Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

Nebemiega pietų nuo trijų metų doh.gif Būna stebuklas,jeigu kada netikėtai 'nulūžta' smile.gif
Atsakyti
mano dar ir penkiametis nuluzta(mano vaikai 5 ir 3 metu) ir as tuo labai patenkinta, vaikas neisvargsta taip per diena ax.gif
Atsakyti
Mūsų pupa darželyje miega, o namie be šansų užmigdyti.... schmoll.gif
Atsakyti
Maniske darzely miega, o namie tai niekiap schmoll.gif Is tikruju nuo to pietu miego darzely man vienos problemos, tada vakare niekaip uzmigt negali doh.gif Gulineja iki 23-24 val blink.gif Jei nemiega pietu tai uzmiega kaip normalus vaikas 21-22 val ax.gif
Atsakyti
Darzelyje miega, savaitgaliais guldau ir namuose, tik einam su oziukais ir asarom, bet po kiek laiko uzmiega. Nes jei nepamiegos bus likusia dienos dali irzli, viskas bus negerai, tai gi geriau, kai mazoji pailsi. smile.gif
Atsakyti
manoji "miega darzelyje" bent jau guli, nes sako kad negali uzmigti, vaikai neleidzia smile.gif . O namuose, tai savaitgaliai nelabai, o jei i darzeli neina darbo diena -tai butinai, bet tai buna tik su pikciais, asarom ir pagrasinimais, kad jei nemiegos istrinsiu visus filmukus ( kokia bjauri mama) tongue.gif
Atsakyti
mano 5 metu sunus irgi dar eina pietu miego,bet tik savaitgaliais ir per mokyklines atostogas,nes jis jau eina i pirma klase ir grizta tik 3.15pm.
jei eina pietu miego tai buna nuo 1pm iki 3pm,jei sako,kad nenori tada vistiek eina i lova,bet duodam kokia knygute paziureti,kad pailsetu 4u.gif o siaip visada rytais keliasi apie 7ryto,o vakare eina miegot apie 7.45-8pm,nepriklausomai nuo to ar miegojo pietu ar ne.
Atsakyti
nuo 3m nebemiega kaip nebejom i darzeli taip ir nustojo.bet jei buna pervargus kartais luzta biggrin.gif arba vaziuojant uzmiega.
Atsakyti
Mes irgi nuo 3 metų nebemiegam pietų, bet kartais pats sako noriu miego ir eina miegot. Bet tas būna gal kartą per mėnesį biggrin.gif
Atsakyti
Nebemiega...
Atsakyti
Ne visada, tačiau dažniausiai miega
Atsakyti
nebemiegam ir mes:(
Atsakyti