Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto drabužėlių modeliukai IIdalis

QUOTE(dovyda @ 2008 08 25, 12:05)
ne be pirma karta matau, kad mamytes skelbiasi parduodancios vaiko kriksto rubelius... g.gif siaip jau sitas rubas priklauso tik jam vienam vieninteliam, padekit atminciai, padovanosit kada nors. Kita vertus vaika krikstyti su skolintais rubais negalima...krikstynos turi gilias tradicijas, su jomis susije daugybe ivairiausiu palinkejimu ir tikejimu. Tai ko linkime vaikui vilkdami jam panaudota, skolinta ruba? g.gif Tais paciais rubeliais patartina krikstyti tos pacios seimos vaikucius, kad uzaugtu draugiski, prisirise.

Tikrai sutinku su išsakytom mintim mano vaikinukų rūbeliai atgulė į prisiminimų dėžutes, net neplauti....kad viskas taip ir liktu ax.gif

O taip giriamas berniukas...vaikas labai gražus, bet pagal šiuos rūbus turbūt turėjo būti krikštyjamas po geru metu ar net dviejų, ne tai svarbiausia bet geriau papraščiau bet tikrai su derančiais rūbais vaikui pagal dydi...va taip ir gaunasi matyt buvo užsakytas netu...kostiumas gražus ir batai, dėja bet vaikui viskas labai per dideli ... viskas atskirai gerai, kartu man nedera schmoll.gif ...bet matosi, kad tėveliai tikrai stengėsi pagarba..sunku kai gauni ne tai ko tikėjaisi unsure.gif

Ratuto gražuolė pas tave ne kitaip wub.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyras (ir ne tik) mano mažiukui
QUOTE(dovyda @ 2008 08 25, 12:05)
ne be pirma karta matau, kad mamytes skelbiasi parduodancios vaiko kriksto rubelius... g.gif siaip jau sitas rubas priklauso tik jam vienam vieninteliam, padekit atminciai, padovanosit kada nors. Kita vertus vaika krikstyti su skolintais rubais negalima...krikstynos turi gilias tradicijas, su jomis susije daugybe ivairiausiu palinkejimu ir tikejimu. Tai ko linkime vaikui vilkdami jam panaudota, skolinta ruba? g.gif Tais paciais rubeliais patartina krikstyti tos pacios seimos vaikucius, kad uzaugtu draugiski, prisirise.
sakoma prietarai, bobuciu tauskalai ax.gif , bet ka gali zinoti ar nesipildo....

Dėl pardavimo tai aš turiu savo nuomonę: kaip ir laimikė minėjo man svarbu krikšto žvakė, ir skraistė. Su skraiste buvo krikštytas brolis prieš 13 metų, o kai atėjo laikas krikštyti jaunėlį net nekilo minčių, kad skraistė turėtų būti kita...

QUOTE(laimikė @ 2008 08 25, 17:21)
na apie rubeliu pardavima tai cia keikvonos reikalas...nes cia tik rubas....kriktui svarbu skraiste ir zvake  tongue.gif siaip yra atskira tema kur daug apie tai diskutuota....

100% drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Žmona @ 2008 08 25, 21:03)
O taip giriamas berniukas...vaikas labai gražus, bet pagal šiuos rūbus turbūt turėjo būti krikštyjamas po geru metu ar net dviejų, ne tai svarbiausia bet geriau papraščiau bet tikrai su derančiais rūbais vaikui pagal dydi...va taip ir gaunasi matyt buvo užsakytas netu...kostiumas gražus ir batai, dėja bet vaikui viskas labai per dideli ... viskas atskirai gerai, kartu man nedera  schmoll.gif ...bet matosi, kad tėveliai tikrai stengėsi pagarba..sunku kai gauni ne tai ko tikėjaisi unsure.gif

Drabužiai buvo pirkti ne netu, o praduotuvėje ir prieš tai pamatuvus kostiumą ant vaiko... Kostiumo neįsivaizduoju mažesnio - švarko rankovės kaip tik, pečiai irgi kaip tik ant vaiko. Čia yra kostiumas... wink.gif. Galėčiau dar išsilpėsti, bet manau kiekviena liksime prie savo nuomonės cool.gif
ratuto labai graži tavo dukrytė krikšto metu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jjuurrggaa @ 2008 08 25, 16:46)
O štai kokiais mano siūtais rūbeliais pasipuoš mažasis Dovydukas  ax.gif  . Palaidinės priekis siuvinėtas rankomis bei papuoštas perliukais  smile.gif



labai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žmona @ 2008 08 25, 21:03)
Tikrai sutinku su išsakytom mintim mano vaikinukų rūbeliai atgulė į prisiminimų dėžutes, net neplauti....kad viskas taip ir liktu  ax.gif

