Įkraunama...
Įkraunama...

Medinilės priežiūra

Laba diena.

Ir aš turiu tokią gėlę. biggrin.gif Gavau veltui iš vienos gėlių parduotuvės. Nužydėjo ten, niekas nenupirko , tai atidavė kaip beviltišką. Stovėjo kokį mėnesį darbe be jokių pokyčių. Lapai gražūs, tik buvo tokiais baltais lyg vabaliukais užkrėsta. Todėl, matyt, ir atidavė. Išvadavom nuo tų vabaliukų, purškiau, laisčiau, sąlygos jai tikrai geros. Namo nesinešu, nes nebus taip gerai. Ogi žiūriu pereitą savaitę, kad tose vietose, kur buvo žiedai, kažkokie pumpuriukai atsirado, ir jie vis didėja. bigsmile.gif Sakau, gal ten žiedai bigsmile.gif Dabar keletą kartų per dieną vis lekiu pažiūrėt. biggrin.gif Oi, kaip laukiu, kas ten išaugs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irvel: 22 spalio 2009 - 08:19
Nukrito pumpurėliai verysad.gif
Atsakyti
taip greit? ohmy.gif
Atsakyti
Tai va, taip greit. g.gif Matyt, per savaitgalį buvo per karšta jai. O tai vis nupurškiu kelis kartus per dieną. Šiandien toks man įtaqrimas kilo, pažiūrėjau iš arčiau, ir nukrito tik palietus, negyvi jau buvo verysad.gif Ėch, kaip gaila. Gal jai per šilta, nes taip pleškina darbe doh.gif
Atsakyti
Neišgyveno gėlė. Pradėjo kristi lapai, tokie susiraukšliję, sudžiūvę. Dar baltom dėmėm apsinešė. Gaila. verysad.gif
Atsakyti
Kaip man patinka medinillė , jau kuris laikas apžiūriu, apžiūriu gėlių parduotuvėj (šalia mano namų parduotuvėj dvi jau kelis mėnesius į mane žiūri doh.gif , jau ir kaina nukrito), bet nedrįstu pirkt g.gif , prisikaičiau, kad sunkiai jos išgyvena mūsų sąlygomis.O dabar ir Irvel gėlytė neišgyveno, tai apsisprendžiau galutinai- nepirksiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ingarasi @ 2009 11 16, 15:20)
Kaip man patinka medinillė , jau kuris laikas apžiūriu, apžiūriu gėlių parduotuvėj (šalia mano namų parduotuvėj dvi jau kelis mėnesius į mane žiūri  doh.gif , jau ir kaina nukrito), bet nedrįstu pirkt  g.gif , prisikaičiau, kad sunkiai jos išgyvena mūsų sąlygomis.O dabar ir Irvel gėlytė neišgyveno, tai apsisprendžiau galutinai- nepirksiu schmoll.gif


manau svarbiausia perkant geles isirinkti sveika augala - gerai apziureti lapus, zeme kad butu ne ligota ir be parazitu. tada ir gyvena ir isgyvena mirksiukas.gif

as neseniai gavau dovanu orchideja doh.gif tai net pikta darosi man i ja ziureti, kaip zmones perka gele ir neapziuri, kad lapai demeti, puse ju jau nukarpyti, nes matyt negrazus buvo, pumpuras vienas mudziuves..galvos skausmas dabar ji man o ne gele unsure.gif
Atsakyti
mano medinile, tieeek ziedu prikrove bigsmile.gif

gal ryt parodysiu foto... ax.gif
Atsakyti
va mano gelyte ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=Margareta,2010 03 18, 11:52]
va mano gelyte ax.gif

Koks grožis wub.gif wub.gif wub.gif na tu ir šaunuolė, kad namų sąlygom sugebėjai taip pražydinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 03 18, 10:52)
va mano gelyte  ax.gif



wau super!!!!! thumbup.gif Margareta, papasakok truputi, kaip tu ja augini, priziuri 4u.gif
Atsakyti
nu zinkokit, nieko mandro..pas mane ji auga tam paciam vazone ir toj pacioj zemej nuo jos gavimo, nu kokie 3metai gal... g.gif nepamenu..audziau mintis persodinti, bet nepersodinau. viena pastebejau, kad ji megsta dregme. lieju praktiskai kasdien ar kas antra diena. zeme greit isdziusta. kartais patresiu orchideju trasom biggrin.gif kur lapai susiraito, negrazus, tai nuskabiau ir ju vietoje isauga nauji biggrin.gif anksciau laikiau ja dar kitame vazone - del grozio, bet ten matomai, kaupesi vanduo ir jai nepatiko, mete pumuurus lapai negrazus buvo schmoll.gif isemiau ir dabar auga taip paprastai. va smile.gif
Atsakyti