Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto drabužėlių modeliukai IIdalis

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jjuurrggaa @ 2008 09 01, 11:51)

sakau tikrai nuoširdžiai, mergaitėms už jus nieks gražiau nepasiūlys thumbup.gif , šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jjuurrggaa @ 2008 09 01, 12:51)

koks mielas darbelis wub.gif
Atsakyti
nu pasirodau ir savo vaikiuką. Čia jis su pode. Kepurytę, batukus ir skraistę pati nėriau ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2008 09 01, 15:54)
nu pasirodau ir savo vaikiuką. Čia jis su pode. Kepurytę, batukus ir skraistę pati nėriau  ax.gif


grazu thumbup.gif
Atsakyti
jjuurrggaa oi koks grozis, as apakus
Atsakyti
QUOTE(Demi @ 2008 08 31, 18:24)
Tai gal reiktu atidaryti temele "Parduodami kriksto rubeliai". Nes tipo tokios kaip sitos temos yra bent dvi panasios, o su pardavimu nemaciau,kad butu, arba nepastebejau.

yra jau tokia tema mirksiukas.gif :

http://www.supermama...;#entry19527677

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KYM @ 2008 09 02, 10:03)

Tai problema kaip ir isspresta, telieka mamytems darbstuolems sioje temeleje tik parodyti savo darbeliu be jokiu parduodama ir pan mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KYM @ 2008 09 02, 09:03)

tai kad toje temoje ne viskas rankų darbas, t.y norėjau pasakyti ne mūsų auksarankių darbai, tai visai kas kita mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 09 02, 11:07)
tai kad toje temoje ne viskas rankų darbas, t.y norėjau pasakyti ne mūsų auksarankių darbai, tai visai kas kita  mirksiukas.gif

Taigi auksarankiu skelbimai yra Skelbimu lenta/Rankdarbiai nu kai aš ieškojau tikrai viską peržiūrėjau rankdarbiuose... tikrai buvo keista rasti čia daug to paties ...tada susidarė toks brukimo įvaizdis blush2.gif

Šia temą kalbėt baigiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žmona: 02 rugsėjo 2008 - 11:07
QUOTE(Žmona @ 2008 09 02, 12:05)
Taigi auksarankiu skelbimai yra Skelbimu lenta/Rankdarbiai  nu kai aš ieškojau tikrai viską peržiūrėjau rankdarbiuose... tikrai buvo keista rasti čia daug to paties ...tada susidarė toks brukimo įvaizdis  blush2.gif

Šia temą kalbėt baigiau  lotuliukas.gif


va va ir man taip atrodo drinks_cheers.gif bet manau, kai issiaiskinom kas ir kaip, daugiau susipratimu ir reklamos nebus 4u.gif
Atsakyti
na ir mes norim pasirodyt kaip atrodem
http://i424.photobuc...xx/DSC01288.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spin2liux: 03 rugsėjo 2008 - 12:53