Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

Maniškis vaikinas (5 m.) tik darželyje temiega pietų, o namie - jokių šansų. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano mazyliui 4,7m.visada paguldau pakaituka miegoti,bet dabar dazniau tik paguli nei miega(bet ir tai gerai)


Norvegijoje vaiku isvis neguldo pietu miego,nes vakarais juos suguldo apie 7-8val.,kad sau turetu laiko(man kazkaip nepriimtinas tas metodas)
Atsakyti
As manau, kad vaikas iki mokyklos butinai turi pamiegoti pietu-pailseti. Maniski-5.5 m. miega. Simuliuoja pas diedukus kai buna, del ko buna pykciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(raketa @ 2008 07 08, 15:51)
Maniskis tai pirma vasara kai nebemiega tongue.gif , nes anksciau kai nemiegodavo tai vakarais is nosytes kraujukas begdavo, o kai pamiegodavo viskas budavo gerai. Na o dabar tai jau turbut uzaugo thumbup.gif , atrodo, kad viskas gerai mirksiukas.gif


o kraujas iš nosies gali būt su miegu susijęs blink.gif ? Maniškei kartais naktį pradeda bėgti, kartais vos ne upeliu... Labai tos bėdos nesureikšminu, bet aišku gerai būtų kažkaip išvengti dry.gif
O pietų tai miega beveik visada, su retom išimtim. Tik, kad dažniausiai žadinti reikia, nes pramiega 3val doh.gif O keltis nenori schmoll.gif
Atsakyti
Mano sunelis nuo sios vasaros jau nbemiegoji pietu miego, visa diena lauke, nebudavo kada, nes labai jau uzsiiemes budavo, anot jo....ir va darzeli jau sunkiau buna tokiu dienu, kad ir nebeuzmiega rolleyes.gif , bet uztat vakare greitai kaip sakant "nuluzta" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saitana @ 2008 09 26, 13:39)
Mano sunus 6 metu,darzelyje pietus miega visada bigsmile.gif Nes keliames anksti -pries septynias ax.gif ..Vakare nors ir paguldom 21 vakl.vis tiek neuzmiega iki vienuolikos doh.gif Mes pirmi uzmiegam doh.gif Vyresnioji miegojo pietu net prmoje klaseje pirmus du menesius-miegale ji pas mane tongue.gif Vakare desimta jau miega,ryte puse septyniu vos atsikelia,o per iseigines-miega iki 11 maziausiai doh.gif

Sveikutės, panaši situacija ir pas mane biggrin.gif sūnui 6 metai, pietų miega tik darželyje, per išeigines pietų miegot nevarau, laksto kieme, ir vis tiek vakare užmiega apie 22.30- 23.00 val, nors gult eina anksčiau(kažkiek laikomės režimo blush2.gif ).O dukrai irgi 6 metai, be pietų miego neapsieidavo, jei savaitgalį kur išvažiuojam, tai mašinoj "nulūždavo" 4u.gif .Dabar savatgaliais irgi nebeina miegot ,laksto kieme, kvėpuoja grynu oru,vakare gal ir norėtų anksčiau užmigt, betgi su broliu negali atsiplepėt 4u.gif
Atsakyti
mano 5-metis miega tik darzely,namie tik kartais ''luzta ''
Atsakyti
Mano panelei jau 6 metukai ir sutiko lankyti darželį tik su salyga kad nereiktų miegoti,kadangi jau seniai ji nebemiega
Atsakyti
Mano sueina 6m. nustojo miegoti, kai pradejo simet lankyt priesmokykline grupe, ogi todel, kad ten ner kur miegot... tiesiog suguldo juos ant ciuzinuku (be pagalviu, be patalyniu) klausytis pasakos. tai maniskis nebemiega, sako, kad nepatogu jam ten.
Tai pietu miegeliui lieka tik savaitgaliai...
Atsakyti
maniškiai nei vienas nemiega (mažiausiam beveik 4, vyriausiai 6 metai), nes gyvenam Norvegijoje kur vaikai darželiuose nebemiega pietų miego nuo 2-3 metukų. Keliasi ryte 6:30h, gulasi vakare 19:30 h (o kartais ir anksčiau nulūžta).
Pačioje pradžioje, t.y. prieš metus, buvo neįprasta, bet dažely sistemos nepakeisi, tai ir atprato. O vyriausioji, ir Lietuvoje daržely nuo 3 metų nebeužmigdavo, pietų miegas jai būdavo kankynė. Ir dabar ji eina vėliau miegoti apie 21.30h.
Vaikai čia daržely būna apie 4 val. per dieną lauke, nesvarbu koks oras. Gal dar ir dėl to jiems išbūti nemiegojus per visą dieną - nėra problema. Naktį miega puikiai thumbup.gif .
Atsakyti
Mažasis eina visada miegučio jam 2metai, o didysis savaitgaliais dažniausiai neina jm bus 6m. bet darželyje miega be problemų rolleyes.gif
nors dar būna, kad ir namie užmiega, bet niekieno neverčiamas, eina tipo pagulėt rolleyes.gif
Atsakyti
Maniškei beveik 5, namie jau seniai pietu nemiega, o ir daržely irgi labai retai miega. Jie ten grupėj dviese, kurie nemiega bigsmile.gif
Atsakyti