Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto drabužėlių modeliukai IIdalis

Man labai gražūs rankų darbo, o ypač siūti, drabužėliai, domiuosi jais, bet sakykit mielosios, kurios užsiiminėjat tuo: čia visi drabužėliai tinkantys vasarą, o mes žadam krikštyt rugsėjo pabaigoje, tai vaikas su tokiais jau tikrai gali sušalt. g.gif Gal kas siūnate turit kokių idėjų? Labai gražus Naktibaldos siūtas drabužėlis ir ta ilga skraistė wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(klastune @ 2008 08 11, 12:45)
Man labai gražūs rankų darbo, o ypač siūti, drabužėliai, domiuosi jais, bet sakykit mielosios, kurios užsiiminėjat tuo: čia visi drabužėliai tinkantys vasarą, o mes žadam krikštyt rugsėjo pabaigoje, tai vaikas su tokiais jau tikrai gali sušalt.  g.gif Gal kas siūnate turit kokių idėjų? Labai gražus Naktibaldos siūtas drabužėlis ir ta ilga skraistė  wub.gif  wub.gif

ačiū ax.gif , fainai kad patiko mano rūbelis thumbup.gif , kodėl sakot kad rugsėjį jau būtų šalta rolleyes.gif , juk rūbas ilgomis rankovėmis g.gif juk dar ne žiema mirksiukas.gif , o be to galima dėti pašiltinimą jei galvojat kad sušaltų, nekalbant apie švarkelį arba skraistę šiltesnę , manau variantų lobynas neišenkantis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 08 12, 15:55)
ačiū  ax.gif , fainai kad patiko mano rūbelis  thumbup.gif , kodėl sakot kad rugsėjį jau būtų šalta  rolleyes.gif , juk rūbas  ilgomis rankovėmis  g.gif  juk  dar ne žiema  mirksiukas.gif , o be to galima dėti pašiltinimą jei galvojat kad sušaltų, nekalbant apie švarkelį arba skraistę šiltesnę , manau variantų lobynas neišenkantis  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Visiškai sutinku su Naktibalda mirksiukas.gif Aš tai turbūt siūlyčiau šiltesnę skraistę, nes siuvau rūbelius su medvilniniu pašiltinimu vienam pipiriukui kalėdom, tai bažnyčioje jam nereikėjo jokio megztuko, paltuko ar švarkelio schmoll.gif . O čia dar tik rugsėjo mėnuo, juk neturėtų būti labai šaltai. O jei ką , tai geriau pavilti šiltesnę maikutę ilgom rankovytėm ir nepamiršti šiltesnės skraistės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 08 12, 15:55)
ačiū  ax.gif , fainai kad patiko mano rūbelis  thumbup.gif , kodėl sakot kad rugsėjį jau būtų šalta  rolleyes.gif , juk rūbas  ilgomis rankovėmis  g.gif  juk  dar ne žiema  mirksiukas.gif , o be to galima dėti pašiltinimą jei galvojat kad sušaltų, nekalbant apie švarkelį arba skraistę šiltesnę , manau variantų lobynas neišenkantis  mirksiukas.gif



QUOTE(jjuurrggaa @ 2008 08 12, 16:01)
drinks_cheers.gif  Visiškai sutinku su Naktibalda  mirksiukas.gif  Aš tai turbūt siūlyčiau šiltesnę skraistę, nes  siuvau rūbelius su medvilniniu pašiltinimu vienam pipiriukui kalėdom, tai bažnyčioje jam nereikėjo jokio megztuko, paltuko ar švarkelio  schmoll.gif . O čia dar tik rugsėjo mėnuo, juk neturėtų būti labai šaltai. O jei ką , tai geriau pavilti šiltesnę maikutę ilgom rankovytėm ir nepamiršti šiltesnės skraistės  smile.gif

Ačiū merginos mirksiukas.gif už paaiškinimus doh.gif
Atsakyti
na stai mano suneniukas savo sventes diena, kaip ir zadejau ax.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 14 rugpjūčio 2008 - 08:33
QUOTE(dovyda @ 2008 08 14, 10:25)
na stai mano suneniukas savo sventes diena, kaip ir zadejau ax.gif


nu grozis nerealus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 08 14, 09:25)
na stai mano suneniukas savo sventes diena, kaip ir zadejau ax.gif



vajeeee bigsmile.gif , kokio gražumo skraistė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jjuurrggaa @ 2008 07 03, 15:13)
Sveikos, mamytės, įkeliu dar porą mano kurtų ir siūtų modeliukų, kad būtų kur akytes paganyti  mirksiukas.gif


Sveikos mamytes 4u.gif nugis apakau nuo grozio blink.gif swoon.gif kokios jus auksarankes wub.gif zaviuosi visomis ax.gif
Ziema zadu ir savaja pipire krikstyti ir vat uzsukau pas jus 4u.gif ,tik vat dauguma suknuciu pas jus vasarines,o ka daryt zieminukams krikstukams? unsure.gif Gal kokiu ideju turit?
jjuurrggaa nu sitas darbelis,tai superinis thumbup.gif pirmam lape ir taip mums su drauge ir didziaja dukra krito i aki,kad negaliu atsiziureti blush2.gif wub.gif saunuole-rankas turi geras.
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 08 14, 11:49)
nu grozis nerealus  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif labai grazu  wub.gif


aciu mergaites 4u.gif tai jums visoms davusioms ideju ACIU wub.gif
Papildyta:
QUOTE(jjuurrggaa @ 2008 08 14, 13:49)
vajeeee bigsmile.gif , kokio gražumo skraistė  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 08 14, 22:42)
aciu mergaites 4u.gif tai jums visoms davusioms ideju ACIU wub.gif
Papildyta:

žinok super, labai gražiai išvystei idėją thumbup.gif 10 ballų
Atsakyti
O stai suknute jau pas mergyte ir jau po krikstynu smile.gif. Su semininkes leidimu idedu foto ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
labai daili mergyte ir suknyte thumbup.gif
Atsakyti