Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

Mano mergaite nemiega nuo 3,5 metuko.
Atsakyti
Mūsų mergaitė iš viso nemėgo miegoti,nuo pat gimimo lotuliukas.gif jai visokie reikalai,negali žmogus užmigti dieną nors tu ką.vakare kaip zombis vaikšto,paakiai pajuodę,pikta.Daržely kartais užmiega,bet auklėtojos sako,kad guli ir į lubas žiūri.Sakau: tai ką veiki,kai visi miega; atsako;svajoju.Dabar ,būdama beveik šešerių jau geriau "pakelia" dienos krūvį,batareikos ne taip greit nusėda,taigi...
Atsakyti
na as savo suneli 6m migdau kartais bet ne visad
Atsakyti
Mano abu berniukai miega. Nors vyresneliui jau 6 metai, bet 14 val abu jau parpia. Ramu buna 2 valandas biggrin.gif Be miegelio jie buna labai pikti doh.gif
Atsakyti
Maniskis miega tiek darzely (pats pirmas ir ilgiausiai lotuliukas.gif ), tiek namie, aisku kartais atrodo ir ilgiau ryte pamiegojes ir neissiduksta labai, neverciu pietu miegui, bet tada vistiek kokia 18val nuluzta....tai stengiuos iki 15val uzmigdyt, tada vakaras saunus buna ax.gif
Atsakyti
mūsiškis tai miega tik darželyje smile.gif , namuose be šansų užmigdyt biggrin.gif , bet vakarais darbo dienomis 9 val. jau lovoje kaip laikrodukas thumbup.gif
Atsakyti
Maniškis daržely miega, nes ryte labai anksti turi keltis, pavargsta. Namie nemiega, nes išsiparpia iki dešimtos-vienuoliktos val. vakare gula apie dešimtą. Nepavargsta ir irzlus nebūna, tai aš ir nereikalauju, kad gultų, beje pati nemiegojau nuo metukų, tai gal vaikis į mane... blush2.gif
Atsakyti
musu mergina irgi darzelyje miega o namuose nei kiek schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
maniskis 4-iu metuku jau , nebenori pietuku miegoti, o iki siol visad po 2-3 valandas ismiegodavo. Keliasi anksti (8-9, kai neina i darzeli), bet ir einam miegoti 22 val-jau beveik visad lovose. jei pamiega pietuku, tai vakare taip sunkiai uzmiega, tad jei matau kad visai geros nuotaikos net neverciu, man vakare geriau, nes ir patys norim miegot, o kai vaikas blaskosi iki 24-os valandos, patiems pikta darosi.
Atsakyti
Manajam 3 metukai, bet jau ne visada guldau pietu miegelio,ziuriu pagal ji pati, nes kartais kai paguldau, pora valandu praguli, o taip ir neuzmiega doh.gif kai miega pietu, vakare buna problemos einant miegoti, velai uzmiega, o kai buna pietu nemiegojes, apie 20 val pats pasipraso i lovele ax.gif
Atsakyti
maniske jau mazdaug nuo 2 metu sunkiai pietu uzmiega, o dabar triju tai tik darzelyje ir tai labai sunkiai - pati paskutine. o namie tai be sansu uzmigdyti. bet vakare irzli nebuna, tai labai ir nesistengiam migdyti.
Atsakyti
o mes pradedam tureti problemu del pietu mego ... suneliui dabar 3 metai 3 menesiai. iki siol miegodavo pietu labai normaliai ir be didesnio vargo pavykdavo prikalbinti atsigulti. o dabar gal jam triju metu krize prasidejo ....? priestarauja viskam ka pasakyciau! o kai atsigula i lova, tai atsiseda ir rankomis mosuodamas garsiai pasakoja visokias istorijas "ne i tema", pvz., apie radijatoriu ir zaliuzes .... ar dar ka nors prisigalvoja .... o kai prasau ramiai paguleti (ne miegoti, bet tiesiog ramiai tyliai paguleti), tai toks vaizdas, kad manes visai negirdi .... blink.gif toliau sau pasakoja ir net nebando reaguoti ... jau kaip siutas ima tai negaliu blink.gif verysad.gif kartais ir dirzo nusitveriu ... vien del to, kad manes neklauso (ne del to, kad nemiega pietu). kazkoks kozmaras!!! gal jau nebemigdyti pietu miego is viso ????? nebezinau ka daryti ... pati siaubingai susierzinu po tokiu nesekmingu migdymosi bandymu ......
Atsakyti