Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

Aha, kai moki tai ir netrunki, antrosios sauskelnės pasisiuvo dailiau ir greičiau, matyt kuo tolyn, tuo bus geryn blush2.gif nu faina bigsmile.gif mano vyras tai juokėsi, sakė ne tokį augaliuką ant priekio užsiuvau, turėjo būti klevo lapas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gita_jj @ 2008 08 22, 19:26)

g.gif

QUOTE(Olesta @ 2008 08 22, 19:31)
Sveikos darbštuolytės 4u.gif pasirodau pirmą „svilėsį“, bet patinka jis man daug labiau, nei ankstesni blush2.gif  lotuliukas.gif ačiū visoms už pastabas ir pamokymus... wub.gif

user posted image

user posted image

super thumbup.gif net supavydėjau blush2.gif

QUOTE(pumpotaukslis @ 2008 08 22, 20:51)
Sveikos, darbstuoles. Padekite prasau, apvaziavau puse Kauno, bet niekur nerandu normalios flaneles. Savanoriu pr "Silko tekstilej" buvo, bet tokia plona, kad i marle man kiek panasi.

bazėj 5 tam sandėly arba dar pasymatyme antram aukšte mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
idėja prilaikančiom kelnytėm, kas turit mergytes.. žiemą tokia suždedat ir gražu ir funkcionalu tongue.gif
Atsakyti
Ačiū blush2.gif bet man Akvilyte iki Tavo flanelinių dar toli 4u.gif o dabar dar pasakykit, prieš naudojant pirmą kartą vilnones prilaikančias lanolizavot ar ne? Turiu dvejas savo megztas ir dvejas Lana Care pirktines, prieš naudojant man jas lanolizuot, ar duot šeimininkui panaudot ir tada skalbti ir lanolizuoti? g.gif
Atsakyti
aciu akvilytei uz flanelyciu pardoskyciu info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2008 08 23, 08:43)
prieš naudojant pirmą kartą vilnones prilaikančias lanolizavot ar ne?

TAIP biggrin.gif

QUOTE(pumpotaukslis @ 2008 08 23, 12:34)
aciu akvilytei uz flanelyciu pardoskyciu info smile.gif

bile tik mačytų biggrin.gif


oi nu aš šiandien kiek experimentų pridariau lotuliukas.gif ale kaip smagu buvo... jei viskas akaj bus tai tikrai reiks naminę sauskelnių manufaktūrą atidaryt lotuliukas.gif po kelių dienų parašysiu ar kas gavos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 26, 00:09)
oi nu aš šiandien kiek experimentų pridariau  lotuliukas.gif  ale kaip smagu buvo... jei viskas akaj bus tai tikrai reiks naminę sauskelnių manufaktūrą atidaryt  lotuliukas.gif po kelių dienų parašysiu ar kas gavos ax.gif

Vai vai vai, dabar visą naktį nemiegosiu, lauksiu tavo experimentų pasirodant bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai, kad matosi, kad ir taip nesimiega lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 25, 23:09)
TAIP  biggrin.gif
bile tik mačytų  biggrin.gif
oi nu aš šiandien kiek experimentų pridariau  lotuliukas.gif  ale kaip smagu buvo... jei viskas akaj bus tai tikrai reiks naminę sauskelnių manufaktūrą atidaryt  lotuliukas.gif po kelių dienų parašysiu ar kas gavos ax.gif


Aš kątik nusipirktų prilaikančių kelnyčių nelanolizavau, nes kaip suprantu, jos jau būna lanolizuotos unsure.gif
Atsakyti
galvojau galvojau besiudama ir pamaniau pasitart g.gif
ka jus manote, jei pagal iskarpa flanelines imti tik dvi dalis, (t.y. viena isorei, o kita vidui), o vietoje dvieju frote ikloteliu viduje idejus tris ar keturis???
kazkaip atrodo, kad taip butu paprasciau siuti, t.y. nereiktu apkirpti vieno is vidiniu sluoksniu ir lengviau butu juos susiuti i bebaigiamas kelnikes.
noreciau pasiut ir isbandyt, bet kad musu mazylis tik po menesiuko pasirodys, o siuti azartas pakilo smile.gif ka manot??
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 26, 10:02)
Aš kątik nusipirktų prilaikančių kelnyčių nelanolizavau, nes kaip suprantu, jos jau būna lanolizuotos  unsure.gif

aš kai nepirkau tai savo megztas iškart lonalizavau rolleyes.gif

QUOTE(pumpotaukslis @ 2008 08 26, 19:48)
, jei pagal iskarpa flanelines imti tik dvi dalis,

na mano naudojamos ir yra.. du sluoksniai flanelės ir vidury frotinis įklotas.. kadangi pas mane berniukas tai vienas sluoksnis per visą ilgį ir dar du sluoksniai priekyje... bet kai dedu tai į vidų dar dedu flanelinį įklotuką...
beje turiu pastebėjimą kad šiuolaikinė flanelė geeeeeeeeeeeeerokai plonesnė nei senų laikų sad.gif

na o mano pirminiai experimentai pavyko thumbup.gif taigis turiu papildomas trejas vilnones kelnytes gimusias per tris valandas biggrin.gif va tep... jei megzt nei ką... lonalizavau, viskas liux thumbup.gif taip jei kam rik galiu perleist.. nes mum tiek nereik...
viskas daryta iš megztinių tongue.gif
šitas siuvau pirmas tai biški prašoviau su iškarpa doh.gif vienodai išėmiau prieky ir gale.. prieky gi daugiau riek išimt kojikes bet nieko naudojimui absoliučiai netrukdo tongue.gif

user posted image
šitos man super thumbup.gif tik megztukas buvo truputį kandžių pamylėtas tai tokios čiut palopytos lotuliukas.gif bet ilgos klešnytės wub.gif
user posted image
na ir šitos.. megztukas kažkada matyt buvo įkištas į netinkamą temp ir susitraukė lotuliukas.gif bet toks standus todėl užtenka vieno sluoksnio thumbup.gif nepraleidžia schmoll.gif žiemai liux nes kažkaip ilgas juosmenėlis gavos blush2.gif bet galima atlenkt..

user posted image
user posted image

ryt laukite tęsinio tongue.gif
Atsakyti
labai fainei atrodo. ypac tos paskutines thumbup.gif thumbup.gif
o siuvai pagal jau turimas kelnikes ar is galvos??
Atsakyti