Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto drabužėlių modeliukai IIdalis

Na as tai nenumezgu per 2dienas schmoll.gif O kur laikas skalbimui ,lyginimui.Vien apdailai uztrunku visa diena ax.gif Kad suknyte butu tikrai grazi man reikia kaip minimum savaites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2008 09 16, 21:31)
Na as tai nenumezgu per 2dienas schmoll.gif O kur laikas skalbimui ,lyginimui.Vien apdailai uztrunku visa diena ax.gif Kad suknyte butu tikrai grazi man reikia kaip minimum savaites smile.gif

Kuo krupsciau dirbi, tuo ilgiau uztrunki.... Jei dar gelyciu kokiu prinerti, prisiuti, jei dar ka pasiuvineti - taip tas laikas ir subega.... Savaite - dvi (bent jau as) uztrunku viska kol padarau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif

spalio pabaigoje planuojame krikstyti 2,5 metu berniuka. Pradejau sukti galva, ka cia su rubelais daryti...

Tokiu metu paprastai buna jau salta, ir baznycioje greiciausia turesime buti su paltais... Tai taip iseina, jog kriksto skraiste teks apgaubti ant striukytes... tai vaizdelis bus kaip klapciuko unsure.gif (buvau jau sugalvojus nerta arba megzta skraistele, bet kaip tokia ziuresisi ant striukes?... Ir is viso kokia skraiste gali ziuretis ant striukes???)

Gal galit kas duoti patarimu siuo klausimu...

Ir gal tarp musu auksarankiu mamyciu yra tokiu, kurios galetu mums ta skraistele realizuoti....

Labai lauksiu pasiulymu 4u.gif
Atsakyti
Aš savo angeliuką buvau aprengus visą baltai. Norėjau įkelti nuotrauką, bet neduoda. verysad.gif
Atsakyti
Norejau paklausti,gal kas turit pasiulymu,kaip aprengti 3 metu berniuka ? darom abieju vaiku krikstynas,kadangi dukrytei viena SM jau nuners suknyte,galvoju kas cia tiktu sunui...masciau apie nerta/megzta liemene,gal kuri turit pasiulymu ? parasykit i az,kiek laiko uztruktu ir kaina...mano sunui 3metai,bet ugio,kaip 5metu smile.gif
Atsakyti
Aš modelius kūriau pati, o iškarpas ėmiau iš žurnalų. Įdėsiu nuotrauką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indreu: 29 rugsėjo 2008 - 17:41
dar modeliukas krikstynoms tik neturiu siuo metu kaspino po krutine iverti (ten kur skylutes matosi) smile.gif ir manekene mano per maza jau ax.gif
user posted image
Atsakyti
La Perla,labai grazu wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
La Perla super 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
La Perla suknyte thumbup.gif
Atsakyti
jjuurrggaa wub.gif Labai grazu
Atsakyti