Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto drabužėlių modeliukai IIdalis

QUOTE(Naktibalda @ 2008 07 15, 15:08)
kas kaip nori tas taip puošia, kadangi išvengti tokių pastebėjimų, savo zuikiui dariau su aukso papuošimais  tongue.gif , o šitoj vietoj pasisakysiu taip , mergaitei tai žydra gražu, o vat berniukui tai man sakykit kaip norit nesižiūri rožinė spalva  mirksiukas.gif nors tu ką, ypač maniškis toks mažutis, smulkus ir dabar kartais pasako kokia graži mergytė tai jei apvaryčiau dar rožine spalva tai  doh.gif

bet pagal tradicijas turi buti melyna(mergaitei) ir raudona(berniukui), o ne zydra ir rozine
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 07 15, 19:35)
bet pagal tradicijas turi buti melyna(mergaitei) ir raudona(berniukui), o ne zydra ir rozine

na tas tai taip, bet vis tiek nors mums labai patinka raudona spalva ir daug rūbų turime, bet kažkodėl nenorėjau puošti nei mėlynai nei raudonai, jei fotikas atsigaus įkelsiu savo kostiumą tik be skraistės, nes pritrūkau nėrinio doh.gif , tai skrasitė tik ryt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mistikaa @ 2008 07 15, 12:40)
Nesuprantu, kodel kai kurie rubeliai berniukams zydri? Juk mergaitems turi buti su sia spalva g.gif

Del to kad kostiumelis buvo zydras tai skraite uzsisakiau balta ilga. O su roziniu akcentu tik papuosimas zvakei buvo. Na taip zinau, kad turetu but zydra mergaitei o ruzava berniukui, bet rimtai man irgi ruzava nesiziuri berniukui schmoll.gif
O beto jug gi nera jokios prievoles del vaiko aprangos, svarbu turet tik balta drabuzi (musu atveju - skraiste).
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Naktibalda ohoho as suzaveta
Atsakyti
Naktibalda labai grazu, idomu thumbup.gif
Atsakyti
apipirkau savo mazaji,bet nesu patenkinta,bazeje nieko doro nebuvo,tai teko nupirkti visa kostiuma kaip suaugusiems.ir deja aprengus namie,apsiblioviau is nevilties,atrodo mano vaikas kaip mazas mafijozas cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianuka @ 2008 07 17, 13:25)
apipirkau savo mazaji,bet nesu patenkinta,bazeje nieko doro nebuvo,tai teko nupirkti visa kostiuma kaip suaugusiems.ir deja aprengus namie,apsiblioviau is nevilties,atrodo mano vaikas kaip mazas mafijozas cry.gif

o tai ko tu norėjai g.gif ,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 17 liepos 2008 - 12:36
norejau sventini sviesu vaikiska kostiumeli berniukui nupirkt,o galimybiu eiti per visas miesto parduotuves siuo metu neturiu verysad.gif o ir laiko nedaug liko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianuka @ 2008 07 17, 15:12)
norejau sventini sviesu vaikiska kostiumeli berniukui nupirkt

Mes pirkome bazėse tokį šviesų, pusiau lininį-marškinukai, švarkelis ir kelnytės, tiesa yra ir kepurytė, bet man ji nelabai schmoll.gif . Kostiumėlis nėra ypatingas, bet kad berniukams sunkiau ką ir rasti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 07 16, 00:20)


super wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 07 15, 23:20)

Sveikutė, naktibalda, tavęs šioje temoje nemažai thumbup.gif smile.gif
Dabar jau nepasikuklink ir užsiprašyk, kaip už autorinį darbą, dar išpiešta lotuliukas.gif (juokauju). Šiaip labai patiko kostiumėlis, tik aš berniukui be nėrinių (apvadėlių) daryčiau (jei sugebėčiau, žinoma) thumbup.gif
Atsakyti