Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

QUOTE(*Laukinukė* @ 2011 06 01, 20:54)
Maniškė miega darželyje visada, savaitgalį namuose niekada 4u.gif

maniskis irgi ax.gif nebent lanbai pavarges buna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 06 02, 21:36)
maniskis irgi ax.gif nebent lanbai pavarges buna mirksiukas.gif

Mano taip pat,jei pavarges uzmiega,jei nepavarges tai tik paguli smile.gif
Atsakyti
Norėtų nemiegoti. Ir leidžiu to nedaryti jei nubunda vėliau nei 9h. Beeet kadangi ji pas mum vieversys ir jai įprasta keltis 7-8h, tad pokaitis praktiškai būtinas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2011 05 28, 22:55)
Mano panelei penkeri tuoj bus, bet  pietukų miega, nes jei nepamiega, tai vakare  blink.gif ojojo neįmanoma susišnekėt

mugsiskei irgi uz poros dieneliu 5-eri, dar migdom,nes taip pat vakare buna vargas jei ir kartais neiseina pietuku pagulet...manau iki mokykleles dar migdysim(kaliames apie 7:30 -8:00,pietukai apie 13:00,vakaro miegelis apie22:00)beje jei tetukas yra namie -tai pietukai buna subaisiausiais isidirbinejimais...
zinau viena mamyte, kuri jau 2,5 metuku dukrytes nebemigdo,ar tai gerai???manau tokiam dar vaikuciui tikrai dar reikia diena pailset,taciau cia kiekvienos mamytes juk reikalas biggrin.gif
Atsakyti
vyresneliui 5,5m, bet be pietu miegelio sunkiai issiverciam. Kartais net su asarom paguldai, bet nepraeina nei 10 min - jau parpia smile.gif
Jei buna nepamiegojes, tai vakare arba piktas kaip "širšė" buna, arba kokia 8 val nelygioj kovoj - "sminga" i lova :0
Atsakyti
Miega tik darželyje, namuose nea. smile.gif
Atsakyti
Nuo pusantrų metukų jau nemiega. g.gif
Atsakyti
Dukrytei penkeri, kartais nebemiega pietų. Bet, manau dar reikia, nes jei nepamiegojus, vakare būna pervargusi.
Atsakyti
Savaitgaliais, kai keliames kiek veliau, jau sunku penkiameti uzmigdyti poguliuko, bet jei nepamiega, tai 19-20 val. kaip sirse buna biggrin.gif
Atsakyti
Mano mažoji (penkerių) miga pietų miegą, jei nepamiega vakare būna suirzus
Sūnui jau 7, bet taip pat mėgsta nugriūti kartu su sese, net nežinau kaip bus rudenį su mokykla smile.gif
Abu kelesi apie 7 ryto, tad pietų miegelis sustiprina jėgas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatas ir Monika: 18 rugpjūčio 2011 - 12:32
Ir man aktualus klausimėlis - poguliukas. Tik suėjo penkeri, ir nebenori sunelis miegelio. keliasi apie 8 val. bet poguliuko sunkiai prikalbinu. Būna dienelių, kai užmiega. Parpia 2-3val. O buna, kad praguli lovoje 2val ir nemiega. bet manau, kad vistiek pailsi. Vakare apie 9 val pats prašosi į lovą. tongue.gif
Atsakyti
darzeli pietu miega, o namie nea. ir taip jau kokie 2 metai.
Atsakyti