Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

kaip keista skaityti,kad kiti vaikai dar miega bigsmile.gif aisku,mazuciai dar jie ir miegas tik i nauda,bet as jau atpratau nes nemiega nuo 3metu turbut g.gif
Atsakyti
vyresnelis, kai 5-iu buvo, miegodavo nuo1-4/5 pm 4u.gif ziuresim kaip maziukas miegos tokiu metuku
Atsakyti
nemiega nuo 4metu, buta kartais jei labai pavargsta visa usdieni prabuves lauke arba tolimose kelionese, bet siaip net nezinau kaip sureaguotu jei pasiulyciau pietamiegio biggrin.gif
Atsakyti
O maniskis penkiametis parpia diena pora valandeliu smile.gif kai nepamiega, ateina oziukai lotuliukas.gif taip kad mes tai saldziai miegam dar 4u.gif
Atsakyti
Miega darželyje , o namuose-ne. smile.gif
Atsakyti
Darzelyje miega iki siol, o namuose jau nuo metu laiko niekaip negalejau uzmigdyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lialondra @ 2012 08 27, 09:46)
O maniskis penkiametis parpia diena pora valandeliu smile.gif kai nepamiega, ateina oziukai  lotuliukas.gif  taip kad mes tai saldziai miegam dar  4u.gif


mano dickiui vasara buvo 5m. tai irgi paguldau, nes jei nenumiega, tai oziuku ir piktuku sulaukiam. nes mano vaikis labai aktyvus ir jis isikrauna, todel dar jam reikia miegelio. kai uzmiega tai parpia net isiziojes.
Atsakyti
4 metukai. Darzely kaip kada, buna, kad praguli dvi valandas, o gale uzmiega 10 min., kai jau visus kelia. Namuose niekada nemiega, nes geiciau as uzmiegu salia. Namie keliasi ryte apie 8 val, eina miegot vakare apie 21-22 val. Anskciau budavo kiek irzlesne vakare.
Atsakyti
Mano 5-iametis darželyje miega kuo puikiausiai, o štai namie jau nuo 4 metukų miega tik jei yra motyvacija miegoti tongue.gif (pavyzdžiui po pietų miegelio važiuojame į draugo gimtadienį, arba tėvelis paguldo). Puikiausiai jaučiasi nemiegojęs dieną.

Vyresnėlis jau į pirmą klasę eina ir verkdamas sako, kad nenori miegoti, bet jei tokį zyziantį po pamokų pagulau užmiega per 1 minutę blink.gif Jis laksto kaip pašėlęs, išeikvoja begalę energijos ir jam reikia kažkaip "pakrauti batereikę" smile.gif

Sakyčiau vaikas vaikui nelygu.
Atsakyti
QUOTE(Lijanuska @ 2012 10 17, 21:47)
Mano 5-iametis darželyje miega kuo puikiausiai, o štai namie jau nuo 4 metukų miega tik jei yra motyvacija miegoti  tongue.gif  (pavyzdžiui po pietų miegelio važiuojame į draugo gimtadienį, arba tėvelis paguldo). Puikiausiai jaučiasi nemiegojęs dieną.

Analogiska situacija- darzelyje musiski 5 meti zadina paskutini (15.30, kai uzmiega apie 13 val). Namie irgi miega gerai, bet sunku paguldyti.
Irgi dazniausiai prireikia motyvacijos - kad eisim kur nors, ka nors isskirtinio veiksim smile.gif
Atsakyti
Manasis (jau greit 5-eri) namie nemiega nuo 3.5 ir darzelyje tas pats. Kartais kai matau kad nusikales, guldau, tada pamiega ir visai kitoks vaikas atsikelia, issiilsejes ir zvalus thumbup.gif
Atsakyti
Dukra jau nuo 3 metų visai nemiegojo pietų miego. Sūnui 3 metai, ir kartais jau nebemiega pietų, bet jis didesnis miegaliukas, nei kad dukra. smile.gif
Atsakyti