QUOTE(Kodėlčiukė @ 2008 10 10, 11:04)
laba diena, mamos
mano Domantui išdygo dantukas viršuje prie alveolinės ataugos
mano supratimu, ir kiek galiu įžiūrėti, jis augs kreivai
mamos, kaip jūsų vaikučiams augo dantukas prie alveolinės ataugos?
Sveikute,
Na mums jau du dantukai buvo išaugę, pirmas po 1 savaitės po gimimo, antras kiek vėliau, o dabar va vakar ir trečias aptikau, kad lenda ir visi prie alveolinės ataugos, du tie pirmieji grynai ant alveolių skilimo, o dabar trečias auga prie pakreiptos alveolės ir jis tikrai bus kreivas.
Pirmus du pašalino Žalgiryje mums gyd. Z, nes sakė, kad jai tikrai jie maišytų, be to net pradėjo trintis į žanduką. Manau, kad kaip iki galo išlys trečiasis, gali būti kad jį irgi teks traukti
QUOTE(zagsuliukas @ 2008 10 10, 16:22)
Labukas
Mes jau grizome namucio
Labai džiaugiamės ir mes, kad pavyko operacija, ir kad viskas sėkmingai praėjo
Kaip sekėsi po operacijos maitintis?
Ar labai buvo neramus Jūriukas pirmas dienas?
Na o mūsų operacijs nusimato ateinantį ketvirtadienį. Tikiuosi, kad
penktą kartą namučių negrąžins
iHerb filmukas KODASNeabejodamos užsisakykite iš www.iherb.com kokybiškų ekologiškų prekių (kosmetikos, maisto papildų..), pirmam užsakymui panaudokite kodą IMA313 ir gausite 5$ nuolaidą. Vėliau siuntimas tik 4$ iki 1,36 kg.