Įkraunama...
Įkraunama...

Medinilės priežiūra

QUOTE
va mano gelyte ax.gif 


Tikrai kad patinka gelytei pas jus smile.gif manoji tai atrodo kaip po karo nusiaubta verysad.gif
Atsakyti
Margareta,labai graži Jūsų gėlė thumbup.gif
Mano dėdienė augina,irgi reto grožio,didžiulė,stovi įstiklintoj terasoj.Neišlaikė nervai,padovanojau draugei,galvoju nuosavas namas,daug vietos,palangių,terasa.Bet neišgyveno,sakė nyko,nyko ir nunyko verysad.gif Sau pirkt nerizikuoju,nebent kas padovanotų.Šiaip tai man viena iš gražiausių vazoninių gėlių,puoselėkit savo grožybę ir saugokit 4u.gif
Atsakyti
sveikutės, prisijungsiu į jūsų medinilių augintojų būrelį biggrin.gif Manajai jau 4 metai, žydi kas antrus metus smile.gif Auginu saulėtam pietryčių kambary,vietos nekeičiu,nes tada meta lapus ir pumpuriukus.. Laistau kai žemė pradžiūsta,tikrai ne kasdien, vasarą dažniau kažkiek smile.gif Matyt tinka jai ši vieta ir tiek wink.gif Kažkas sakė,kad bute neįmanoma jos auginti, tai sulaužėm taisyklę su Margareta biggrin.gif
Šiuo metu skleidžia vieną žiedą, galėsim pasirodyti prie progos flirt.gif
Atsakyti
Labas, Čili biggrin.gif smagu kad ir pas tave ji auga ir zydi thumbup.gif

ar tu jos nepersodinai? nes as ruosiosi (kai nuzydes) tai padaryti g.gif zeme pas ja ziauriai kieta, turbut ten jos salnys taip susipaude ir net matosi islipe i virsu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 04 13, 12:11)
Labas, Čili  biggrin.gif smagu kad ir pas tave ji auga ir zydi  thumbup.gif

ar tu jos nepersodinai? nes as ruosiosi (kai nuzydes) tai padaryti  g.gif zeme pas ja ziauriai kieta, turbut ten jos salnys taip susipaude ir net matosi  islipe i virsu  unsure.gif


persodinau prieš porą savaičių kaip tik, tada ir ėmė krauti žiedą smile.gif Aš su pirktiniu tokiu mažu vazoniuku įsodinau į didįjį, šaknys išlindusios visur buvo,tai dideiam vazone žemėse dabar gavosi smile.gif O žemės purios pas mane smile.gif
Atsakyti
Keliu tema i virsu.

Nejau niekas neaugina sios geles? Reikalinga pagalba-ruduoja lapai. gal kas buvot susidure? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida. @ 2011 02 04, 23:33)
Keliu tema i virsu.

Nejau niekas neaugina sios geles? Reikalinga pagalba-ruduoja lapai. gal kas buvot susidure? 4u.gif

tiesiog pagooglink, rasi apie jos pirežiūrą mirksiukas.gif Štai iš rojau sodų patarimai - iš tiesų ne tinginio gėlė, rikia nuolat stebėti ar visos sąlygos išpildomos...
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2011 02 05, 09:32)
tiesiog pagooglink, rasi apie jos pirežiūrą mirksiukas.gif  Štai iš rojau sodų patarimai - iš tiesų ne tinginio gėlė, rikia nuolat stebėti ar visos sąlygos išpildomos...


mano medinile,kai buvo dar vasara,ruduo,puikiai laikesi,bet dabar,anot anotaciju,pernesiau ja ziemoti,kambary nesilta apie+16,laistau retokai,netresiu,bandziau nupurksti kelis kartus,tai lapu galai irgi pradejo raitytis ir dziuti ir apsinese tokiu baltu kaip pelesiu keliose vietose,nus,kazin ar iki pavasario trauksim g.gif
Atsakyti
gal galetumet patarti, kas netinka gelytei, jei ruduoja lapai? tokiom demem isdziuna...
Atsakyti
QUOTE(Ingrida. @ 2011 02 05, 10:20)
gal galetumet patarti, kas netinka gelytei, jei ruduoja lapai? tokiom demem isdziuna...

ir dar baltu pelesiu apeina,lapai raitosi....
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2011 02 05, 11:11)
apsinese tokiu baltu kaip pelesiu keliose vietose,nus,kazin ar iki pavasario trauksim g.gif

baltas pelėsis - tai arba miltligės arba voratinklinės erkutės požymis, pasidomėk, ar nebus kažkuri priežastis ir ar nereikia imtis atitinkamos chemijos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida. @ 2011 02 05, 10:20)
gal galetumet patarti, kas netinka gelytei, jei ruduoja lapai? tokiom demem isdziuna...


pas mane panasiai elgesi si gele, tai as ja persodinauir isaugino po persodinimo grazius lapus be demiu ir nesiraito. manau jai truksta dregmes g.gif
Atsakyti