Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

6 m miegam po 3 valandas kartais buna ir po 4val tenka net zadinti biggrin.gif miegale musu tikra ji... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etynsur: 20 rugpjūčio 2011 - 22:55
Mano vaikui 5 metai ir 3 menesiai, miega pietu mazdaug 2-2,5 val., tik kartais kai savaitgaliais buname isvaziave, tada nemiega ir guldau apie 21 val.
Manau kad vaikui iki kokiu 8 metuku reikalingas pietu miegelis kad smalsiukai ir ziniukai truputi pailsintu savo smegeneles smile.gif
Atsakyti
mano panelei ką tik suėjo 5, tai pietukų kategoriškai nemiega schmoll.gif
Atsakyti
Nuo trejų metų nemiega pietų miego. Ryte prabunda apie 11 val., vakarop jei kur važiuojam, mašinoj nusnaudžia ir apie 23 val. nakčiai.
Atsakyti
Miega, bet ne visada.
Atsakyti
maniskis megsta ir pamiegoti pietuku, dazniau as pati einu pasnausti ir galop ateina suo ir tada sunus ir pramiegam kartais iki vakaro, kaip ir siandien, tik dabar nebezinom ka veikti, gerai, kad ryt niekur eit nereikia, galim panaktinet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tavo_Mano @ 2011 08 22, 15:59)
Mano vaikui 5 metai ir 3 menesiai, miega pietu mazdaug 2-2,5 val., tik kartais kai savaitgaliais buname isvaziave, tada nemiega ir guldau apie 21 val.
Manau kad vaikui iki kokiu 8 metuku reikalingas pietu miegelis kad smalsiukai ir ziniukai truputi pailsintu savo smegeneles smile.gif

Mano dukrytei beveik 6 m., o sūneliui 3,5 m. Abu draugiškai visada miega pietų ir darželyje ir savaitgalį namuose. Keliasi apie 7 val. ryte, gula tarp 20 val. ir 21 val. Abu vaikai labai judrūs, emocingi, žingeidūs, todėl jeigu nepailsi būna pavargę ir pikti, irzlūs.
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2011 09 01, 20:58)
Mano dukrytei beveik 6 m., o sūneliui 3,5 m. Abu draugiškai visada miega pietų ir darželyje ir savaitgalį namuose. Keliasi apie 7 val. ryte, gula tarp 20 val. ir 21 val. Abu vaikai labai judrūs, emocingi, žingeidūs, todėl jeigu nepailsi būna pavargę ir pikti, irzlūs.


pritariu. smile.gif miegas vaikisko irzlumo priezastis ir valgis, zinoma. bigsmile.gif
Atsakyti
Mano mažiukas kuriam dabar 6 metai 2 mėn dar vis miega pietų miego , bet va ryte atsikelia į darželį be problemų 7 val. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KLEVELIS: 05 rugsėjo 2011 - 21:36
Mano mažiui neužilgo 5 metukai sueis. Pietų miego miega kiekvieną dieną,
Atsakyti
Musu dickis miega pietuku kasdien darzelyje smile.gif ,bet savaitgaliais neverciam eiti miegoti, taciau vakare nei 22 val nesulaukes pats uzmiega rolleyes.gif
Atsakyti
manieji nuo trėjų metuku nebemiega pokaičio.Vieną dieną neužmigo,kitą dieną vėl tas pats,tai ir nebemigdžiau daugiau.
Atsakyti