Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

Sveikutes, mano mazoji nebemiega nuo 4 metuku, nei darzely,nei namie... Jau mum tada aukletojos sake kad jinai nebemiega, tai leisdavo pagulet kol vaikai uzmigs ir po to eit su jom i rubine ar kur papiest, pasedet... blush2.gif Tad kaskaip ir neverciau ir as jos gult, nebent apsirgus buna, bet tada jau ir pati noriai eina pagulet ar numigt mirksiukas.gif
Atsakyti
maniske tai tik darzelyje miega, o namie tai niekaip nepriprasysi kad eitu pamiegot. Tada jau prasideda barniai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nerfis @ 2009 02 19, 23:53)
maniske tai tik darzelyje miega, o namie tai niekaip nepriprasysi kad eitu pamiegot. Tada jau prasideda barniai doh.gif

maniske kai ejo i darzeli tai dar miegodavo, o siemet kadangi jau mokinuke nulinuke biggrin.gif tai nebemiega. nebent retais atvejeis gryzus luzta. bet tai buna lb retai.
Atsakyti
Mano sūnui 6-ri,tai darželyje dar miega pietų. O namuose tai retokai. Tik vakarais,jei būna labai pavargęs tai jau apie 20val.būna smigęs. O, šiaip tai rytais keliasi beveik pastoviu laiku. Kadangi jis vyturėlis,-tai ar jis vėlai užmigo ar anksti,- vistiek ryte nubunda 7 ar puse 8 blink.gif
Atsakyti
mano sunus jau 2 metus jau nebemiega mirksiukas.gif tik darzelyje
Atsakyti
Sveikutes mamytes maniskei greit 6metukai namuose pietu miegelio nepagulysi,bet darzelije miega kuo puikiausiai smile.gif
Atsakyti
Vyresnėlis jau nuo 2 metų nemiega nei namuos, nei darželyje, ir gali nueiti miegoti 23 val. pilnas energijos blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniskis miega, nes eina i darzeli, tai kazkaip stengemes ta pati rezima palaikyti ir namie. Nors ne visada pavyksta uzmigt, tai bent pasaku paskaityt i lova nueinam.
Atsakyti
jau nuo 3m namie nemiega pietu smile.gif darzelije, tai privalomai, bet aukletoja skundesi, kad ji nemiega, isdykauja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cvetocik: 01 kovo 2009 - 15:39
na ir mes kartais sekmingai nueinam pamiegam kokias 2 val ir toliau zaidziam,kartai pvz kaip siandien na ne kaip jam nesimega,pagulejo gal pusvalandi ir jau atejo patikrinti ka gi mamyte veikia smile.gif , darzely tai dar miega,ten issiduksta,ryte anksti keliasi tai ir be poblemu dar uzmiega [ 4,5m]
Atsakyti
mano dukrytei nors 5.7 men bet pietu miegelio namuose kartais dar uzmiega.Kadangi turime maza broli kaip jis miega namuose buna tylu tai ir kartais prisnusta mirksiukas.gif .
O darzelyje aukletojos sake labai saldziai miega kartais net sunku prikelti biggrin.gif
Atsakyti
Mano nuo 3,5 kazkur nebemiega verysad.gif Bet nakti ismiega 10 - 13 valandu,tai manau gana mirksiukas.gif
Atsakyti