Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

Mano mazoji pietu miegucio miega tik darzely, o namuose ji sako, kad nenori miego, tai ir neverciu, vakare viskas buna normaliai 4u.gif
Atsakyti
[SIZE=7][COLOR=deeppink] MANO SUNUS NE MIEGA NUO 3-IJU METU.MIEGOT EINA VELAI APIE 23,BE MANES NE UZMIEGA.
Atsakyti
ką tik atšventėm penktąjį gimtadienį. su tuo miegojimu tai kaip čia pasakius g.gif labai jau nenoriai, bet paguldytas miega -- reiškia to miego reikia. paprastai dėl to pietų miego konfliktų nebūna, bet užtenka kuriam laikui iškrist iš režimo -- buvo kalėdos-naujieji -- ištisai svečiai arba išvykos, tai pietų miegas nusibraukdavo. o atgal į režimą sugrįžti sunku verysad.gif vis nenoriu, kodėl, aš ne mažas, noriu žaisti, už ką verysad.gif leidžiu nemiegot savaitgaliais -- tada šventė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena niekšė: 29 sausio 2009 - 15:26
Nemiega schmoll.gif .Paguldai, vartosi , daineles dainuoja, dar velniaižin ko prisigalvoja ir visą gulėjimo laiką ištisai terorizuoja :''mama ar jau galiu keltis? ar jau galiu?'' Darželyje, kiek žinau,miega...tai vat namie ir nebekovoju...nemiega rolleyes.gif
Atsakyti
Pasitaiko tokiu dienu kad miega pietu, bet labai retai.
Atsakyti
Miega tik darželyje. Jei paguldau namie, retai kada teužmiega, dažniausiai prasivarto.
Atsakyti
mirksiukas.gif jus cia rasote 5-6metu ar eina pietu miego g.gif bet mano vaikui 12metu ir tai retkarciais parejes is mokyklos miega pietu miego ax.gif tai ka jei nori ir miega, as tai sakau gal mokykloje pamokos buvo sunkios
Atsakyti
maniškė nemiega pietų nuo 2,5 metukų.pavargdavau migdyti ir ant rankų nešiodavau po 2-3 valandas kankindavausi,paskui nusispjoviau jei nenori tai lai nemiega doh.gif .bet dabar būna,kad pati pasako, kad nori miego,atsigula ir pamiega,bet tai būna nedažnai.
Atsakyti
kai buvo suneliui 2 metukai as pati ji atpratinau nuo pietu miego, nes budavo uzmiega ir miega kokias 4 val, tada nakciai uzmigdavo kokia 2 nakties blink.gif o dar jau eina 21val miegoti ir keliasi 8 val-8.30val thumbup.gif
Atsakyti
Vyrenioji jau nuo3m nebemiega pietu, darzelyje miegodavo.

user posted image

user posted image

Atsakyti
O mes tai siandien pirma karta su asarom keliavom i darzeli verysad.gif nebenorejo miegoti pietu verysad.gif prase, kad kas nors ja po pietu pasiimtu cool.gif aukletojos issiklausinejau gal kas jai maiso uzmigti, tai sake, kad salia jos lovyteje niekas neguli ir ji gali ramiai miegoti wub.gif Mums ryt bus 5 metukai wub.gif tai gal jau daromes dideles ir su pietu miegeliu nebenorim draugauti g.gif
Atsakyti
miega bet labai retai smile.gif nz ar cia gerai ar blogai? g.gif
Atsakyti