Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto drabužėlių modeliukai IIdalis

QUOTE(La Perla @ 2009 03 20, 21:54)
o man nertos/megztos suknles zymiai puosniau uz siutas bet... del skonio nesigincijama  smile.gif


drinks_cheers.gif , bet ir siūtų garžių yr rolleyes.gif

biggrin.gif žiūrint kokios siūtos , jei tos turginės atlasinės tai baisiau nebūna, bet čia irgi skonio reikalas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2009 03 20, 22:53)
drinks_cheers.gif , bet ir siūtų garžių yr  rolleyes.gif

biggrin.gif žiūrint kokios siūtos , jei tos turginės atlasinės tai baisiau nebūna, bet čia irgi skonio reikalas  cool.gif

drinks_cheers.gif

o dar labai grazu kai siutas drabuzelis derintas su neriniais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 03 21, 07:11)
drinks_cheers.gif

o dar labai grazu kai siutas drabuzelis derintas su neriniais  ax.gif

ir ne sintetiniais doh.gif , bet čia manau jau mūsų subjektyvios nuomonės, nes kuo daugiau domiesi tuo daugiau matai visų mažyčių subtylybių, kurių šiaip gali ir nepastebėti 4u.gif
Atsakyti
na man asmeniskai krikstas, baznycia ir visos religines apeigos niekaip nesusirisa su smokingais ir silkinem princesiu suknelem g.gif na bet skoniui draugu nera mirksiukas.gif kitieks kaip tik atrodo atvirksciai. Taigi puoskite savo kleckucius kaip tik ismanote ir kad jums jie butu patys paciausi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 21 kovo 2009 - 17:51
QUOTE(dovyda @ 2009 03 21, 17:51)
na man asmeniskai krikstas, baznycia ir visos religines apeigos niekaip nesusirisa su smokingais ir silkinem princesiu suknelem  g.gif  na bet skoniui draugu nera mirksiukas.gif kitieks kaip tik atrodo atvirksciai. Taigi puoskite savo kleckucius kaip tik ismanote ir kad jums jie butu patys paciausi drinks_cheers.gif

kodel?
as manau kad kaip tik per krikstynas vaikas turi buti papuostas kuo ispudingiau, nes jis buna demesio centre, o beto i koky baliuka gali buti ir perpuosnu. ax.gif
Atsakyti
Na as jau isrinkau modeli sukneliu,nes noriu per krikstynas buti su vienodom suknelem su dukrele,tik dabar vaziuosiu ieskoti medziagos,nes girdejau kad problema su medziagom,ir dar su siuveja reikes tartis.
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 03 21, 17:51)
na man asmeniskai krikstas, baznycia ir visos religines apeigos niekaip nesusirisa su smokingais ir silkinem princesiu suknelem  g.gif  na bet skoniui draugu nera mirksiukas.gif kitieks kaip tik atrodo atvirksciai. Taigi puoskite savo kleckucius kaip tik ismanote ir kad jums jie butu patys paciausi drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif visiskai pritariu. Vasara krikstysim sunu ir jis bus su lininiu kostiumeliu, man nepaprastai grazu ir lietuviska smile.gif be to ir leliui patogiau, odele kvepuoja daug geriau, negu atlasiniuose kostiumuose - suknelese mirksiukas.gif ir zinoma tai skonio reikalas, kiekvienam savo tongue.gif
Atsakyti
Rugpjucio men turesime dvigubas krikstynas. Bus krikstijami mergyte ir berniukas. Kadangi mano didzioji irgi nores suknytes, nutarem visiem pasiuti lininius rubelius, tik krikstukam baltus, o mano didziajai kokios kt spalvos, rusvos manau.

Sutarem, jog sveciai nesirengs juodai. Zinoma vyrai gali mautis juodas kostiumines kelnes, na bet visa kita, kad tik nenusitamsint.

Ir dar, man svarbu, kad abi mano dukrytes turetu savo kriksto rubelius, o gal ateityje jais nores papuost savo vaikucius. Todel rubelius siuvam specialiai pas siuveja.
Gaila, kad neturiu normalios foto, kad pasirodyt, tuo metu neturejom fotoaparato doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirta @ 2009 03 31, 16:03)
Ir dar, man svarbu, kad abi mano dukrytes turetu savo kriksto rubelius, o gal ateityje jais nores papuost savo vaikucius. Todel rubelius siuvam specialiai pas siuveja.

drinks_cheers.gif man tai ir gi svarbu. Tiek dukros kriksto suknele, tiek sunaus kostiumelis keliaus i ju kraitelius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 03 20, 21:54)
o man nertos/megztos suknles zymiai puosniau uz siutas bet... del skonio nesigincijama  smile.gif


As tai neskirstau kokios sukneles ar siutos, ar nertos ar megztos ar linines ar kitokios tiesiog buna grazios ir negrazios ir nesvarbu is ko ir kaip jos padarytos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ariunka @ 2009 01 20, 12:42)
sveikos merginos,gal zinot kas mezga ar neria klaipedoje arba jos rajone?

Buitiniam salia zemaitijos kino teatro, 3aukstas paciame gale, mezgeja-nereja, lygtais Alina vardu.
Atsakyti
Na stai dar viena kriksto suknele 1.5 metuku mergytei. Mano manekenas ryzkiai permazas siai suknelei. Labai tikiuosi, kad sulauksiu mergytes fotosesijos. wub.gif

user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti