Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

Mano vyresnelei 6 metai, bet pietu nemiega jau seniai g.gif . Darzely dar kartaip pamiega, o namuose nepriversi. Siaip girdejau, kad ir pradinukams dar ne pro sali butu pietu miegelio eiti. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano 6m. mergaite darzelyje kartais dar pamiegodavo,bet namuose jokiu budu ne,geriau pagules sau ir ramiai pazais su lelytem smile.gif
Atsakyti
Mano 5-metis ir labai retai kada primiega,nebet savaitgali,kai buna labai isvarges,nes jis visus metus jau ejo i paruosiamaja klase,tai pamokos jam baigiasi 15.15val.Kol griztam,pavalgo,pazaidzia ir jau tuoj vakaras ax.gif nera kada miegoti ...
Atsakyti
kai darzelyje,tai visada miega. o savaitgaliais,tai ziurint ,kada atsikelia,jai anksti,tai tada eina.o kartais buna,kad ir desimta atsikeliam tai tada jau ne.
Atsakyti
Maniskis 5 metis tai darzelyje miega, o namuose, jai tik pazadu kad vakare svieciu tresim, tai tada eina pamiegot, o jo brolis 2 metuku, tai miega beveik kasdien, nors neseniai buvo pas ji 3 dienu streikas, bet po to vel miega, bet eina miegot tai kokia 16 val...., atsikelia pvz 19-20.... paslampineja ir vel eina miegot 22 val
Atsakyti
maniškė 5,4 m. darželyje miga dar pietų miego, namie savaitgaliais ir miega. retai pasitaiko kad nemiega, bet tada jau iki vakaro 9 val neištraukia. manu dar 5-6 metų vaikui reikia pamiegoti pietų miego, jei nepamiega paskui būta labai pervargę, irzlūs ir pikti.
Atsakyti
Nemiega nuo 5 m.
Atsakyti
Maniskis 5m, bet jau senai pietu nebemiega
Atsakyti
tik darzelyje ir tai ne visada, mano net 2.5 tik darzelyje pietu miega miega. namie jau nebe
Atsakyti
Mano mergytei 6m.
Ji dabar retai eina miegoti pietu miego... bet kartais pati uzsnusta, arba dazniausiai as einu pasiguldau ja pasikabu, paseku kokia pasaka ir vaidinu jok miegu su ja. kartai mano manymo tokio miego reikia tokiems vaikams.. tikrai kartais mano mergyte buna irzli, pavargusi... beto siaip metais pradejo lankyti mokykla, todel daznaiusiai buna 3, 4 pamokos...
taip pat ji lanko dailes bureli bet jis buna tik pernktadieniais... del to kokia 2 3 valanda nuvedu ja pietu miego smile.gif
Atsakyti
dar miegam.. iki 4metu po 3val ismiegodavo, kitaip irzlus, nesukalbamas doh.gif nuo seses gimimo trumpiau miega: valanda-pusantros, bet dabar kartais ir negulam, paskui vakare anksciau eina gulti smile.gif
Atsakyti
Darželyje miega, namuose dažniausiai irgi miegam. Kartais savaitgaliais jei kažkur išvažiuojam ir nebūna galimybių - tai apseinam. Kartais jei ilgiau pamiegam iš ryto, tai pietų miegas būna tiesiog valandėlė ramaus pagulėjimo lovoje: pats varto knygutes, žaidžia su kokiu meškučiu, bet dažnai ir užsnūsta , nors ir neilgam ax.gif
Atsakyti