Įkraunama...
Įkraunama...

Medinilės priežiūra

Sveikos sveikutytes. Priimkite mane i Mediniliu rata 4u.gif
Paskutiniai pastebejimai kad lapai ruduoja ir pan. Tai papasakosiu apie savaja grazuole, jauna gelyte.
Ejau karta pro geliu parduotuve matau Ispardavimas, oj galvoju geliu ispardavimo dar negirdejau. Juk tai gyvi organizmai, lyg kokiu gyvuneliu ispardavimas. Namuose visas tuscias erdves gelemis uzpildziau jau net paciai darosi vietos maziau. biggrin.gif
Tai va pasirodo pardaveja pati namuose augina ir nesa i savo parduotuvele parduoti, o dabar seimai striuka ir tenka isvaziuoti i uzsieni kazkokiu dezuciu pakuoti. kaip liudna pasidare verysad.gif
Pirma nusiziurejau Kinini renteni- panasus i klevuka, smulkus dailus ir i auksti auga, kompaktiskas is sonu, matau medinile zydi... O parduotuve su vienu didesniu langu, panasi i gilesni urveli. Kita medinile miega... su demetais rudais lapais... Zinot kaip buna pamatai ir zinai kad turi tai buti mano. Pasirodo tie lapu plemai nuo per dideles dregmes oro ir zemes, vesios patalpos ir mazai sviesos, na kaip is sandelio
Parsiveziau gelyte rugsejo men, iskarpiau, nuvaliau, tik nepersodinau is karto. Prakentejo ramia ziema. Persodinau vasario men, tai kaip "dejo" augti ir ziedukus krauna. Gal tik Jus suprantate kokia laiminga ir ypatinga jauciuosi ax.gif 4u.gif Labai tikiuosi sekmingos raidos ateityje drinks_cheers.gif
Gera pasitaike pardaveja, nuosirdziai viska ispasakojo ir paaiskino kaip priziureti. anksciau tokia gele domejausi bet literaturoje sausi duomenys ir nuteikia kad namie geriau neauginti jei neturi spec salygu. Kokiu cia salygu blink.gif cia meiles reik geru noru smile.gif Visiems linkiu sekmes 4u.gif
Atsakyti
Malonu, kad padidėjo šių gražuolių augintojų ratas bigsmile.gif Aš irgi turiu šią gražuolę, žiemą atlaikyti joms sunkiausia, manoji numetė nemažai lapų, buvau išsigandusi, kad neišgyvens doh.gif bet dabar ji man sukrovė net 4 žiedus blink.gif tai taip smagu kasdien stebėti kaip tie pumpurai auga, brinksta, kaip atsiranda vos matoma rausvėjanti spalva thumbup.gif laukiu nesulaukiu šio ypatingo grožio žiedų wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
na kad lapai demeti nuo per dideles dregmes, ta man sunku patiketi, nes si gele labai megsta dregme ir labai daug geria g.gif as saviske persodinau pernai kai baige zydeti, tai uzaugino lapu ir dabar po ziemos pumpuru kokie 4 biggrin.gif jei auga tai tiesiog valandom smile.gif tai lauksim ziedu wub.gif
Atsakyti
o maniske is po ziemos apejo tokiais baltais plemais,pelesiais,nepelesiais,galima pirkstu braukti,daugiausia apacioj lapu,dabar ir ant virsaus pasirode...kazin kas cia jai uzejo?
o i kokia zeme kazin geriausia persodinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo petrovna: 30 kovo 2011 - 13:02
QUOTE(Margareta @ 2011 03 30, 13:34)
na kad lapai demeti nuo per dideles dregmes, ta man sunku patiketi, nes si gele labai megsta dregme ir labai daug geria  g.gif as saviske persodinau pernai kai baige zydeti, tai uzaugino lapu ir dabar po ziemos pumpuru kokie 4  biggrin.gif jei auga tai tiesiog valandom smile.gif tai lauksim ziedu  wub.gif

Margareta, sutinku kad joms reikia daug dregmes, bet svarbu vedinamos patalpos, tuo paciu ir dregnos, va cia vinis mirksiukas.gif lauksim ir mes kada Tavo grazuole pademonstruos ka sugeba, gal ir foto bus kaip buvusi thumbup.gif ar net geresne thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(petrovna @ 2011 03 30, 14:01)
o maniske is po ziemos apejo tokiais baltais plemais,pelesiais,nepelesiais,galima pirkstu braukti,daugiausia apacioj lapu,dabar ir ant virsaus pasirode...kazin kas cia jai uzejo?
o i kokia zeme kazin geriausia persodinti?

