Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas nėštumo metu

sveikos mergytes.as norejau pasiteirauti, ar galima sportuot nescioms.gal kas gali pasidalint sia tema su manimi. as dar tiksliai nezinau ar esu nescia, bet visi pozymiai rodo lyg ir esu ir vakar ant testo pamaciau labai neryskia antra linija lyg vaiduokli mirksiukas.gif tai norejau pasiteirauti del sporyavimo, nes as sportuoju ir galvoju, ar nepavojinga, jei jau esu nescia g.gif
Atsakyti
Manau,sportuoti galima,tik aisku ne stangas kilnot biggrin.gif yra baseinai,kamuoliai..manau,pasitarus su gine ir sudarius specialia programa ir stebint treneriui galima kazkiek g.gif o tavo atveju..Reiketu isitinkint ar tikrai esi nestuke.gif ne smile.gif Gal ir leistu sportuot,kai jau vaisius bus tvirtai isikibes 4u.gif
Atsakyti
as ir pagalvojau, kad dar palausiu pora savaiteliu ir jei testukas parodys, kad esu nestuke.gif, tuomet pasitarsiu su gine. vakar nesciuju knygas skaiciau, tai visur raso, kad patartina sportuot, bet as galvoju, kad jei dar nera vaisius isitvirtines, gal nera labai gerai save vargint, juk jis toks pazeidziamas unsure.gif
Atsakyti
Teisingai thumbup.gif
Atsakyti
Sportuoti galima. Bet reikia žinoti kokius pratimus galima atlikti, o kurių ne. Geriausiai, manau, būtų lankyti spec. treniruotes nėštukėms.
Atsakyti
Manau, kad nesciajai sportuoti butina, tik svarbu issiklausineti gydytojos, ka galima ir ko ne.
Atsakyti
tik su gyditojo bei trenerio prieziura...yra pratimu kuriu nesziosioms negalima daryti blush2.gif
Atsakyti
taip, sportuoti nesciosioms reikia, bet manau uztenka ir ilgesniu pasivaiksciojimu gryname ore - jie labai naudingi ne tik paciai mamytei, bet ir pilvelio gyventojams. O baseinai tp geras variantas, taciau reikia buti atsargiai, nes ne visur yra tinkamas vandenelis (prisotintas visokiu negeru dalyku), tp ir pratimukus reikia pasirinkti atsargesnius. ax.gif
Atsakyti
labai gerai nesciuju joga ir baseinas thumbup.gif
Atsakyti
Mes lankome baseina, gaila tik, kad neiseina taip daznai kaip noretusi blink.gif
Atsakyti
Aš einu į baseiną nuo 4 nėštumo mėnesio po 4 kartus į savaitę. Visą nėštumą labai gerai jaučiuosi ir svoris normaliai auga po 1-1.5 per mėn thumbup.gif . Be to leliukui labai gerai biggrin.gif
Atsakyti
Labas,

QUOTE(Agė @ 2008 11 29, 05:18)
lankau manksta baseine ir nesciuju joga

Jei galima, norėčiau paklausti, kiek kartų į savaitę einate į jogą ir ar iki nėštumo lankėte?
Taip pat norėjau paklausti dėl baseino - aš kol kas vaikštai tiesiog į baseiną, o mielai eičiau į baseiną su mankšta, tad domina, kur lankote, kiek užsiėmimų savaitėje ir ar tenkina?
Iš anksto dėkoju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spengla: 04 sausio 2009 - 23:30