Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas nėštumo metu

Na su sportu pas mane ir panašiai poreikis yra, bet va kartais neišeina. Lankau nestuke.gif jogą kartą per savaitę -turiu mini steperį namie- tai ant jo palaipioju lengvai, na kelionėse (pvz. Kipre- dariau aqua aerobiką- skirtą ne tik nėščiom, aišku viską ten daug lengviau- nes bijojau iš visos jėgos daryti), eisiu į baseiniuką Mažylyje. Kai galiu pasivaikščiot visda pavaikštau, gal kiek mažiau, nes mano vaikis nelabai mėgėsjas eiti, tai mes prie jo turim derintis, o gyvenu prie parko, galėčiau eiti ir eiti.

Jogą reiktų daryti namie ksdien blush2.gif
Atsakyti
Turiu namie steperį user posted image va tokį tik be rankoms apkrovos; ar galima nestuke.gif naudotis drąsiau? Aš nedrąsiai po 5ias min užlipu, reiks ginės paklausti, tik kad kai nueinu jei neužsirašau tai pamirštu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė* @ 2008 07 26, 06:17)
Na su sportu pas mane ir panašiai poreikis yra, bet va kartais neišeina. Lankau  nestuke.gif jogą kartą per savaitę -turiu mini steperį namie- tai ant jo palaipioju lengvai, na kelionėse (pvz. Kipre- dariau aqua aerobiką- skirtą ne tik nėščiom, aišku viską ten daug lengviau- nes bijojau iš visos jėgos daryti), eisiu į baseiniuką Mažylyje. Kai galiu pasivaikščiot visda pavaikštau, gal kiek mažiau, nes mano vaikis nelabai mėgėsjas eiti, tai mes prie jo turim derintis, o gyvenu prie parko, galėčiau eiti ir eiti.

Jogą reiktų daryti namie ksdien  blush2.gif



domina mane irgi baseinas... o ten mazylyje mokamas? kiek?
Atsakyti
As tai stengiuose bent kas antra diena baseine paplaukioti ir pora kartu i savaite dvirati paminu... ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JUSSTE @ 2008 07 29, 12:33)
As tai stengiuose bent kas antra diena baseine paplaukioti ir pora kartu i savaite dvirati paminu... ax.gif  biggrin.gif


O as sekmingai sportavau, kol suzinojau, kad laukiuosi dvynuku. Tuomet sportus grieztai uzdraude, baseina tik leido, bet nelabai megstu. O dabar sake viska daryti dvigubai leciau nei iki siol, jokiu staigiu judesiu, pabegiojimu ir pan.
Na ka darysi, lialiukai svarbiau, tikrai jais nerizikuosiu ax.gif
Atsakyti
pukepuke, mažiukai patys svarbiausi wub.gif
Juk tai tik devyni mėnesiai 4u.gif O po to prisisportuosim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2008 07 29, 13:56)
O as sekmingai sportavau, kol suzinojau, kad laukiuosi dvynuku. Tuomet sportus grieztai uzdraude, baseina tik leido, bet nelabai megstu. O dabar sake viska daryti dvigubai leciau nei iki siol, jokiu staigiu judesiu, pabegiojimu ir pan.
Na ka darysi, lialiukai svarbiau, tikrai jais nerizikuosiu ax.gif



Jus tik nepagalvokit, kad as kaip kokia beprote sportuoju fitness3.gif fitness4.gif del to, kad svorio nepriaugciau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif man daktaras parekomendavo plaukioti ir kartais dvirati paminti, nes fiziskai geriau pasiruosus bus lengviau gimdyti leliuka... nestuke.gif Tai as sau palengvair paplaukioju ir dvirati paminu kol galiu biggrin.gif biggrin.gif ax.gif
Ir aisku, kad lelius pats svarbiausias... soske.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUSSTE: 30 liepos 2008 - 08:00
O as keturis metus lankiau aerobika ir dabar nezinau ka daryti, ar galiu dar kazkiek pasportuot ar ne blush2.gif Baseinas labai gerai butu, bet nemoku plaukti blush2.gif O mokytis siuo metu ne pats tinkamiausias laikas, tai net nezinau ka daryti, namie guleti ir auginti lasinukus nesinori ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rennate @ 2008 07 30, 11:39)
O as keturis metus lankiau aerobika ir dabar nezinau ka daryti, ar galiu dar kazkiek pasportuot ar ne  blush2.gif  Baseinas labai gerai butu, bet nemoku plaukti  blush2.gif O mokytis siuo metu ne pats tinkamiausias laikas, tai net nezinau ka daryti, namie guleti ir auginti lasinukus nesinori  ax.gif



Siaip tai sporto klubuose buna speciali aerobikuos treniruote nesciosioms nestuke.gif , tai gali pabandyti ten pasportuoti..bet siaip geriau pasikonsultuok su savo daktare, nes kiekvienai moteriai individuliai... biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JUSSTE @ 2008 07 30, 14:08)
Siaip tai sporto klubuose buna speciali aerobikuos treniruote nesciosioms nestuke.gif , tai gali pabandyti ten pasportuoti..bet siaip geriau pasikonsultuok su savo daktare, nes kiekvienai moteriai individuliai... biggrin.gif  ax.gif

Tai kad kazin, ar Klaipedoje yra ax.gif Bent jau negirdejau g.gif Kad joga nestukems yra, tai zinau, bet apie aerobika neteko girdeti rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos visos. as itariu, kad jau turiu maza maza zmogeliuka savy. sportuoju pakankamai intensyviai - aerobika, baseinas. tik treniruotkliu nelabai megstu. nelabai norisi viska staiga nutraukit, bet kartu ir baimes bei nerimo jausmas kankina- kad tik nepakenkciau.
Atsakyti
QUOTE(gutė* @ 2008 07 26, 08:36)
Turiu namie steperį user posted image va tokį tik be rankoms apkrovos; ar galima nestuke.gif naudotis drąsiau? Aš nedrąsiai po 5ias min užlipu, reiks ginės paklausti, tik kad kai nueinu jei neužsirašau tai pamirštu.  doh.gif


Siaip su steperiu galima sportuoti, bet geriau su gine pasikonsultuok. Man sportus uzdraude kai pamate, kad nesioju dvynukus. Tik baseina leido.
Atsakyti