Įkraunama...
Įkraunama...

problemos dėl pilietybės

QUOTE (delfinas @ 2004 05 27, 23:22)
Gavau laiska su visokiom priesagom is LT Ambasados. Galeciau persiusti, jeigu nori smile.gif.

Na, ir kokie mazdaug reikalavimai?
Atsakyti
QUOTE (MAMA2T&T @ 2004 05 28, 17:33)
Na, ir kokie mazdaug reikalavimai?

Reikia tureti irodymu, kad vaiko seneliai ar vienas is ju turejo LR pilietybe iki 1940-06-15. Tai gali buti seni pasai, metrikai, gimimo ar karines tarnybos liudijimai ir pan. Be to nepilnameciam vaikui reikalingas abieju tevu sutikimas, jei tevu pilietybe skirtinga. Na, ir reikia uzpildyti tokia paraiskos forma bei susimoketi mokesti.
Atsakyti
o ar reikia irodyti seneliu rysi? na, is kur jie zinos, kad ten bus mano senelio pasas ir pan.? tai reikia ir tevu?.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (baltic*girl @ 2004 05 28, 17:56)
o ar reikia irodyti seneliu rysi? na, is kur jie zinos, kad ten bus mano senelio pasas ir pan.? tai reikia ir tevu?.. unsure.gif

As pacitavau tai, kad man dede is Ambasados parase rolleyes.gif. Jis man dar ten visokiu priekabu atsiunte - jeigu reikia, galiu persiusti wink.gif. Tik elektroninio pasto adreso reiketu.
Atsakyti
QUOTE (delfinas @ 2004 05 27, 23:22)
Gavau laiska su visokiom priesagom is LT Ambasados. Galeciau persiusti, jeigu nori smile.gif.

Labai butu gerai rolleyes.gif
Mano pasto adreso ieskok asmeninej dezutej.
Aciu.
Atsakyti
QUOTE (baltic*girl @ 2004 05 28, 16:56)
o ar reikia irodyti seneliu rysi? na, is kur jie zinos, kad ten bus mano senelio pasas ir pan.? tai reikia ir tevu?.. unsure.gif

reikia
Atsakyti
Sveikutes,kaip tik opiu klausimu kalbat.Su vaikais viskas daugmaz aisku.O kaip su tevais reikalai? As turiu liet.pilietybe,bet laukiu atsakymo norvegijos pilietybei gauti.Tad pasimeciau.Ar galiu tureti dviguba.Nes Liet. atsisakyti nenoreciau.Gal ka girdejot apie tokius atvejus?
Atsakyti
QUOTE (svajoklis @ 2004 11 16, 20:47)
Sveikutes,kaip tik opiu klausimu kalbat.Su vaikais viskas daugmaz aisku.O kaip su tevais reikalai? As turiu liet.pilietybe,bet laukiu atsakymo norvegijos pilietybei gauti.Tad pasimeciau.Ar galiu tureti dviguba.Nes Liet. atsisakyti nenoreciau.Gal ka girdejot apie tokius atvejus?

cia nuo norvegu priklauso, klausk pas juos. Nes LT leidzia turet 2 pilietybes. Jei norvegai leidzia tik viena, teks vienos atsisakyt.
Atsakyti
įgyjus kitos valstybės pilietybę, Lietuvos valstybės pilietybės netenkama.
Atsakyti
As cia ne i tema , bet gal kas zinot koki internetini adresa kur galima butu rasti informacijos (geriau jei anglu kalba ) apie visa procedura (leidima gyventi LR , dokumentu tvarkima ir kt..) , jei JAV pilietis nori atvykti i LR ,vesti LR piliete ir pasilikti gyventi Lietuvoje .
Atsakyti
http://www.migracija.lt
Atsakyti
Viskas aisku tongue.gif As buvau sunerimus kad lietuviai neleis turet dvieju pilietybiu.Dekui,nuraminot.
Atsakyti