Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto drabužėlių modeliukai IIdalis

QUOTE(La Perla @ 2008 08 21, 17:50)

dabar ieskausi savo dukrytei suknytes modeliuko krikstynoms ax.gif tai labai daug sukneliu prisiziurejau bet sitas modeliukas tai pats pats pats graziausias kiek maciau gal butu galima kokia schemute ar aprasa man i diana.budriene@gmail.com blush2.gif noreciau kazkuo panasiai aprengti savo princese bigsmile.gif nes taip graziai man vistiek nesigaus blush2.gif

bigsmile.gif labai dailus darbas thumbup.gif dar karta didelis SUPER
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 08 21, 18:50)
cia dar ne visai baigat bet... wink.gif


man irgi nereali suknele..... wub.gif pati graziausia is tiek kiek jau cia groziu maciau..... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
aciu labai mergaites smile.gif
sherla schemos kaip ir nera, nes daugmaz kuriau pati ir ziurejau kas gausis, bet aprasysiu viska detaliau tau per email smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 08 21, 17:50)
cia dar ne visai baigat bet... wink.gif


bigsmile.gif wub.gif pasakiska wub.gif

QUOTE(La Perla @ 2008 08 22, 11:17)
aciu labai mergaites  smile.gif
sherla schemos kaip ir nera, nes daugmaz kuriau pati ir ziurejau kas gausis, bet aprasysiu viska detaliau tau per email  smile.gif

gal galima ir man i email'a rasisl@gmail.com atsiusti aprasyma? kazka panasaus ir as bandysiu kurpti wub.gif aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 08 21, 17:50)
cia dar ne visai baigat bet... wink.gif

thumbup.gif
Atsakyti
pasirodom ir mes po sventes :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgitele12 @ 2008 08 23, 16:11)
pasirodom ir mes po sventes :
user posted image

labai gražu wub.gif , man mergaitės su megztais rūbeliais labai patinka wub.gif ,pati mezgei g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 08 23, 16:24)
labai gražu  wub.gif , man mergaitės su megztais rūbeliais labai patinka  wub.gif ,pati mezgei  g.gif

aciu 4u.gif as labai norejau megstu rubeliu. nors ir pati mezgineju,bet kriksto proga rubeli patikejau savo mamai ir likau suzaveta pati smile.gif
Atsakyti
Mes irgi jau po didžiosios šventės. čia įkelt foto man neišeina, tai kam idomu galit pažiūrėti čia . čia mano rankų darbas, labai nesupeikit, nes nesu patyrusi nėrėja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SM*AI*VY*SA.E @ 2008 08 23, 23:23)
Mes irgi jau po didžiosios šventės. čia įkelt foto man neišeina, tai kam idomu galit pažiūrėti čia . čia mano rankų darbas, labai nesupeikit, nes nesu patyrusi nėrėja  blush2.gif

bet lialės gražumas, o rūbeliai, bet vat kad ji tokiam krpešį niekaip negalėjau atsižiūrėti, kaip originalu ir nerealiai gražu wub.gif , nematau ką čia peikti g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitele12 @ 2008 08 23, 16:11)
pasirodom ir mes po sventes :
user posted image


oii kokia princesyte thumbup.gif labai grazu
Papildyta:
QUOTE(SM*AI*VY*SA.E @ 2008 08 23, 23:23)
Mes irgi jau po didžiosios šventės. čia įkelt foto man neišeina, tai kam idomu galit pažiūrėti čia . čia mano rankų darbas, labai nesupeikit, nes nesu patyrusi nėrėja  blush2.gif


na jau ta lelyte krepsiukyyyyyyyyy wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SM*AI*VY*SA.E @ 2008 08 23, 23:23)
Mes irgi jau po didžiosios šventės. čia įkelt foto man neišeina, tai kam idomu galit pažiūrėti čia . čia mano rankų darbas, labai nesupeikit, nes nesu patyrusi nėrėja  blush2.gif

oi kaip miela bigsmile.gif wub.gif super ideja tas krepsiukas, labai originalu ir grazu thumbup.gif ir lelyte tikras angeliukas wub.gif labai labai wub.gif
o jus, kaip suprantu, abi mergytes vienu metu krikstinote? ax.gif cia tik siaip idomu 4u.gif ar geriau abu vaikiukus vienu metu, ar atskirai sventes daryti.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KYM: 24 rugpjūčio 2008 - 09:05