Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

Kažkur nuo 2 metukų baigė miegoti ir dabar nepriversi schmoll.gif .
Atsakyti
Namuos pietų miego miegojo iki 6-rių metų tai tikrai. Man keista būdavo, kai mano draugės vaikai miegojo pietų miego tik iki 2-jų metukų (tiek vienas iek kitas) mastau.gif
Atsakyti
Dukrai penki su puse , jau ilgas laikas nemiegodavo pietu miego . O dabar pasikeitus laikui vel eina miegot ir ismiega po kelias valanda thumbup.gif
Visai kita nuotaika ir vakare kai pamiega.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *zadiv*: 28 spalio 2009 - 13:06
Kazkur nuo 4-riu baige miegoti 4u.gif
Atsakyti
mano mazoji nemiega jau nuo 3 metuku darzelyje irgi tik guli
Atsakyti
Mums 5 m. bus tai darzeli miega visada, namie jau nemiega 4u.gif
Atsakyti
Kadangi temos pavadinime yra "patarimai", tai pasakysiu, kas patariama (kaip tik šiandien skaičiau straipsnį apie pietų miegą, tiesa, ten kalbama apie mažiukus vaikus, 2 m., bet galima kažką panaudoti ir didesniems). Dažniausiai patiems tėvams matosi, ar vaikas labai pervargsta be pietų miego, ar ne. Tokiu atveju galima pasiūlyti tiesiog ramiai pabūti, pagulėti, galbūt pažaisti su žaislais ar pavartyti knygutes, bet kad tai būtų ramybėje, gulint ar sėdint, tyloje (nelakstant). Toks poilsis neatstos miego, bet vis tiek padės šiek tiek atgauti jėgas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniske pirmoke,bet po mokyklos,pavalgo ir i lova..bent valandai.. 4u.gif
Uzimtumas pas ja didelis,jei nepailsetu turbut problemu kiltu kitokiu doh.gif
Atsakyti
Sunus pietu miegeliu megavosi iki 5,5 metu. Pats neraginamas eidavo gulti pietu miegelio. O as labai tuo dziaugiausi. Pailsejes musu hiperaktyvas tongue.gif isbudavo neirzlus ir aktyvus iki pat vakaro thumbup.gif
Atsakyti
Sunus gan aktyvus, judrus. Darzelyje miega visada pietu miego.Eina be gincu. Namie savaitgaliais jau gerus metus nemiega (jam tuoj 5 sueis) ir manau nemiegos jau smile.gif Tik kartais, kai buna irzlesnis ar pavarges tai atsigula pailset.
Atsakyti
O aš labai džiaugiuosi, kad mano mažylis (6 metai) dar miega pietų miegelį ir nelabai prieš jį protestuoja, nes pabunda pailsėjęs ir linksmas. O kas įdomiausiai, kad išmiega po 2-3 valandas. Tai aš manau, kad turbūt to miego jam visai ir reikia. Aš pati super jaučiuosi, kai matau jį tokį atsigavusį thumbup.gif
Atsakyti
sunui 5metai o dukrai 6metai seip darzeli visada pietu miega o namie kartais guldau smile.gif
Atsakyti