Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

QUOTE(Rasa1 @ 2009 03 09, 10:30)
Musiskis tai nuo 5 kazkur nebemiega  smile.gif  Darzely zinoma miegodavo smile.gif o namie neversdavau .. jei nori - miegok , jei ne .. ax.gif  As ziuredavau pagal vaika ir jo savijauta smile.gif jai jam energijos uztenka nuo ryto iki vakaro , jei i vakara nebuna jokiu niurzgejimu ir zyzimu .. tai ir neguldydavau . O aisku jei kuria diena zyzia (isvargsta) tai sekancia diena pamiega smile.gif
mirksiukas.gif

Mano sunui greit bus 5, tai ir mes taip darom mirksiukas.gif Bet jei jau jis uzmiega pietu miegelio, tai miega 2 val. smile.gif
O mazoji dar tik 11 menesiu, tai uzmiega pietu miegelio paskutine ir pamiega max 1 val. doh.gif Ir kol uzmigdau buna dauk asaru doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laural: 26 balandžio 2009 - 11:38
Maniškis nemiega gal nuo ketverių metų, bet už tai devintą vakaro "nutrunka" per penkias minutes. Darželi 2,5 val. praguli.
Atsakyti
Maniškis taip pat "nemiega" dienos metu, bet jei aš pasistengiu - kažkokiu būdu užspaudžiu smile.gif tai turiu 2-3 val ramaus laiko sau smile.gif
Atsakyti
Pamiega dar abudu, bet nieko tokio, jeigu kartais ir neišeina pamiegoti rolleyes.gif
Atsakyti
Mano miega
Atsakyti
oj miega!
Sunkiai sekasi tai padaryti bet jau kai pavyksta tai padaryt - po 3 valandas ismiega 4u.gif

Atsakyti
Mano dukra pietu miego atsisake jau nuo 1.5 metu, dabar jai 6 metukai negali nei kalbos but apie pietu miega, kad ir 5 ryto bus atsikelus schmoll.gif
Atsakyti
Dar miega ir manau, kai eis i 1 klase irgi miegos 4u.gif
Atsakyti
pitų miego nebemiegam jau nuo 3metų,užsnūsta tada,jei anksti būna atsikėlus,o jei nenori tai ir neverčiu,kam,gi vakare greičiau tada užmiega smile.gif ax.gif
Atsakyti
Namuose nemiegam nuo 2 metų. Daržely miega.
Atsakyti
Darzeli visada miega,o namie tai jai pavargus buna tai nueina pasnausti smile.gif bet per prievarat niekada nevarau, bigsmile.gif
Atsakyti
mano miega visada abu, nesunkiai uzmiega.net kalbos negali buti apie nemiegojima schmoll.gif isimtis padarom tik per sventes ar ilgesnes isvykas is namu. jei pas mociute besisveciuodami nepamiega, tokie irzlus, pikti pasidaro doh.gif manau, kad iki mokyklos tikrai dar miegosim. thumbup.gif
Atsakyti