Tik neskubėkit per daug. Ateis laikas ir matysit kur ko trūksta. Nors iš nuotraukų matyti, kad jau daug padaryta. Jau vien su pievele, kiek darbo.
aplink tą kelmą nebent vieną, kaip kasiopėja rašė, nes daugiau gėlių, tai ir kelmui sunkiau ir drėgmė užsilaiko, ir greičiau liga kokia gali įsimesti, na, ar grybas-pelėsis.
Dar toks nekuklus klausimas. O jūs stogą tokį pasirinkot taupumo sumetimais turbūt? Ar dar dažysit?
To Žydriausia. Žiūriu žiūriu į tą jūsų kampelį ir, žinot, man trys elementai išryškėja, pavadinsiu taip. Pirmasis: Intensyvios žalios žolė; antrasis: akmenukai; trečiasis: pilkšvai melsvos spalvos kadagys, eglutė ir gvazdikėliai.
Aš ryškinčiau pastaruosius tris. Aišku, serenčiai, begonijos, jurginai, našlaitės bent žiemai pasišalins. Kol kas nieko neardyčiau. Bet iš rudens išskirstyčiau kažkokia kita geometrine forma gvazdikėlių krūmukus, kad savaime plėstųsi ir augtų kilimine danga arba nupirkčiau dar. Po egle paleisčiau šilokų žemų žalių. O visa kita tuo pačiu ir po kadagiu pamulčiuočiau medžio drožlėmis, tik nežinau kokios spalvos, gal tokios, kaip tvora. Pievutėj statyčiau žemą, kad ir ąžuolinį kelmą, o ant jo baltą šliaužiančią rožę(tik nežinia, kaip ji jausis pavesingoje vietoje
) dideliame moliniame vazone, mozaikintame tokiais pat tik mažesniais akmenimis.
nepykit, patinka mozaika, todėl daug kur ją matau Astilbės ir tujos čia atsisakyčiau, rasčiau joms vietą kitur. Kaip ir vienmečių ir iškasamų gėlių.
toks stogas - autentika.. ir tinka tam molio pastatui geriau nei kokios skiedros ar siaudai..