Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto drabužėlių modeliukai IIdalis

QUOTE(maam @ 2008 12 28, 23:02)
Ne ........ nu as apakus, kas per grozybes! Krikstijom mergyte, kazkaip problemu nebuvo, sukneliu visokiausiu. Va greit reiks kriksto rubeliu apvilkt suneli, tai maniau ieskosiu kokio frako ar siaip kostiumo.... Bet dabar jau tikrai noriu kazko ipatingo. Net neisivaizdavau, kad galima taip graziai apdorot lina ir taip puikiai papuost vaika...

biggrin.gif tikrai manau dabar frakai nublanksta prieš grožių grožius ką galima padaryti ne masinėje gamyboje thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

Sventinis paltukas mirksiukas.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo li77: 29 gruodžio 2008 - 01:25
Na nerealus darbeliai wub.gif

Masciau kaip papuosti savo princese, bet ko gero reiks nunerti jai kokia suknele, jau taip grazu ranku darbo drabuzeliai siai progai wub.gif

Tik nezinau, ar mergaitei reik puost su melynu ar su ruzavu akcentu?
Atsakyti
Tikrai frakai nublanksta... Nesakau, kad su jais vaikuciai negraziai atrodo, bet ispudingiau , manau, lininiai arba siaip kitokie ranku darbo. Tik dabar reik pasidomet ir kazka isigyt.....
Atsakyti
Dauguma žmonių susidarę štai tokią nuomonę apie liną - jis labai glamžosi ir viskas bigsmile.gif Tačiau yra ir daug gerų savybių, kurios, mano nuomone, užgožia susidariusią nuomonę apie šį pluoštą tongue.gif Lininis audinys - natūralus pluoštas, pasižymintis antialergiškomis savybėmis. Jis puikiai praleidžia orą, leisdamas odai kvėpuoti, gerai sugeria drėgmę. Drabužis, pasiūtas iš lininio audinio, karštą dieną vėsina kūną (žiemai puikiai tinka lininiai rūbeliai su pašitlinimu) smile.gif . Dėl lino pagrindinių savybių bei išskirtinio vaizdo, siuvant rūbelius patiems mažiausiems ir pasirinkau šį natūralų pluoštą. mirksiukas.gif
Atsakyti
o cia viena princese su mano nerta suknute:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Ir mes jau po krikstynu.Stai musu modeliukas. thumbup.gif Labai aciu jjuurrggaa uz kostiumeli vaikinui, tikrai atrode mazylis orginaliai 4u.gif
user posted image
o cia su broliu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
gal kas kokių idėjų krikštijamiems vyresniems berniukams? na man maždaug reikia 1.8 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Genda @ 2009 01 10, 21:01)
Ir mes jau po krikstynu.Stai musu modeliukas. thumbup.gif Labai aciu jjuurrggaa  uz kostiumeli vaikinui, tikrai atrode mazylis orginaliai 4u.gif



kadangi nuotraukos nelabai ryškios, įkelio rūbelių nuotraukas iš arčiau mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

QUOTE(Wiqtea @ 2009 01 10, 23:11)
gal kas kokių idėjų krikštijamiems vyresniems berniukams? na man maždaug reikia 1.8 blush2.gif

Rūbeliai juk gali būti panašaus modeliuko kaip ir mažesniems pipiriukams , tik didesnio dydžio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiqtea @ 2009 01 10, 22:11)
gal kas kokių idėjų krikštijamiems vyresniems berniukams? na man maždaug reikia 1.8 blush2.gif



QUOTE(jjuurrggaa @ 2009 01 11, 12:09)
kadangi nuotraukos nelabai ryškios, įkelio rūbelių nuotraukas iš arčiau  mirksiukas.gif

Rūbeliai juk gali būti panašaus modeliuko kaip ir mažesniems pipiriukams , tik didesnio dydžio  smile.gif

tikra teisybė, o antra vėl modelių pasirinkimas labai didelis mirksiukas.gif , galima tiek prigalvoti rolleyes.gif , tik svarbu žiunoti ko norisi, klasikos, originalumo, praktiškumo, ir t.t
Atsakyti
labas merytes gal zinot kur utu galima rasti pasiziureti kriksto rubeliu berniukams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aniutka2 @ 2009 01 13, 15:53)
labas merytes gal zinot kur utu galima rasti pasiziureti kriksto rubeliu berniukams? g.gif


ogi perziurek atidziai sia tema mirksiukas.gif
Atsakyti