Įkraunama...
Įkraunama...

Medinilės priežiūra

Labukas,
Buvau labai susizavejus sia gelyte kai jos tik pasirode prekyboje tai buvo labai aukstos kainos tai laukiau kada kur gausiu nupirkti nuzydejusia ir mano svajone issipilde nusipirkau be ziedu tik buvo pradejus krauti naujus pumpurus tai ji pas mane suzydejo lapuku nauju isleido bet kazkas atsitiko ir pradejo ruduoti lapai doh.gif tada as ja gelbeti emiausi tai zinok kai isemiau is vazonelio tai net verkiau jos saknytes buvo tokiam mazam kumscio dydzio vazoneli pasodinta ir visa jau apaugusi tai itariu kad del to geliukas mano ir mire. Po to nesiryzau pirkti. Myli jos kad butu purskiamos ir siluma nelaikyti ant tiesioginiu saules spinduliu 4u.gif
Atsakyti
Jau buvo cia tema apie medinila.Pati tokia isigijau,tik panasu,kad nelabai jau daug kas ja augina.Kai tik parsinesiau ,po truputi nukrito visi ziedai,pradejo ruduoti lapu galiukai.Speju,kad tai del vietos pasikeitimo.Ji nemegsta keisti vietos ir buti sukiojama.Dabar atsigavo,isleido papildomas keturias sakas. Pas mano kaimyne ji buvo isaugusi nepaprastai didele,sukrove ir prazydino 13 didziuliu kekiu ziedu.Vaizdas buvo nepakatojamas,uz sirdies griebiantis.Bet po to ji jai numire.Taip ir neaisku del ko.Labai uzgaidi gele,bet vilties visada reikia tureti ir manau pas mus jos augs kuo puikiausiai. Sekmes
Atsakyti
Mano irgi dabar isbirejo ziedai, is vidaus
Pradejau purksti kiekviena diena minkstu vandeniu ziuresiu kas bus. O kaip jus darete nuzidejus, ar koteli visa nukirpot ar tik ziedyna. Nes kazkur skaiciau, kad reikia kirpti tik trecia dali kotelio kur buvo ziedas. ir dar skaiciau kad ziemos metu reikia ramybes periodo, kazkur pastatyti vesiau, kad pavasari sukrautu naujus ziedus.
Atsakyti
Nedariau nieko,tas ziedynas pats po truputi krito,krito,kol ir stiebelis nukrito.Pradejau purksti ir jau isleido 4 stiebus su lapais.
Atsakyti
Siandien nusipirkau Medinela smile.gif uz 18 LT smile.gif ji smarkokai skriausta, biski kazkaip isgriuvus is vazono, perdziuvus, suplyse lapai.. bet siaip grazus, sveiki, ryskus. tai vat paskaitinejau ir begsiu persodinti. matosi, kad augaliukas uzgrudintas gyvenimo, tai tikiuosi pavyks jai pas mane graziai gyventi.
parduotuvej pamaciau ir is karto suzavejo mane sita gelyte. net nezinau kuo. isimylejau ja ir tikiu, kad mes susidraugausim smile.gif jau pristaciau ja ir kitoms gelytems smile.gif tikiuosi visos bus draugiskos ir viena kitai pades smile.gif

parasykite kuri ka naujo smile.gif
Atsakyti
Mano jau isleido 4 ziedus.Auga jie labai sparciai,tikiuosi visi ir prazydes
Atsakyti
O maniške pas mus jau pusantrų metų , didelė, ir gruody jau žydėjo du žiedai, o dabar žydi keturi, ir dar kabo keturi pumpurai, tikrai įspūdinga... girdėjau kad labai lepi ir nenori buti perlaistoma, jei neklystu tai ir laistyt tik iš apačios, bet aš niekaip nesusilaikau ir pamyliu ją daugiau, bet gali ir išpūti.... Sako, kad jei lapai pradeda dengtis dėmelėmis irgi blogai ... na opi gėlele, bet jau be galo graži, pastačiau prie lango, tai visi džiaugiasi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės Medinillos mylėtojos 4u.gif Gal pasidalinsit patirtim kaip jums sekasi? Aš taip pat ja nusipirkau[69 lt].Man labai ,labai grazi gele .Turi du ziedus thumbup.gif ,bet ar nenuluš nuo svorio nereikia paremti?Mano mazoji buvo numetus ant zemes ,tai vos infarkto negavau.Nuluzo du lapai doh.gif .Parašykit kaip jums sekasi 4u.gif
Atsakyti
sveikos, na va, radau bendraminčių bigsmile.gif

Mūsų medinilla pražydo pačiu gražumu, dvi kekes nukorus augina wub.gif Laikau ją kambaryje į pietryčius, tai saulės gauna ryte ir per pietus sočiai, laistau daug, labai mėgsta drėgmę - visgi tropikų augalas... Kol laikiau pavasarį ją vėsiau, tai raitėsi lapai visaip, tik perkėliau į šiltesnę vietą - džiugina grožybėm ax.gif

Įdomu ar galima ją persodinti vasarą? Galvoju kai nužydės persodinčiau,tikrai mažam vazoniuke ji buvo, kuris įsodintas į didesnį g.gif
Atsakyti
Na, griztam prie situ geliu prieziuros smile.gif gal kas jau igudo kaip jas augint?manoji katik nuzydejo ir galvoju ar reik dabar ja kaipnors ypatingai priziuret, ar tiesiog drekint ir vel laukt kitais metais ziedu...
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2008 11 05, 14:47)
Na, griztam prie situ geliu prieziuros smile.gif gal kas jau igudo kaip jas augint?manoji katik nuzydejo ir galvoju ar reik dabar ja kaipnors ypatingai priziuret, ar tiesiog drekint ir vel laukt kitais metais ziedu...


Jeigu Jūsų medinilla nužydėjo vadinasi jei ramybės periodas, mažiau laistyti ir purkšti vandeniu galima išnešti į vėsesnią patalpą 18 laipsnių. Po poros ramybės mėnesių ji vėl turi pradėti rodyti naują gyvybę, tada reikia vėl gausiau lieti ir nešti kur šilčiau iki 20-22 laipsnių temperatūra turėtų būti. Nežinau bet kolkas as su šia gėlytę jokių didelių problemų neturiu, nors šiuo metu ji pas mane tik pradeda žydėti ax.gif
Atsakyti
sveikos podruzkes ka tik is maximos parsinesiau grazuole medinile. taip cia apie ja priraset, gaila butu is anksto nurasyti. nu bet mes laikysimes. stebesiu, lepinsiu ir mylesiu. informuosiu.
Atsakyti