Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

Mano didysis tuoj švęs 4 -jį gimtadienį, o mažoji -2-ąjį. Dukrytė pietų darželyje visada miega, bet namie - nevisada. Ypač jeigu brolis neina miegoti, tai ir ją sunku nuvaryti.Taip pat ir didysis-darželyje visada, bet nemie ... schmoll.gif Jau vis rečiau ir rečiau. Kartais būna, kad pats pasako, jog miegoti nori. O geriausias būdas, kaip vaikus užmigdyti, tai automobiliu važiuoti tuo laiku, kai jiems pietų miego metas.
Miegoti einam apie 21-21,30, o keliamės apie 6,30. Jokių problemų, tik savaitgaliais sunkiau - mam miego nori, o vaikai jau nebe lotuliukas.gif

Šiap kažkur esu girdėjusi, kad iki 4 metų vaikams pietų miegelis yra būtinas. Bet čia, aišku , individualiai labai.
Atsakyti
Sveikos
Maniškė miega dienomis tik darželyje, na arba kartais miegodavo vasara prie jūros, tomis dienomis kad anksčiau atsikeldavo ir dar laiko praleisdavo gryname ore. O taip namie per išeigines niekad net nebandau užmigdyti, galvoju - jei norės - pati kur nors ant kilimėlio užmigs blush2.gif
Tiesa - dukrai - po 2 mėnesių 6 metai.
Atsakyti
Mano sunus (5 m. 3 men.) pietu miega tik darzelyje, namie tai ner net kalbos apie tai. Buna kartais, ka "nuluzta", bet cia jau po kokios keliones ar pan., kai nuovargis didelis, ir dazniausiai nei siokiu nei tokiu laiku, pvz. apie 18 val. Tada gaunasi taip, kad visi eina gult, o jis kelias. ax.gif
Atsakyti
maniskis penkiametis nemiega g.gif nuo pat kudikystes dienos miegas budavo problema, labai sunkiai uzmigdavo, darzelyje dar iki 4 metu siaip ne taip uzmigdavo, o veliau guledavo lovoje visa pietu miega atmerktomis akimis, aukletoja neleisdavo jam neguleti...siemet nuo rudens laikome darzelyje tik iki 12 valandos, o namie nemiega schmoll.gif
Atsakyti
mano didzioji beveik 6 metu nuo 1 metuku nebemiega, o mazaja 2,5 m jau dabar vis dazniau neina uzmigdyt. vat nebent i masina ir kur nors vaziuojam pamiegot smile.gif
Atsakyti
mano didziajam beveik 5 ir jis miega pietu mano manymu ir netik mano vaikam iki 7metu reikia pietu miego kartais buna kad nemiega bet tik kai esam sveciuose . Na jei jis nemiegali mes sutariam taip kad jei nemiegosi tada nebus to ar ano ir labai padeda 4u.gif maziukas 2,7ir jam pietu miegas kaip vanduo reikalingas smile.gif
Atsakyti
Miega tik darželyje, o namie- niekada jau nuo 4 metų.
Atsakyti
Maniskiui 5,5, bet jisai miega, ir manau, kad labai gerai, nes vakare paskui buna sunku susikalbeti. As jam nesakau, kad einam miegoti, bet tiesiog graziai pasiulau, kad gal einam truputi pagulesim... nu ir is to trupucio gaunasi maziausiai 1,5val miego thumbup.gif
Atsakyti
Musiskis irgi dar miega, ir nemazai - 2 val. kartais ir visas tris biggrin.gif
Dazniausiai uzmiega beziuredamas multikus, cia jam geriausi migdomieji smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 07 sausio 2009 - 15:36
musu dickis 5.5 m. darzelyje visada miega, o namuose irgi nera problemu, aisku jei niekur neisvykstame ax.gif , siaip jis daznai pats eina pasigulineti bigsmile.gif ,prisikrauna zaislu i lovair sako :" varau pasnaudaliuoti " biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
mano dukrytei 6m darzelyje visada miega pietuciu,o namie ne ax.gif na nebent neklauso,tai kaip bausme gauna truputi pailseti ax.gif
Atsakyti
darzelyje tenka pamiegoti, taciau namie nelabai ir paguldyti iseina. girdziu pas tocvei ta pati atsakyma, kas ji nenori miego, tai ir neverciu, vakare kovoti netenka, viskas buna gerai, as manau kad jau tokio amziaus vaikus reikia atpratinti nuo miego per pietus, nes ne uz kalnu mokykla, o ten jau pamiegot neteks, nebent per pamokas biggrin.gif
Atsakyti