Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas nėštumo metu

Aciu uz idomia tema.
Man jau irgi 10 savaiciu nestuke.gif , bet esu turejusi persileidima, todel labai nerimauju, ar galiu sportuoti. Nesisnori priaugti daug svorio, be to sportuodavau pries pastojima.
Kazkur skaiciau, kad labai gerai vandens aeorbika. Ar kas nors bandete?
O siaip tiesiog stengiuosi daugiau vaikscioti gamtoje. Kaip tik vyras isigijo suniuka... smile.gif
Labai idomu butu isgirsti daugiau nuomoniu ir patarimu sioje temoje.
Atsakyti
o kaip manote body flex t.y. tempimo pratimai, nestumo pradzioje ar gerai, ar tempimo pratimai nepakenks vaisiui? g.gif
Visame internete pervarciau bet i man rupima klausima nerandu atsakymo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2009 09 04, 13:15)
o kaip manote body flex t.y. tempimo pratimai, nestumo pradzioje ar gerai, ar tempimo pratimai nepakenks vaisiui? g.gif
Visame internete pervarciau bet i man rupima klausima nerandu atsakymo verysad.gif

Pakenkt tai nepakenks, tik nuo 3 menesiu kazkur atlaisveja sausgysles ir raisciai, del organizme issiskiriancio hormono relaksino, tai reik nepertempt ju ir ko nors neissinarint.
Nors girdejau ir kita varianta, kad specialiai nescios tempimo pratimus daro, kad organizmo lankstuma padidint (sokejos pvz).
Atsakyti
sveikos nestukes 4u.gif nezinojau kur parasyti. as laukiuosi jau desimta savaite ir ieskau nestukiu, kurios noretu lankyti pilateso treniruotes Kaune Azuolyno sporto klube, kadangi dviem ar 3 kainuotu daug maziau apie 25lt treniruote. cia ne reklama, as tiesiog ieskau nestukes,kuri noretu prisijungti. trenere sake, kad pakolkas tik as viena esu, ir pasiule paieskoti drauges, gal kuri susidomesite. lankau ir joga nestukems, bet labai noriu paivairinti treniruotes pilatesu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evuka24 @ 2009 09 04, 17:23)
sveikos nestukes 4u.gif nezinojau kur parasyti. as laukiuosi jau desimta savaite ir ieskau nestukiu, kurios noretu lankyti pilateso treniruotes Kaune Azuolyno sporto klube, kadangi dviem ar 3 kainuotu daug maziau apie 25lt treniruote. cia ne reklama, as tiesiog ieskau nestukes,kuri noretu prisijungti. trenere sake, kad pakolkas tik as viena esu, ir pasiule paieskoti drauges, gal kuri susidomesite. lankau ir joga nestukems, bet labai noriu paivairinti treniruotes pilatesu smile.gif



kur tu lankai joga nestukems?
Atsakyti
Žaidžiu badmentoną ir nustebau, kai vieną treniruotę pastebėjau, kad viena bežaidžianti mergina nestuke.gif Žinoma, ji pastaruoju metu "nesiplėšė", bet juk viena ranka tai visąlaik pakelta būna g.gif .. Turbūt viskas priklauso nuo noro ir savijautos, geriausia įsiklausyti į save.

Kai būsiu nestuke.gif , jei gerai jausiuos neužmiršiu savo pomėgio ir neatsisakysiu lengvų pasivažinėjimų dviračiu (girdėjau, kad olandės net gimdyti su dviračiu važiuoja blink.gif ).

O ką, merginos, galvojate apie atsilenkimus? Kai pilvukas didesnis
- tai įsivaizduoju, kad sunku būtų susiriesti, bet nėštumo pradžioj? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievbuk @ 2009 09 10, 21:43)
Žaidžiu badmentoną ir nustebau, kai vieną treniruotę pastebėjau, kad viena bežaidžianti mergina  nestuke.gif  Žinoma, ji pastaruoju metu "nesiplėšė", bet juk viena ranka tai visąlaik pakelta būna g.gif .. Turbūt viskas priklauso nuo noro ir savijautos, geriausia įsiklausyti į save.

Kai būsiu  nestuke.gif , jei gerai jausiuos neužmiršiu savo pomėgio ir neatsisakysiu lengvų pasivažinėjimų dviračiu (girdėjau, kad olandės net gimdyti su dviračiu važiuoja blink.gif ).

O ką, merginos, galvojate apie atsilenkimus? Kai pilvukas didesnis
- tai įsivaizduoju, kad sunku būtų susiriesti, bet nėštumo pradžioj? g.gif

Manau, kad nesciosiom yra nemazai specialiu uzsiemimu, kur treniruotes priziuri patyre treneriai. O sportuojant netinkamai galima gerokai pakenkti tiek sau tiek kudikiui.
Esu skaicius, kad nesciosiom vazinetis dviraciu nerekomnduojama, o del olandziu, tai girdejau, kad yra tokiu kurios nestuke.gif ir zolyte paruko... ax.gif
Atsakyti
O as norejau paklausti, kaip del tinklinio treniruociu, ka jus manote apie tai???seip as jau daug metu sportuoju, paskutinius pora metu pasyviau, bet vistiek neatsisakau to...taciau nezinau, ka cia daryti, nes ten ir sokinejama nemazai, ir karts nuo karto nugriuti tenka, na jei kas kada zaidet, tai tikrai zinoti ka tai reiskia..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievbuk @ 2009 09 10, 21:43)

O ką, merginos, galvojate apie atsilenkimus? Kai pilvukas didesnis
- tai įsivaizduoju, kad sunku būtų susiriesti, bet nėštumo pradžioj? g.gif

Ievukb, tikriausiai juokauji, jokiu atsilenkimu ir pratimu pilvo presui nestumo metu doh.gif
Kai pagimdysi ir vel galesi sportuot, tada jau pirmyn thumbup.gif
Atsakyti
Baseinas ir nesciuju aerobika thumbup.gif
Atsakyti
Na, aš tai būsiu prisišnekėjusi, nes pastojus embrionas sunkiai tvirtinosi gimdoje ir gydytojas uždraudė aktyvią veiklą. Tai tris mėnsesius nesportavus, sunku pradėti, be to nežinau ką, nes mano pamėgtą badmentoną ir dviratį gydytojas draudžia.
Energijos tiek, kad būtų ne pro šalį išsikrauti.
Atsakyti
as taip pat jau nuo kokio kovo menesio noreciau pradeti sportuoti,bet ar yra rimtu uzsiemimu kaune?gal kuri kur nors lankotes?
Atsakyti