As pagal nurodymus persodinau i kambariniu augalu zeme sumaisyta su durpemis ir perlitu, santykis panasiai 2:1:1, dabar sunku rasti svariu zemiu be parazitu g.gif , bet kartais pasiseka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(arx @ 2011 03 31, 14:11)
Margareta, sutinku kad joms reikia daug dregmes, bet svarbu vedinamos patalpos, tuo paciu ir dregnos, va cia vinis  mirksiukas.gif  lauksim ir mes kada Tavo grazuole pademonstruos ka sugeba, gal ir foto bus kaip buvusi  thumbup.gif ar net geresne  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:

As pagal nurodymus persodinau i kambariniu augalu zeme sumaisyta su durpemis ir perlitu, santykis panasiai 2:1:1, dabar sunku rasti svariu zemiu be parazitu g.gif , bet kartais pasiseka bigsmile.gif


o kur cia tokio gerio galima nusipirkti????beje,pasiaiskinau-mano medinile uzpuole kazkoks parazitas,pamirsau pavadinima,tai pasikonsultavau,bandau valyti kruopsciai lapus su degtine....tuo paciu but gerai ir persodinti,gal isgelbeciau dar..
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2011 03 31, 15:20)
o kur cia tokio gerio galima nusipirkti????beje,pasiaiskinau-mano medinile uzpuole kazkoks parazitas,pamirsau pavadinima,tai pasikonsultavau,bandau valyti kruopsciai lapus su degtine....tuo paciu but gerai ir persodinti,gal isgelbeciau dar..

och tie parazitai, jei mums taip nutiks tai zinosiu pas ka kreiptis patarimu drinks_cheers.gif
o del zemiu tai viskas "mamulej maximoj" zemes ir durpes perku suny flor vadinasi (ar panasiai), na zodziu gaila bet ne lietuviskas, perlitas tai mazi balti apsiltinimo medziagos rutuliukai, ju buna sodiniku parduotuvese, arba vietoj perlito ideti smulkiu zemiu orchidejoms. Sekmes gydyme unsure.gif
Atsakyti
Auginu ir aš šią gražuolę- pirkau maximoje jau padžiūvusiais lapais, bet su žiedais. Žydėjo ilgai, bet paskui tie jos lapai nudžiūvo, liko tik2 iš kokių 8. pastačiau ant palangės (pietinės), tai staiga pradėjo auginti ūgliukus- išlindo 4 lapai, bet jau iškarto si rudomis sausomis dėmėmis šonuose. Dabar mačiau dygsta vėl 2. nesupratau kodėl taip atsitiko- negi trūksta drėgmės g.gif
Atsakyti
Manoji gražuolė taip pat nurudavo- nukrito visi pirmieji lapai. Paskui pradėjo leisti naujus- bet... ir tie nukrito, galiausiai nudžiūvo ir kotas- teko su ja atsisveikinti (nors atrodė, kad jau išgydžiau ir pradėjo prisitaikyti) verysad.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Jungiuosi ir aš į jūsų būrelį. Pernai pavasarį dovanų gavau medinilę. Lapai taip pat paruduoja, apdžiūsta. Jau maniau teks atsisveikinti su ja. Bet mano džiaugsmui pavasarį sukrovė du žiedus ir išleido lapą thumbup.gif Nieko specialiai nedariau, nes nežinojau kaip su ja elgtis. Tik kartasi palaistydavau negausiai.
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2011 02 05, 12:04)
baltas pelėsis - tai arba miltligės arba voratinklinės erkutės požymis, pasidomėk, ar nebus kažkuri priežastis ir ar nereikia imtis atitinkamos chemijos unsure.gif


as tai konsultavausi su gelininkemis-pardavejomis,tai jos irgi parode ta pati,kas pas mane ant tos mediniles darosi,ogi tokie lipnus balti apnasiukai,liepe valyti su degtine,taip ir darau,jau kelis kartus nusveiciu,bet jie labiausiau kaupiasi,kur du lapai pradeda augti,tame tarpuke,nus neimanoma iki galo isvalyti ir ant vidiniu lapu puses,nusveiciu,nusveiciu,o po 2 savaiciu ir vel pradeda list tie balti ploteliai,nebezinau ko imtis,ir dar abidna,kad pradejo leist naujus lapiukus,o tie jau buna tuo baltu apsivije,bandziau apvalyt tuos ugliukus-visi nuo degtines nudziuvo:((nus zodziu,aukstoji matematika su ja, dar gyva...bet matau,kad apatinis lapas ruduoja...super inoringa gele g.gif
Atsakyti
Sveikos,labai prasau padekit galzinot kaip sita gelyte vadinasi? gavau dovanu niekaip nerandu tokios tik panasios oman reikia tikslaus pavadinimonzn kaip prizeti ja.busiu dekinga.

cia nuoroda


http://public.fotki....m/100-5898.html
Atsakyti