Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

as irgi. Nemanau kad miegas kas nors blogo, siaip vakras buna linkmsnis ir neirzlus
Atsakyti
Mano dukra pietu miegelio nemiega nuo 4m.Na uzmiega nebent vaziuojant masinoj.O siaip visa diena buna energinga, zvali, o kai pasiulau pietu miego, tai sako jau geriau pratybas padarysiu nei miegelio eisiu. Na darzeli tai beda, ji sunkiai uzmiega arba prisizadina kt vaikus doh.gif
Atsakyti
nemiega ir musiskis jau pietu metus kokius (tuoj 5m bus) nebemt masinoj lusta tikraja ta zodzio prasme.o as kartais tikrai noreciau kad pamiegotu.is mokyklos gryzes prigula daznai ,bet neuzmiega
Atsakyti
Jau nuo 3 m nebemiega, bet manau kad reikėtų tongue.gif
Atsakyti
namuose beveik nemiega schmoll.gif ,darze miega biggrin.gif
Atsakyti
Mes ir nuo 3metų nebemiegam namuose pokaičio,miega tik darželyje ax.gif
Atsakyti
Maniškis nemiega namie pietų miego ,bet darželį nulūžta biggrin.gif
Atsakyti
Maniskis darželyje miegodavo, namuose - jokiu būdu.
Atsakyti
mano pana miegojo iki 4 metu, bachuras iki 3m., nes nera laiko miegoti - reikia su sese zaisti, erzinti, pasauli stebeti. Atrodo,kad atsikelus pasaulio nebebus biggrin.gif Tik masinoje dar nuluzta, tai jo pietu miego laiku kur nors issiruosiam.
Atsakyti
Mergina mano ko gero jau nuo 2,5 metuku nebemiega pietuko. Gal sakau dėl to, jog neina i darzeli g.gif Bet manau, kad reiktu miegoti pietu, sakoma miegant vaikas auga biggrin.gif Pastebėjau , kad daugelio vaikuciai masinoje uzmiega, manoji ne išimtis biggrin.gif Matomai ten ją užsupuoja ir patraukia ant miegučio biggrin.gif
Atsakyti
Dar=elyje miega, o namuose schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Mano vyresnėlis nemiega nei darželyje, nei namie. Ir tas pokaitis jam atrodo kažkas baisaus, nors jei per stebūklą užmiega būna daug žvelesnis ir linksmesnis vakare mirksiukas.gif
O mažasis atvirkščiai "slabnėja" dėl miego, visad užmiega pokaitį ir išmiega po 3-4 val. bigsmile.gif
Tačiau aš manau, kad vaikams ne prošal pamiegoti pokaitį, visdėlto augantis organizmas 4u.gif
Atsakyti