Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

Darželyje tai žinoma miega, bet savaitgaliais, arba kai į darželį neina, visai miego nenori.
Atsakyti
Mes darzelio nelankom, bet maniskei 5.7 m., kai diena nemiega guldomes 21.00 val, bet dazniausia miegame, kadangi lankome 3 kart i sav. sokius, tai labai pavargstame, jeigu miegame diena tai nuo 2-4, tokiu atveju guldomes apie 22.00 vakare.
Atsakyti
Mano vaikis, kaip kada... Jei buna, pavarges tai miega bigsmile.gif , bet siaip pietu pogulio kasdien eina, nors ir nemiega, bet kokia valanda vis tiek paguli, nors ir nemiegodamas... thumbup.gif
Atsakyti
Manąjam 4 metai, pietų dar miega, nors vasarą jau galvoju nebemigdyti, nes bus geri orai ir daug laiko praleisim lauke smile.gif nuo rudens vėl migdysiu bent iki 6 metų, juk eis į darželį, o ten miegelis privalomas, guldo visus vaikus be išimčių smile.gif
Atsakyti
Mano princese vienitele is visos grupes vis dar miega. Auklietojos bando nemigdyti, bet nieko gero doh.gif pasiemu savo pana ir jinai luzta masinoje jau po 2 minuciu. Matyt dar reikia miegoti ax.gif . Vakare jau 21.00 luzta, keliasi pati 7.00-7.30. Pietu mazdaug apie 1,5 valandos.
Pas mus DK vaika pradeda anksti nebe mieguoti pietu. Niekas nevercia vaiko miegoti. Jei tevai sako ok ir vaikas nenori tai ir nesiuncia i miegamaji. Miega miegmaisose ant grindu.
Atsakyti
QUOTE(DirOl* @ 2011 03 14, 20:47)
Darželyje tai žinoma miega, bet savaitgaliais, arba kai į darželį neina, visai miego nenori.

manoji irgi taip pat doh.gif
Atsakyti
Nemiega panasiai nuo 3, nes darzeli lanke ne Lietuvoje ir niekas cia nemigde, tiesa, keldavosi ne anksciau 8 ryto, o darzelis nuo 9. Bet miego jam trukdavo, antroj dienos pusej budavo piktas ir labai aktyvus, nesukaupdavo demesio.Tai kai galedavau po pietu i darzeli nevesdavau, o guldydavau pamiegoti. Na cia pietauti galima namo pasiimt, o darzelis nemokamas. Nuo 4 tai jau uzmigdyti tapo neimanoma. Dabar jam 6 tai lanko pirma klase, cia jau apie pietu miega kalbos nera, o mokykla nuo 9 iki 17:30, bet nebuna pavarges, nei irzlus. Guldau apie 21 val. tai jam miego uztenka, rytais pats keliasi, nereika budinti.
Atsakyti
maniskui tuoj 5 bus ,miega tuomet jei ryta anksti pabunda tarkim nuo 7-8. tada pora val pamiega 4u.gif
Atsakyti
mano penkiametis darželio nelanko,tai seniai jau atsisako eiti miegoti pietų doh.gif bet nieko aš blogo nematau,jei nenori tai tegul ax.gif
Atsakyti
Maniskei bus 5 metai, bet ji dar eina pietu migo, manau, kad tai nera blogai, vaikai zaidzia, duksta, pavargsta ir pailset reikia. smile.gif
Atsakyti
Nemiega tik vyriausias sunus smile.gif
Atsakyti
Maniškis tik darželyje miega, namuose net nepaguldysi pietų miegelio smile.gif
Atsakyti