Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

Oi, miega gerai .. Ir po 2-3 val. net ax.gif
Atsakyti
mano ir miega.eina nenoriai, bet yra zodis - reikia.
Atsakyti
miegam mes darželyje ir savaitgaliais stengemės išlaikyt režimą.
Atsakyti
Iki 4.5 m miegojo ir gan noriai. Gimes mazas broliukas pakoregavo dienotvarke. Abu vaikai tapo labai ankstyvi ryte, uztai abu eina anksti vakare miegot. Jei didckis pamiega pietu, ilgiau vakare neuzmiega, tai mum geriau kai abu vaikai vakare smige thumbup.gif
Kol maziukas miega pietu, mes su vyresniu sugulam i lova, skaitom, zaidziam jo kambary ir pan. Tas demesys vien tik jam labai svarbus, na ir pagulinejam, pailsim kazkiek.
Atsakyti
Mano sūnui 5 met., darželyje miega pietų miego, o savaitgaliais namuose schmoll.gif dažniausiai nemiega,o jai labai anksti atsibudęs paguldom pamiegoti,bet tada vakare ankščiau 22-23vl. neužmiega doh.gif
Atsakyti
Maniškis namuose pietų miego nebemiega nuo 5 metų, bet darželyje miega bigsmile.gif O pietų išmiegodavo 2-3 val. tik vakare būdavo sunkiau, nes tada eidavo miegoti 22 val. bet kol užmigdavo "ateidavo" ir 23 val. O rytais visada labai sunkiai keliasi, net ir jei užmigtų 21 val.
Atsakyti
Kartais miega, bet dažniausiai ne. Aš migdau vien todėl, kad ir darželyje vaikus migdo, ir kad nebūtų jai kančia tam darželyje miegoti
Atsakyti
Darzelyje aukletojos sako sunkiai uzmiega,namuose retai kada miega pietu.bet vakare anksti eina miegoti 4u.gif
Atsakyti
Dar miegam ir darželyje, ir namie pietų miego - poguliuko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutast: 10 vasario 2009 - 20:48
Miega ir namuos ,ir darželyje,ne visada su noru eina,bet tik spėja atsigult ir užmiega lotuliukas.gif
Atsakyti
Manau, kad būtina pamiegoti, tik sveikesni vaikai bus, aš savo 8 m prašau pamiegoti - pastebėjau, kad ir geresnis tada būna ir net veidas šviesesnis. ax.gif
Atsakyti
Kaip fainai tom, kurių leliai miega, mano jau ir pernai nemiegojo, ir darže jie nemiega, pas mus grupej jie 5-se nemiegaliai.
Atsakyti