Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto drabužėlių modeliukai IIdalis

QUOTE(SM*AI*VY*SA.E @ 2008 08 24, 00:23)
Mes irgi jau po didžiosios šventės. čia įkelt foto man neišeina, tai kam idomu galit pažiūrėti čia . čia mano rankų darbas, labai nesupeikit, nes nesu patyrusi nėrėja  blush2.gif

grazu wub.gif
o ypac tam krepsy lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
pasirodau kepurele:
user posted image
Atsakyti
Viespatie kaip grazu swoon.gif swoon.gif swoon.gif
Atsakyti
O mano vyrukas per krikštynas atrodė taip :

user posted image

Labai svajojau, kad jis būtų su baltu kostiumu ir svajonę įgyvendinom biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2008 08 24, 21:49)
O mano vyrukas per krikštynas atrodė taip :




labai dailus vyrukas thumbup.gif wub.gif toks solidus thumbup.gif

Papildyta:
ne be pirma karta matau, kad mamytes skelbiasi parduodancios vaiko kriksto rubelius... g.gif siaip jau sitas rubas priklauso tik jam vienam vieninteliam, padekit atminciai, padovanosit kada nors. Kita vertus vaika krikstyti su skolintais rubais negalima...krikstynos turi gilias tradicijas, su jomis susije daugybe ivairiausiu palinkejimu ir tikejimu. Tai ko linkime vaikui vilkdami jam panaudota, skolinta ruba? g.gif Tais paciais rubeliais patartina krikstyti tos pacios seimos vaikucius, kad uzaugtu draugiski, prisirise.
sakoma prietarai, bobuciu tauskalai ax.gif , bet ka gali zinoti ar nesipildo....

LaPerla, kaip visada- nuostabiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2008 08 24, 21:49)
O mano vyrukas per krikštynas atrodė taip :



Didelis Mazas Mafijozas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 08 24, 21:03)
pasirodau kepurele:



pasaka wub.gif jau kaip graziai atrodo wub.gif auksines rankas turit 4u.gif
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 24, 21:24)
Viespatie kaip grazu swoon.gif  swoon.gif  swoon.gif

pati pirma mintis ir man ta pati kilo wub.gif

QUOTE(dovyda @ 2008 08 25, 12:05)
g.gif siaip jau sitas rubas priklauso tik jam vienam vieninteliam, padekit atminciai, padovanosit kada nors. Kita vertus vaika krikstyti su skolintais rubais negalima...krikstynos turi gilias tradicijas, su jomis susije daugybe ivairiausiu palinkejimu ir tikejimu. Tai ko linkime vaikui vilkdami jam panaudota, skolinta ruba? g.gif Tais paciais rubeliais patartina krikstyti tos pacios seimos vaikucius, kad uzaugtu draugiski, prisirise.
sakoma prietarai, bobuciu tauskalai ax.gif , bet ka gali zinoti ar nesipildo....

pritariu 100proc. drinks_cheers.gif savo lelytes drabuziukus tikrai zadu saugoti drinks_cheers.gif , juolab kad mylimos tetutes dovanoti jai butent ta proga thumbup.gif buvau ir pati nupirkusi suknute, bet pagal tradicijas ne mama turi rengti, tad netgi labai dziaugiuosi, kad mazosios tetute nupirko apredus wub.gif po sventes ir mes pasirodysime 4u.gif (po gero menesiuko) cool.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 08 24, 22:03)
pasirodau kepurele:


labai grazu wub.gif
thumbup.gif darbai jusu thumbup.gif

QUOTE(ERVInga @ 2008 08 24, 22:49)
O mano vyrukas per krikštynas atrodė taip :


grazus berniukas thumbup.gif
Atsakyti
O štai kokiais mano siūtais rūbeliais pasipuoš mažasis Dovydukas ax.gif . Palaidinės priekis siuvinėtas rankomis bei papuoštas perliukais smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jjuurrggaa @ 2008 08 25, 16:46)
O štai kokiais mano siūtais rūbeliais pasipuoš mažasis Dovydukas  ax.gif  . Palaidinės priekis siuvinėtas rankomis bei papuoštas perliukais  smile.gif



Nuostabu !!!!!!!!!!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 08 25, 13:05)
labai dailus vyrukas thumbup.gif  wub.gif toks solidus thumbup.gif

tik va....ne be pirma karta matau, kad mamytes skelbiasi parduodancios vaiko kriksto rubelius... g.gif siaip jau sitas rubas priklauso tik jam vienam vieninteliam, padekit atminciai, padovanosit kada nors. Kita vertus vaika krikstyti su skolintais rubais negalima...krikstynos turi gilias tradicijas, su jomis susije daugybe ivairiausiu palinkejimu ir tikejimu. Tai ko linkime vaikui vilkdami jam panaudota, skolinta ruba? g.gif Tais paciais rubeliais patartina krikstyti tos pacios seimos vaikucius, kad uzaugtu draugiski, prisirise.
sakoma prietarai, bobuciu tauskalai ax.gif , bet ka gali zinoti ar nesipildo....

LaPerla, kaip visada- nuostabiai thumbup.gif


na apie rubeliu pardavima tai cia keikvonos reikalas...nes cia tik rubas....kriktui svarbu skraiste ir zvake tongue.gif siaip yra atskira tema kur daug apie tai diskutuota....
QUOTE(jjuurrggaa @ 2008 08 25, 17:46)
O štai kokiais mano siūtais rūbeliais pasipuoš mažasis Dovydukas  ax.gif  . Palaidinės priekis siuvinėtas rankomis bei papuoštas perliukais  smile.gif


kaip visada nuostabus jusu rubeliai wub.gif
Atsakyti
Užbėgau čia pasirodyti, kaip manoji Elzytė atrodė savo Krikšto dieną.. ir dar kartą iš visos širdelės padėkoti Jurgai (jjuurrggaa) ir Li77 (zmonikei – velikei).. Jos tarsi viena puiki komanda. Jurga, tarsi geroji fėja, pasiuvo rūbelius, o li77 suvėlė prie jų idealiai tinkančius batelius..
Jau kelis kart pradedu rašyt kažką ir trinu..išties, man trūksta žodžių išreikšt begalinį dėkingumą..

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



MERGINOS, AČIŪ JUMS DAR KARTĄ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ratuto: 25 rugpjūčio 2008 - 19:35