės thumbup.gif Ir idėja super, galima senus vilnonius megztinius sunaudoti thumbup.gif

Jau šviečiasi tavo krautuvėlės atidarymas hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2008 08 27, 00:09)
Ir idėja super, galima senus vilnonius megztinius sunaudoti  thumbup.gif

Jau šviečiasi tavo krautuvėlės atidarymas  hihihi.gif

pas mane tai nesiveisia vilnonių megztinių schmoll.gif vakar piguškes nusiaubiau cool.gif

topsecret.gif savo sm bloge jau rašau titulinį postą savo temos lotuliukas.gif gal kada užplauks ir atidarysiu biggrin.gif gal atsiras kokia klientė lotuliukas.gif

riek eit miegot... nes rimtai tuoj turėsiu kalnąąąąąą sauskelnių doh.gif ale taip užsikabliavau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 26 rugpjūčio 2008 - 23:28
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 27, 00:23)
riek eit miegot... nes rimtai tuoj turėsiu kalnąąąąąą sauskelnių doh.gif ale taip užsikabliavau  doh.gif

Piguškės irgi gerai thumbup.gif

Jau pas tave kaip visada, eneregija liejasi per kraštus lotuliukas.gif Paskolink man trupiniuką energijos cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geltoniausia: 26 rugpjūčio 2008 - 23:51
nu va mano pačios pačiausios blush2.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 27 rugpjūčio 2008 - 00:14
aga, pacios paciausios ploja.gif ploja.gif
o krastelius kuo apvedzioji?? lyg ir ne zigzagu apsiuti...
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 27, 00:05)
nu va mano pačios pačiausios blush2.gif  wub.gif


Niu tikrai thumbup.gif geriau užpirktines atrodo ax.gif Ir tos iš megztinukų labai šaunios.Nu ir šaunuolė thumbup.gif Ech ir mes tokių norim blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vidule: 27 rugpjūčio 2008 - 13:17
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 26, 23:23)
topsecret.gif savo sm bloge jau rašau titulinį postą savo temos  lotuliukas.gif  gal kada užplauks ir atidarysiu  biggrin.gif  gal atsiras kokia klientė lotuliukas.gif


Linkiu kuo didžiausios sėkmės 4u.gif Va mūsų akyse ims ir užgims didi verslininkė, kurios nuotrauka po kelių metų puikuosis Verslo žinių pirmąjame puslapyje kaip geriausios verslininkės, pradėjusios verslą tuomet, kai visi sakė, kad ekonominė recesija thumbup.gif drinks_cheers.gif clap.gif

Jei ne paslaptis, po kiek bus? bigsmile.gif

QUOTE(akvilyte @ 2008 08 27, 00:05)
nu va mano pačios pačiausios blush2.gif  wub.gif
user posted image


Tikrai žinok, pačios pačiausios wub.gif tiesiog nuostabios, nėr ką nei pridurt.

O su tais vilnoniais megztiniais, kaip jūs žinot, kad senas megztinis tikrai vilnonis? g.gif nes etiketės jau būna nusinešiojusios / nukarpytos / nuskalbtos ir nesimato nieko ax.gif nes skaičiau, kad efektyvios prilaikančios kelnytės tuomet, kai ne mažiau 75% vilnos... o jei ten megztinis ne vilnonis visai? g.gif
Atsakyti
Mums jau metukai ir 1 menuo, kadangi db vasara, tai nuo 11 men atsisakem vienkartiniu sauskelniu, o triusikus naudojam, tai net kai ilgesniam laikui isvaziuojam tai i pampersa nedaro kencia... bet ant puodo pats nesipraso.... bet labai tikiuos kad pradetu prasytis....
Atsakyti
Akvilyte,

negalvoji atsidaryti Skelbimu skyrelyje savo temos, kurioje pasiulytum isigyt daugkartiniu sauskelniu? Ten labai daug mamu taip savo rankdarbius pardavineja.
Atsakyti