Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

nebemiegam nuo 3 metuku,nebent kai pati nori tada ir prigula,o taip tai ne smile.gif
Atsakyti
Maniškis ir 9 m parėjęs iš mokyklos pamiega, tada vakare ne taip pavargsta, geresnis būna ir keliasi iš ryto lengviau. mirksiukas.gif
Atsakyti
mano 5,5 metų sūnukas miega darželyje,kai anksti prikeliu rytą. o per išeigines nemiega,rytą ilgiau parpia. vyresnis mielai miegodavo parėjęs iš mokyklos,nors jau buvo 7,5 metų. vaikas vaikui nelygu.dabar pastebiu,kad mažiui miego poreikis sumažėjęs.viskas tvarkosi ir keičiasi savaime smile.gif
Atsakyti
mano panele miega tiek darzely, tiek per iseigines namie.
buna kartais, kad neiseina pamiegot jei kur isvyke, tai vakare buna pavargus daugiau ir oziuku i svecius sulaukiam g.gif
Atsakyti
mano 3 metu sunus jau nebemiega pietu...ir nepervarksta ir nerodo jokiu oziu nieko...paprasciausiai viena grazia diena eme ir nebeuzmigo...
Atsakyti
Nebemiega senai, nuo kokių 3-3.5 metų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2010 01 20, 00:49)
Nebemiega senai, nuo kokių 3-3.5 metų  smile.gif

o mane visi grauzia kad mano vaikas nenormalus kad pietu nebemiega g.gif
Atsakyti
mūsų nuo 4 m varyt reikia su pykčiais, tai dabar net nebekalbinu schmoll.gif Daržely dar miega ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viti: 22 sausio 2010 - 18:39
nemiega nuo 3 m.
Atsakyti
butinai miega ,nes vakare anksciau kaip 22 valanda niekaip neatsigula,ir tik nakties miego tikrai nepakanka poilsiui
Atsakyti
mano vienam vaikiui 5m kitam 6,7m ir abu miega pietų ir tai manau i nauda abu tuokie žvalus būna linksmesni ax.gif
Atsakyti
Mano dukryte 6 m. jau nelabai nori eiti miegoti. Kad ji uzmigtu pietu, ji turi daug nuveukti, pabuti lauke ir tada tik uzmigs. Bet tai prasidejo nuo vasaros. Anksciau nebuvo jokiu problemu.
Atsakyti