Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

Nebemiega nuo 2 metu. Budavo labai sunku: dvi valandas vargti, kol uzmigdysi, kad pamiegotu penkiolika minuciu..........Manau ir tas penkiolika minuciu miega, del to kad per migdymo laika verke, nes nenorejo miegoti.

Puikiai jauciasi visa diena nemiegodama apie 11 - 12 val.

Bet kai mamytes raso, kad ju vaikuciai miega - man taip baltas pavydas suima. Per ta laika tiek daug ka galima nuveikti bigsmile.gif .............Dabar viska veikiam dviese.... biggrin.gif tik ne tiek daug........nuveikiam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bambeklė @ 2010 05 10, 12:30)
Nebemiega nuo 2 metu. Budavo labai sunku: dvi valandas vargti, kol uzmigdysi, kad pamiegotu penkiolika minuciu..........Manau ir tas penkiolika minuciu miega, del to kad per migdymo laika verke, nes nenorejo miegoti.

Puikiai jauciasi visa diena nemiegodama apie 11 - 12 val.

Bet kai mamytes raso, kad ju vaikuciai miega - man taip baltas pavydas suima. Per ta laika tiek daug ka galima nuveikti  bigsmile.gif  .............Dabar viska veikiam dviese....  biggrin.gif tik ne tiek daug........nuveikiam  lotuliukas.gif



Pas mus labai panasiai biggrin.gif
jei diena uzmiega tai labai labai retai ... pvz jei anksti kelusi ar issidukusi arba numiega kartais masinoje jei kur ilgiau vaziuojam smile.gif
o nakti ismiega min 12 val be problemu thumbup.gif tai itariu kad jai tiek miegucio uztenka mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano mergaite visuomet buvo miegale. dabar 5, vis dar miega pietu. isskyrus savaitgalius, bet nepailsejus buna pikta kaip sirse.
Atsakyti
QUOTE(Cristata @ 2010 05 12, 09:38)
Mano mergaite visuomet buvo miegale. dabar 5, vis dar miega pietu. isskyrus savaitgalius, bet nepailsejus buna pikta kaip sirse.

pas mus lygiai tas pats 4u.gif
Atsakyti
Darželį pietų miega ,o namie niekaip nepaguldysi doh.gif
Atsakyti
namuose nemiega jau nuo 3,5 m. o darzely tai kokius metus kaip nemiega, bet visvien turi guleti kol kiti miega tai buna sako kartias nuluzta biggrin.gif bet labai retai...pats jis toks judrus tai ne jam pietu miegas, uztat vakare sunku nuvaryt bet jau kai luzta tai nei su bugnais neprizadinsi biggrin.gif del to buvo lengva kai sese keldavosi naktim smile.gif
Atsakyti
Na mum dar tik beveik 4 m., bet miega ir be jokių pasipriešinimų. Jei nemiega pietų vakare anksti užminga
Atsakyti
4u.gif labutis mano dukryte aukse tai anksciau pries metus miegodavo namuose pietu ir vakare veliau eidavo miegoti o seis metais nebemiega bet anksciau eina miegoti smile.gif jai 4 metukai bet einam i darzeli tai ten miega pietus smile.gif bet manau kad reikia vaikus vesti pietu nes tada jie zvalesni ir linksmesni thumbup.gif
Atsakyti
mano jaunuolis irgi miega tik darželyje, o namie tai labai retai, nebent aš šalia savęs pasiguldau, kai pati noriu per išeigines nusnūsti. O be to, retai namie per pietų miegą išeiginėms būnam- vis kur nors išlėkę. biggrin.gif
Atsakyti
aciuks.gif
Atsakyti
As stengiuosi uzmigdyti, priburiu, kad kai miega, auga ir pan. biggrin.gif
Aisku nevisada pavyksta, bet dazniausiai pasiseka 4u.gif
Atsakyti
Mniskiui beveik seseri, bet dar vis miegam, nes nepamiegojus nesusikalbam smile.gif
Atsakyti