Įkraunama...
Įkraunama...

Medinilės priežiūra

man atrodo, maniske jau irgi prie smerciaus... lapai vidury pradejo dziuti ir trupeti. nezinojau, kad negalima jai vietos keisti... pas mus ji siltai, bet gal per sausa? taciau daznai purskiu, pakankamai laistau, patresiu... gaila grazuolytes... tiesiog nezinau, kaip toliau ja priziureti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaile_: 21 kovo 2009 - 16:40
tai va, ir sulaukiau ziedu kritimo meto. liko tik lapai, bet gelyte vis dar gyva. laikomes toliau.
Atsakyti
Paasakykit jus man, ar mano medinilei jau amen, jei ji numete visus lapus, ir liko tik stiebai g.gif ar dar galiu kazkaip atgaivinti? tiesiog nesuprantu, kas su ta gele darosi...
Atsakyti
na nepatikesit, bet manoji grazuole isleido 4 naujus ziedelius. tikriausiai jai pas mus patinka.
Atsakyti
labas, mediniliu augintojos,

padekit isgelbeti mano augala, please... gavome ja dovanu balandzio menesi. Medinile turejo du didziulius ziedus, keturis zalius lapus... Ziedai galbut naturaliai nuzydejo per tris menesius, o lapai eme dziuti, suktis... dabar liko stai kas... Kaip atgaivinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurtre: 19 liepos 2009 - 16:20
Sveikos! smile.gif as irgi auginu sia gele. turiu ja jau daugiau nei metus (tiesa, gavau ja is draugos mamos, ji gelininke, ir manoji buvo jau gan uzaugus). zydi ji itin daznai ir itin graziai, nepadare itakos nei tai kad pakeite vieta, nei kad persodinau. bet susiduriau su problema, kad lapai neissiskleidzia. uzauga vidutinio dydzio ir toliau dziuva, bet ji pati zydi ir leidzia naujuosius. gal kas irgi susiduret su sia problema ir ja issprendet? kolkas nenoriu klaust uosves, nes dar ne taip supras ir daugiau gelyciu nebepatikes mano prieziurai smile.gif
Atsakyti
sveikos,jei dar like siu geliu augintoju hihihi.gif as turiu sia gele nepilnai metus laiko. gavau dovanu dar zydincia sausio men,po kurio laiko ziedukai nubyrejo bet nesenai ji vel prazydo thumbup.gif o del prieziuros darau viska kaip sitam straipsny raso http://www.rojaussod.../tema.php?s=144
tik ten raso jei truksta kambary dregmes lapai pradeda suktis,tai va jie ir sukasi man,ypac jauni lapukai, nors purskiu ja vandeniu bet matyt nepakanka
Atsakyti
na as irgi stengiuos kaip tam straipsni daryt. o kiek jums ziedu prazydo? man daznokai zydi, bet kazkodel tik vienas ziedas... g.gif
Atsakyti
pradzioj kai gavau tai daug tu ziedu buvo, o dabar irgi tik vienas, bet aisku ir juo dziaugiuosi smile.gif cia turbut nieko blogo jai kad tik vienas blogiau kai is viso nezydetu g.gif o kiek jums laiko tie ziedai zydi? nes pas mane dar ne pilnai issiskleidus o truputi prisilieti ir nukrenta po viena ta zieduka maza ,nejau taip trumpai tezydes verysad.gif bet ties ta vieta kur atsikabina tai juoda,tarsi nudziuve,gal dregmes maza,o gal per daug bet laistau tikrai daznai g.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif turiu sita idomia gele jau nepamenu kuris laikas, bet gal metu 2 tai tikrai...nepamenu. gavau zydincia ir dar bene 3 kart man ja pavyko prazydinti. bigsmile.gif

bet pradejo ji sposus kresti..lapai susiraito, senieji dideli lapai pradejo gelsti tai as jauos be gailescio nuskabiau. kia kur nuskabiau tuos lapus kartu su stiebais. ju vietose ji pradejo leisti naujus stiebelius ir is ju po 2 lapus. kai kurie atrodo grazus o kai kurie pradeda raitytis. tuos kurie susgarbanoja, nuskabau blush2.gif dabar ji neseniai perzydejusi ir tu nauju lapu leidzia galybes doh.gif tik kad ne visi jie grazus verysad.gif kas jai darosi?

pastebejau kad jai reikai labai daug vandens. lieju beveik kasdiena. nes jei tik reciau palieju tuoj ziuriu lapai pradeda raitytis doh.gif
mastau gal persodinti ja g.gif bet paskaiciau jusu kad ji ten turi kazkoki kita vazona viduj, tai bijau numarinti doh.gif

va mano augalas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 17 rugsėjo 2009 - 16:19
manosios jauni lapai irgi taip atrodo kaip sitoj foto, tokie tarsi nukramtyti, o kodel tai net neisivaizduoju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 09 17, 16:56)
Sveikos  mirksiukas.gif  turiu sita idomia gele jau nepamenu kuris laikas, bet gal metu 2 tai tikrai...nepamenu. gavau zydincia ir dar bene 3 kart man ja pavyko prazydinti.  bigsmile.gif

bet pradejo ji sposus kresti..lapai susiraito, senieji dideli lapai pradejo gelsti tai as jauos be gailescio nuskabiau. kia kur nuskabiau tuos lapus kartu su stiebais. ju vietose ji pradejo leisti naujus stiebelius ir is ju po 2 lapus. kai kurie atrodo grazus o kai kurie pradeda raitytis. tuos kurie susgarbanoja, nuskabau  blush2.gif dabar ji neseniai perzydejusi ir tu nauju lapu leidzia galybes  doh.gif tik kad ne visi jie grazus  verysad.gif kas jai darosi?

pastebejau kad jai reikai labai daug vandens. lieju beveik kasdiena. nes jei tik reciau palieju tuoj ziuriu lapai pradeda raitytis  doh.gif
mastau gal persodinti ja  g.gif bet paskaiciau jusu kad ji ten turi kazkoki kita vazona viduj, tai bijau numarinti  doh.gif

va mano augalas

vaje kokia gelyte, riebi toookia biggrin.gif saugokit ir dziaukites grazuole smile.gif
Papildyta:
o mano gelyte pradejo naujus lapelius leisti. ir zydi be galo ilgai. ypatingai jos nelepinu, bet jai pas mus patinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitabe: 07 spalio 2009 - 13:02