Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

Darželyje miega visada. Savaitgaliais - dažniausiai, nebent esam kažkur išvažiavę. Bet jei nepamiega, tai būna pikta ir irzli. Aš tik "už" pietų miegelį (žinoma, jei vaikas to nori).
Atsakyti
iki 3metu pietu miegelio eidavo be problemu,nuo 3 iki 4 jau budavo vargelio kartais uzmigdavo,kartais tik paguledavo,o va nuo 4metu jokiu pietu miego ir taip tos dienos maza biggrin.gif Kadangi gyvename siuo metu uk,tai jis jau eina i mokykla,keliames 8 o miegui ruosiamas nuo 21val,bet kol uzmiegam buna ir 21.30 ar net 22val.savaitgaliais leidziame dukti iki kol luzta,o keliasi vis tik 8-9val smile.gif
Atsakyti
Miega be problemų. Matyt dar to reikia.
Atsakyti
manoji nemiega, nenori schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(LaPassion @ 2011 05 04, 13:47)
Darželyje miega visada. Savaitgaliais - dažniausiai, nebent esam kažkur išvažiavę. Bet jei nepamiega, tai būna pikta ir irzli. Aš tik "už" pietų miegelį (žinoma, jei vaikas to nori).

Pas mus taip pat thumbup.gif
Atsakyti
Mano bicui 6-eri, bet kartais, kai griztam namo po mokyklos ir darzo 'eina pagulet' ir luzta miego. Buna, kad darze jie zaidzia toki zaidima, kur vaikai sugula ir bando nesujudet, kas sujuda-krenta is zaidimo, maniskis visad uzmiega, kai jie ta zaidima zaidzia.
Kai mazesnis buvo irgi visad gerai numigdavo per pokaicio miegeli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upsiukas: 23 gegužės 2011 - 05:06
Mano panelei penkeri tuoj bus, bet pietukų miega, nes jei nepamiega, tai vakare blink.gif ojojo neįmanoma susišnekėt
Atsakyti
Nemiega mūsų berniukas pietų miegelio ir jau gan seniai,bet žvalumu nesiskundžia iki pat vakaro biggrin.gif
Atsakyti
Nemiega vaikuciai mano kazkur nuo 3,5 metuku
Atsakyti
Mano penkiametis per piet miega labai retai, tik kai būna labai pavargęs, naktį gerai neišmiegojęs ar serga. O taip tik eina pagulėti.
Atsakyti
darzele taip, namose g.gif kartais. No man atrodu kad reike pietu miegu,per duog emociju tongue.gif ir man val.poliusiu
Atsakyti
Maniškė miega darželyje visada, savaitgalį namuose niekada 4u.gif
Atsakyti