Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(nerez @ 2009 01 10, 21:10)
Labas, kepėjėlės 4u.gif

vis paskaitau kaip čia skaniai jūs kepat, ir taip pat norėčiau duonelę kepti namie... Bet, kadangi virtuvėje su vieta striuka, manau reiktų pirkt mažiausią duonkepę.. Taigi, ar turit kuri nors duonkepę, kuri kepa 500-750g duonelę.  Ar labai maža gaunas?
Ir skaičiau, kad kažkuri mamytė siuntės duonkepę iš Laredoute - kaip su instrukcija - išsivertei? ir kurią siunteis?
P.S. 12 programų pakankama? ten tarp jų bus kur tešla koldūnams minko ir pan.? blush2.gif

Ačiū iš anksto 4u.gif


Labas merginos 4u.gif Man irgi labai aktualu apie duonkepes, nes dar neturiu. Tik mėtausi ar pirkti brangią už kokius 500-600 lt, ar siūstis iš LR, o gal tiesiog Tome philipse nusipirkt už 130 Lt( merginos kažkurioj temelėj sakė turi)? g.gif
Iš LR ir man ramybės neduoda instrukcijos išvertimas. Nors kainos ten thumbup.gif lyginant su lietuviškom.


Atsakyti
visai jau galva susisuko wacko.gif darausi rauga, jei pasiseks, po kokiu 3d. bus gatavas. o dbr skaitau receptus su raugu: tai kokiam procesui naudojat duonkepe?- tik teslos minkymui, o kildint bent 1kart joje netinka g.gif o gal ir kepet duonkepeje kuria nors duona? kazkaip gana sudetingas kolkas man tas duonos kepimas su raugu atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2009 01 11, 17:04)
Na bet turiu klausimą, jei noriu į duoną pridėt saulėgražų, ar reikia jas prieš dedant į tešlą pamirkyti, kaip pvz razinas?


Nemirkau, kartais pakepinu.
Šiaip visus džiovintus sveriamus vaisius plaunu, kartais iškart nuplovus dar drėgnus į duoną dedu tongue.gif
Atsakyti
Kokios rūšies miltus perkat tamsesnei duonai? Kokie ten skaičiai ir raidės pavadinime?
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2009 01 14, 15:41)
Kokios rūšies miltus perkat tamsesnei duonai? Kokie ten skaičiai ir raidės pavadinime?

tamsios grynai rugines duonos po keliu nevisai sekmingu bandymu kazkaip vis nedristu vel kepti, todel tamsesne duona dazniausiai kepu pagal tuos receptus, kur reikia maisyti ruginius miltus, kvietinius miltus (550C, 812B ar 812D; 550C pastaruoju metu kazkodel dingo is lentynu..) ir rupius kvietinius miltus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_Greta: 14 sausio 2009 - 14:46
Na ka, issikepiau tos rugines Borodino duonos.. Nesakyciau, kad neskani, visai nieko tokia gavosi (labai tinka kalendra!), bet jau isvaizda doh.gif sukritusi tokia, visas vidurys ilinkes.. stengiausi per daug nenukrypti nuo recepto, bet pora saukstu kvietiniu miltu idejau papildomai ir vis ties tesla atrode labai jau itartinai skysta. tai gal tos, kurios kepe gali pasidalint patirtim, kokio skystumo/kietumo tesla ten turetu buti?
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 01 16, 13:52)
Na ka, issikepiau tos rugines Borodino duonos.. Nesakyciau, kad neskani, visai nieko tokia gavosi (labai tinka kalendra!), bet jau isvaizda doh.gif sukritusi tokia, visas vidurys ilinkes.. stengiausi per daug nenukrypti nuo recepto, bet pora saukstu kvietiniu miltu idejau papildomai ir vis ties tesla atrode labai jau itartinai skysta. tai gal tos, kurios kepe gali pasidalint patirtim, kokio skystumo/kietumo tesla ten turetu buti?


jo,jo biggrin.gif ir pas mane forma panasi, bet kai supjaustai ne taip baisiai atrodo ax.gif . o tesla tai skystoka gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2009 01 16, 15:21)
jo,jo biggrin.gif ir pas mane forma panasi, bet kai supjaustai ne taip baisiai atrodo ax.gif . o tesla tai skystoka gaunasi.

Bet gal idejus daugiau miltu ji taip nesukristu? pas mane instrukcijoj "problemu sprendimo" skyrelyje raso, kad jei taip sukrenta - reiskia per mazai miltu arba per daug mieliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 01 16, 14:23)
Bet gal idejus daugiau miltu ji taip nesukristu? pas mane instrukcijoj "problemu sprendimo" skyrelyje raso, kad jei taip sukrenta - reiskia per mazai miltu arba per daug mieliu g.gif


na miltu tai bijau daugiau det, kad kieta nesigautu,netrupetu, nes dbr iskepus
kietumas geras buna smile.gif mieliu rodos kazkada bandziau daugiau det, bet nlb kas pasikeite. o gaila, man sios duonos skonis thumbup.gif kaip minejau, raugas tuoj bus gatavas, tai gal su juo bandysiu daryt, jis gal labiau pakelia, nzn g.gif
Atsakyti
Butinai parasyk, kaip gavosi, labai idomu. bigsmile.gif Gal kartu kaip nors patobulinsim receptuka. 4u.gif As irgi galvoju daryti, turiu rupiu ruginiu miltu, gal netgi reiks pabandyti su jais. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikki N @ 2009 01 16, 23:37)
Butinai parasyk, kaip gavosi, labai idomu.  bigsmile.gif Gal kartu kaip nors patobulinsim receptuka.  4u.gif As irgi galvoju daryti, turiu rupiu ruginiu miltu, gal netgi reiks pabandyti su jais.  g.gif

o kas cia per rupus ruginiai miltai? as tai parduotuvese maciau tik vienos rusies ruginius miltus... o ar jie rupus, ar ne tai tiesa sakant net nesigilinau.. ax.gif
Atsakyti
Parduotuvese ne rupus, negirdejau, kad kur rupiu butu. Rupius ruginius pirkau ekologiskam turgelyje.
Atsakyti