Įkraunama...
Įkraunama...

Maudymas kol virkštelė nenukritusi.

Pirmą kartą girdžiu, kad negalima dieną maudyti, nukritus virkštelei. Mano mažei virkštelė nukrito paskutinę dieną gimdymo namuose ir gydytoja liepė grįžus būtinai maudyti blink.gif Nesuprantu aš visai čia nieko g.gif Kiek gydytojų - tiek nuomonių schmoll.gif
Atsakyti
Mano maziaus ligonineje nieks nemaude,nemaudziau ir as.Namie kol nukrito virkstele tik apiprausdavau.Nematau butinybes savaites laiko vaiko kisti i vonia schmoll.gif spesit.Musu vandenyse visokio brudo gali buti,nenoreciau rizikuoti savo vaiko sveikata schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Oniukas @ 2005 08 25, 10:34)
Mano  maziaus ligonineje nieks nemaude,nemaudziau ir as.Namie kol nukrito virkstele tik apiprausdavau.Nematau butinybes savaites laiko vaiko kisti i vonia schmoll.gif spesit.Musu vandenyse visokio brudo gali buti,nenoreciau rizikuoti savo vaiko sveikata schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif


Nesutinku schmoll.gif . Jei taip bijot brudo - virinkit vandenį ir įpilkit kalio permanganato, bet kai lauke šilta, vaikas prakaituoja, jo nemaudyti - didžiausia blogybė jo sveikatai.
Ir maudyti reiktų kasdien, bet iš esmės galima ir kas antrą dieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausyte1: 25 rugpjūčio 2005 - 16:13
QUOTE(edvinox @ 2005 05 22, 21:42)
Ar galima kūdikėlį maudyti dar nenukritus virkštelei? Netyčia kiek pasenusioj literatūroj perskaitėme, jog maudyti reikia pradėti tik nukritus virkštelei, tad dabar pasimetę -- maudyt ar nemaudyt. Mažulei 5 dienos...

O jei galima maudyt -- ar tikrai būtina tą kūdikėlį kasdien maudyti?

Ačiū už atsakymus smile.gif

mes tai išmaudėme antrą dieną grįžus namo, nes mums taip paliepė gimdymo namuos thumbup.gif blink.gif , šiaip pirmus mėnesius maudydavome kasdien, na o dabar kaip išeina nes dažnai būname ne namie blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Maudyti nenukritus virkštelei žinoma kad galima ir reikia, taigi jau gimdymo namuose lelių po kranu kiši užpakaliuko nuplaut ir ne tik jei būna prisikakojęs daugokokai smile.gif ir jau jokių ten kalio permaganatų, vandens virinimų nebereikia. Šiais laikais ir tuo atžvilgiu lengviau lelius augint thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mes nemaudem,kol nenukrito virkstele.tik apvalydavau dregnu skudureliu ax.gif
Atsakyti
Sveikutes. Na mums buvo pasakyta, kad vos grizus namo is ligonines ismaudytume. Atejusi i namus sesute sake, kad kalio permanganatas ir virintas vanduo nieko blogo tikrai nepadarys. Juk patiems drasiau bus- maza kas. Dar is ligonines iseidama tycia paklausiau gydytojos nuomones ar maudyti ta diena, kai nukris virkstele. Sake galima. Bet jei jau taip nedrasu, nieko neatsitiks jei ta diena ir neismaudysiu.
Virkstele nukrito pries 4 dienas, bet kai sesute apziuredama bambyte visaip pamaige, truputi kraujuko pasirode. Dabar jau ir as bijau maudyt. Vakar paskambinau pediatrei, tai sake dar kalio permanganatu patept. Chm, po patepimo nei vakar, nei siandien nebekraujavo. Gal jau maudyt? g.gif Juk gaila vaika prakaituota laikyt. Apvalyt mano storuliuka servetele ar dregnu skudureliu maza. Ar buvo tokia situacija kuriai nors?
Atsakyti
Mano 2.gif po virksteles nukritimo dar kokias dvi savaites kraujuko pasirodydavo ,valydavau spiritu ,o maudydavau kas 2 ar 3 dienas ,vandens nevirinau .
Atsakyti
maniskiams abiems ilgai tos virksteles nenukrito (beveik iki 3 sav), tai net negalvojau, ar maudyt, ar ne - virintas h2o, k.permanganatas buvo musu draugai smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Aciu. wink.gif smile.gif
Atsakyti
mes maudem lialiu kai namo grizom, 3 diena, o virkstele tik 8 diena nukrito...tikrai nebutumem lauke savaite laiko
Atsakyti
Mes susidūrėm su dviem prieštaringom pozicijom. Gimdymo namuose aiškino, kad vandens virinti nereikia, jokių permanganatų, spiritų ar peroksidų taip pat, svarbiausia - vata sausai iššluostyti bambutę ir viskas. Namie tai išgirdusi vizituojanti gydytoja su sesele pašiurpo ir liepė vandenį virinti, į jį pilti kalio permanganato tirpalo, išrašė receptą spiritui, o seselė ateidinėjo kasdien iki kol nukrito virkštelė ir pati atlikdavo visas bambutės valymo procedūras (su spiritu ir permanganatu).
Maudėm kasdien. Vandenį virinti nustojom užgijus bambutei, kalio permanganato taip pat nebepilam.
Man priimtinesnė antroji nuomonė. Visgi geriau apsidrausti, nei gydyti kraujo užkrėtimą.
Atsakyti