O taip giriamas berniukas...vaikas labai gražus, bet pagal šiuos rūbus turbūt turėjo būti krikštyjamas po geru metu ar net dviejų, ne tai svarbiausia bet geriau papraščiau bet tikrai su derančiais rūbais vaikui pagal dydi...va taip ir gaunasi matyt buvo užsakytas netu...kostiumas gražus ir batai, dėja bet vaikui viskas labai per dideli ... viskas atskirai gerai, kartu man nedera  schmoll.gif ...bet matosi, kad tėveliai tikrai stengėsi pagarba..sunku kai gauni ne tai ko tikėjaisi  unsure.gif



Man taip pat lygiai atrode ,paziurejus pirmas zvilgsnis per didelis kostiumas. ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demi: 26 rugpjūčio 2008 - 10:08
QUOTE(ratuto @ 2008 08 25, 21:29)
Užbėgau čia pasirodyti, kaip manoji Elzytė atrodė savo Krikšto dieną.. ir dar kartą iš visos širdelės padėkoti Jurgai (jjuurrggaa) ir Li77 (zmonikei – velikei).. Jos tarsi viena puiki komanda. Jurga, tarsi geroji fėja, pasiuvo rūbelius, o li77 suvėlė prie jų idealiai tinkančius batelius..
Jau kelis kart pradedu rašyt kažką ir trinu..išties, man trūksta žodžių išreikšt begalinį dėkingumą..

MERGINOS, AČIŪ JUMS DAR KARTĄ..

pamacius tokius grozius ,noriu ir as mergytes wub.gif grazuole ELZYTE wub.gif
aisku labai graziai ir papuosta wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimikė: 26 rugpjūčio 2008 - 10:18
jjjurgga thumbup.gif , labai gražu , tiesiog super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2008 08 25, 20:29)
Užbėgau čia pasirodyti, kaip manoji Elzytė atrodė savo Krikšto dieną..

Labai graži mergytė ir rūbeliai labai tinka thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
vilyte, jusu nuostabus darbai, labai isimintini, tad tikrai dekit tik karta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 30 rugpjūčio 2008 - 21:58
QUOTE(dovyda @ 2008 08 30, 22:58)
vilyte, jusu nuostabus darbai, labai isimintini, tad tikrai dekit tik karta ax.gif

Dekui uz pastebejimus. ax.gif Idejau dar karteli todel, kad paprasciausiai pertvarkiau savo photobucketa ir kur buvo anksciau idetos foto paprasciausiai neberodomos niekur, tad manau, kad gal nelabai jau ir pakenkiau dar karta ta pati parodydama (kai kurios mamytes kurios daznai cia lankosi jau gal ir mate is seniau, o kitos, kur naujai uzsukusios gal ir nemate, nes foto nebera.....). Nepykit jei ka nors, svelniai tariant, „uzknisau“... Bet, man atrodo, ne as viena karts nuo karto idedu kokia kriksto rubeliu fotto - yra ir daugiau siuvanciu, mezganciu, nerianciu mamyciu, kurios daro ta pati ir gali padeti papuosti jusu pumpurelius..... Su pagarba ir tikrai be blogu ketinimu....
Villyte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2008 08 30, 23:43)
..... Bet, man atrodo, ne as viena karts nuo karto idedu kokia kriksto rubeliu fotto  - yra ir daugiau  siuvanciu, mezganciu, nerianciu mamyciu, kurios daro ta pati.....

TIKRAI TAIP bigsmile.gif Tai net nebuvo asmeniškai..tikiuosi tai suprato ir kitos, kurios perskaitė ir kurios deda....Aplamai aš manau, kad šita tema yra rūbeliu demonstravimui, o ne pardavimui mirksiukas.gif tiesiog tie pardaviminiai postai mano akimis gadina tema 4u.gif
Atsakyti
Tai gal reiktu atidaryti temele "Parduodami kriksto rubeliai". Nes tipo tokios kaip sitos temos yra bent dvi panasios, o su pardavimu nemaciau,kad butu, arba nepastebejau.
Atsakyti
QUOTE(Demi @ 2008 08 31, 18:24)
Tai gal reiktu atidaryti temele "Parduodami kriksto rubeliai". Nes tipo tokios kaip sitos temos yra bent dvi panasios, o su pardavimu nemaciau,kad butu, arba nepastebejau.

kadangi tema būtų tokia PARDUODU tai daviau užklausimą moderatorei, jei sutiks tai taip ir reiktų padaryti thumbup.gif , tada visi auksarankių gaminti laisvi gaminiai būtų vienoje temoje , o čia būtų tik idėjos ir patys modeliai wub.gif , bet šiandien dar nepavyks to įgyvendinti nes dabar nėra moderatorių SM verysad.gif , bet mėginsim šį reiklalą sutvarkyti ax.gif
Atsakyti