Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto drabužėlių modeliukai IIdalis

QUOTE(spin2liux @ 2008 09 03, 13:50)
na ir mes norim pasirodyt kaip atrodem
http://i424.photobuc...xx/DSC01288.jpg


nors man asmeniskai mieliau krikstynoms atrodo mamyciu ranku ir sirdies drabuziukai , bet berniukelis is tiesu labai zavingas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 03, 18:07)
nors man asmeniskai mieliau krikstynoms atrodo mamyciu ranku ir sirdies drabuziukai , bet berniukelis is tiesu labai zavingas thumbup.gif  wub.gif


Jo, savo ranku darbo drabuzeliai tai puikumelis. Pirmam vaikui pati pasiuvau kelnytes, marskinelius pirkau, o jau antram - mergaitei, krikstynos buvo pries savaite, pirkau, nes visiskai neturejau laiko ka nors pasiuti verysad.gif . O pati nemezgu ir nerti nemoku. blush2.gif

Norejau cia ikelti nuotraukite, bet nemoku. Gal kas pagelbetu 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 03 rugsėjo 2008 - 21:40
Ir mes pasirodom ax.gif
user posted image
Atsakyti

oiii koks grazumas sukniuko wub.gif o jau modeliukas bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Limit @ 2008 09 04, 16:38)
Ir mes pasirodom ax.gif

labai grazu

user posted image
Atsakyti
Oje kiek grožybių..aš ir esu iš tų, kurios prisideda prie krikšto rūbelių... na čia tokia kažkokia šventė kur norėjosi kažko vaikui nuo savęs tai pati siuvau skraistes ir visiškai dalyvavau rūbų modeliukų kūrime smile.gif aš ir šiaip dar pridariau pati vaikams krikštynų proga (čia bus ne į tema... biggrin.gif bet į tema rankų darbo...)
pasiuvau knygeles, kurias visi užpildė
user posted image atversta user posted image
dar padariau prisiminimų dėžutes
user posted image ir user posted image
o taip atrode dezutes po krikstynų biggrin.gif
user posted image ir user posted image
Kadangi nelabai i tema tai mazas foto idejau 4u.gif
Atsakyti
Zmona , labai thumbup.gif idejos su knygutem ir dezutem, gal galetumete atsiusti i AZ didesnes foto, nelabai matosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 05, 20:39)
Zmona , labai  thumbup.gif idejos su knygutem ir dezutem, gal galetumete atsiusti i AZ didesnes foto, nelabai matosi wub.gif

Kai pakopijuoji nuotraukos adresa dek i nauja interneto langa..tik po flaso nutrink tas raides th..kazkas tokio nu zodziu kad liktu tik skaiciai ir jpg smile.gif ar aikšiai paaiskinau kazin g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
stai idedu INESOS mergytes krikstynu suknyte 4u.gif

user posted image

grazute wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Žmona @ 2008 09 06, 09:49)
Kai pakopijuoji nuotraukos adresa dek i nauja interneto langa..tik po flaso nutrink tas raides th..kazkas tokio nu zodziu kad liktu tik skaiciai ir jpg  smile.gif ar aikšiai paaiskinau kazin  g.gif  lotuliukas.gif


tai, kad jokiu adresu ten ant tu nuotrauku nera rolleyes.gif nebent kazkur giliai paslepei wink.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 06, 10:01)
Papildyta:
tai, kad jokiu adresu ten ant tu nuotrauku nera  rolleyes.gif nebent kazkur giliai paslepei wink.gif

nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu biggrin.gif
stoji ant nuotraukos su pele kuria nori paziuret spaudi desini klavisa...tada eini i properties(paveikslo savybes) tada nusikopijuoji is lenteles adresa...ta adresa paste'ini i nauja interneto langa ir nutrini is galo th_ nu ar jau dabar aiksiau? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žmona @ 2008 09 06, 13:05)
nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu  biggrin.gif
stoji ant nuotraukos su pele kuria nori paziuret spaudi desini klavisa...tada eini i properties(paveikslo savybes) tada nusikopijuoji is lenteles adresa...ta adresa paste'ini i nauja interneto langa ir nutrini is galo th_ nu ar jau dabar aiksiau?  biggrin.gif


labai aisku 4u.gif bet rodo man maziuka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 06, 14:57)
labai aisku 4u.gif bet rodo man maziuka mirksiukas.gif

na cia jau nuotraukos kokybes ir formato priklauso g.gif
Atsakyti