Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

Na mano jau kaip ir nebemiega, nuo siu metu, kad uzmigtu rei, kad butu labai nusilakstes lotuliukas.gif o tada tai gali ir 3 ir 4val, prasnaust smile.gif bet jei migdyt kai kiti vaikai po langais vasaroja isdykauja zaidzia rekia tai ne kalbos negali buti schmoll.gif
Atsakyti
Darželyje miega visada, namie - kaip nori, kartais miega, kartais - ne. Keisčiausia tai, kad ar bus miegojus 3 valandas pietų miego, ar nemiegojus nė minutės, vakare visvien be 11 val. neužspausi niekaip doh.gif .
Atsakyti
Daržely miega, namuos ne, ir nebespaudžiu irnesakyk.gif
Atsakyti
mano sunelui jau 7 metai , tai pietu miegojo iki geguzes menesio, pobiski jam ji nutraukem, miegodavo be problemu 3 valandas pietu, nesvarbu, namuose, darzelyjy, sveciause ir pan, pats eidavo miegoti nereikedavo varyti.
Atsakyti
maniskiui 5 eri, bet dar dazniausiai miega, kad ir po pusvalandi gera, ar po valanda, nes jei nepamiega nesusisneku vakare
buna isimciu kai savaitgaliais nemiega
Atsakyti
Maniskei jau 6m. bet pietu ja nebemiega,darzelyje dar uzmigdavo,bet namuose niekaip,pegeras oras,norisi lauke buti daugiau smile.gif
Atsakyti
su mano vyresnelia tas pats budavo pietu miegot niekaip doh.gif o mazoji be problemu ateina laikas pati gulasi mirksiukas.gif ir uzmiega tik kartais sese neleidzia blink.gif
Atsakyti
manikis darzelyje miega,o namuose gal nuo 3 metu nekaip nepriversi schmoll.gif
Atsakyti
Nebemiega. Namie tai tikrai, o va daržely gal retkarčiais dar ir pasnaudžia...
Atsakyti
Mano nuo 2metu nemiega,ko tik nedariau,kariavom del to abi bet nemiegojo ir viskas.Uzmiega nebent tik masinoj vaziuojant.
Atsakyti
daba jau 5,ir gal du metus jau nenuvarau,nebent isnuovargio uzmigtu tai gali miegoti 3 valandas,o paskui vakare problema uzmigdyti tai gerau ir nebevarome pietuku
Atsakyti
Mano sunui 3metukai ir galiu pasakyti tik tiek jei reikia ir nemiega bet jei mes namie tai pietu miegelio einame ir kuo puikiausiai ismiega,atsikelia zvalus ir mums tai gerai mirksiukas.gif
Atsakyti