Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

QUOTE(amsv @ 2010 08 11, 21:10)
sunkus atvejis biggrin.gif jau nebenori niekaip eit,bet kai nueina, tai išmiega iki vakaro.brt tada vaiko nuotaika iš kart pasitaiso

pas mus taip pat buvo. miegas mirtinas priešas. bet jei paguldai, tai ir miega, ir po miego "pagerėja". tiesiog pradėjau stebėt, kaip vaikas laimingesnis -- ar su pietų miegu ar be. pas mus asmeniškai tai ne visai reguliarus gyvenimo būdas -- tai važiuojam kažkur, tai svečių būna. tai ne visada tas pietų miegas pavykdavo. o jei vieną dieną nemiegojo, o kitą turi miegot, tai jau ginčai, žliumbimas. kažkur nuo penkto gimtadienio iškėliau sąlygą, kad jei vakare ožių nerodys ir nezys, tada pietų miego nebebus. pasiteisino. thumbup.gif
Atsakyti
Nebemiega nuo mazdaug 5 metuku.Jei "uzspaudziu" ir pavyksta uzmigdyti, tada nakties miego uzmiega ne anksciau 00.00. val. blink.gif Todel dabar pietu miego jau net nebandom migdyti, nebent pagulineja pats, pasivarto lovoje su knyga kokia...
Sventas reikalas,tas pietu miegas, leistu man kas pamiegoti ji kasdiena bigsmile.gif ...
Atsakyti
Maniske irgi namie nemiega, darzely priversta miegoti, nes visi miega ax.gif Bet kaip kazkas sake, vakare niekaip negali laiku eiti niegoti, nes neuzmiega doh.gif
Atsakyti
mes tai 5 m esam dar pietu miego miegam, buna sunkiai uzmiegam vartosi bet miega, o buna kad staigia nuluzta biggrin.gif
Atsakyti
Maniske 5 metu tai darzely miega,o namie ne,bet kartais buna kad pati nuluzta biggrin.gif
Atsakyti
Mano merginos namie niekada nemiega, darzelyje negali pasirinkti, tai miega tongue.gif mociute dar migdo, as nematau reikalo, jos man jau tokios dideles smile.gif spali bus 6.
Atsakyti
Laisvai ismiega dukryte 3 valandas biggrin.gif jau miegale be kalbu tongue.gif tik duok pamiegoti... vasaros metu miega iki 10 ryto smile.gif vakare eina apie 22.00 valanda smile.gif zodziu kolkas su miegeliu problemu neturim...
Atsakyti
Darželyje taip, o namuose jau nuo kokių 3 m. pietų miego nemiega, geriau vakare anksčiau nueina miegot.
Atsakyti
Stengiuosi migdyti dar, nors vasara namuose nemiegodavo. Bet jei vakarinis 'ozys' ilenda ir nuvarau i savo kambari issikrauti, tai dazniausiai randu luzusi lovoj doh.gif ir tas buna apie 18-19val g.gif tai va tada iskrenta is ritmo, atsikelia kokia 23val PAZAISTI biggrin.gif tai geriausia yra paguldyti, per pietus, kad ir neuzmiega, bet guledamas irgi pailsi ax.gif
Atsakyti
Mano abu dar miega 4u.gif Manau butina, nes atsikelele buna daug gersenese nuotaikose thumbup.gif
Atsakyti
Maniske jau kokie 2 metai kaip pietuku nebemiega,namie tai be sansu,darzelyje ir sunkiai,kai visi vaikuciai uzmiega ji ziuri i lubas,o kai laikas keltis,jai prasideda pats snaudimas lotuliukas.gif
Atsakyti
Sunkus atvejis ax.gif , nenori pietu miegoti musu vyrukas doh.gif , sugalvoja milijona priezasciu, kad tik nemiegoti pietuku smile.gif
Atsakyti