Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas nėštumo metu

Laba diena, gal galite patarti kur Vilniuje galima lankyti nestuke.gif gerus mankstos uzsiemimus (gal su baseinu) po darbo?
Kas lankete pasidalinkite savo patirtimi ir ispudziais, dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linute*** @ 2014 03 06, 13:13)
Laba diena, gal galite patarti kur Vilniuje galima lankyti  nestuke.gif  gerus mankstos uzsiemimus (gal su baseinu) po darbo?
Kas lankete pasidalinkite savo patirtimi ir ispudziais, dekoju  4u.gif

sveiki, aš dabar lankau neščiųjų mankštas Gemma sporto centre, jis yra juozapavičiaus gatvėj, man patinka, yra grupės 17 ir 18 val, kainuoja 8 kartai 170 lt tai pigiausiais ir geriausias variantas vilniuje, baseinas yra Gemma sporto centre antakalnyje, neščiųjų mankšta baseine 8 kartai 190 lt, bet į baseina gal vėliau eisiu, kolkas tai man salėj patinka
Atsakyti
QUOTE(marina30 @ 2014 03 06, 14:17)
sveiki, aš dabar lankau neščiųjų mankštas Gemma sporto centre, jis yra juozapavičiaus gatvėj, man patinka, yra grupės 17 ir 18 val, kainuoja 8 kartai 170 lt tai pigiausiais ir geriausias variantas vilniuje, baseinas yra Gemma sporto centre antakalnyje, neščiųjų mankšta baseine 8 kartai 190 lt, bet į baseina gal vėliau eisiu, kolkas tai man salėj patinka

Dekoju , reikia apie juos pasiskaityti smile.gif
Gal dar kas galite patarti?
Atsakyti
Sveikos smile.gif ar yra čia sportuojančių besilaukiančių kauniečių? smile.gif
Atsakyti
As sportuoju ir nesenai susiplanavom savo antra vaikiuka. Dabar jau zadu mazinti kruvi, nors taip sunku moraliskai. Eisiu gal i koki pilatesa ar joga. Nes abonimentas sporto klube iki birzelio vidurio. O paskui, gal paplaukioti. Na ziuresiu kaip jausiuosi.
Atsakyti
Sveikos busimos mamytes, idomu ar dar yra sportuojanciu, smalsu kaip su sportu paskutiniais menesiais, ar nesunku biggrin.gif ?
as sportuoju kasdien, kol kas panesu savo nestuke.gif biggrin.gif .
manau, kad tai puikus budas sustiprinti sirdies ir kvepavimo sistemas pries gimdyma.
Atsakyti
QUOTE(Grazute Venera @ 2014 07 04, 05:23)
Sveikos busimos mamytes, idomu ar dar yra sportuojanciu, smalsu kaip su sportu paskutiniais menesiais, ar nesunku  biggrin.gif ?
as sportuoju kasdien, kol kas panesu savo  nestuke.gif  biggrin.gif .
manau, kad tai puikus budas sustiprinti sirdies ir kvepavimo sistemas pries gimdyma.


Na, aš jau esama, ne būsima mamytė, bet paskutinį kartą namie sportavau (įskaitant pratimus pilvo presui) diena prieš gimdymą biggrin.gif Kadangi iki tol 10 metų nuolat sportavau, tai be to savo gyvenimo negalėjau įsivaizduoti. Aišku, su kiekvienu mėnesiu vis sunkiau buvo, tam tikri pratimai nebetikdavo, bet rasdavau kuo juos pakeisti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 04 liepos 2014 - 07:10
TekilaSunrise, o tavo gimdymas turbut buvo greitas ir lengvas ? nes sportuojancios pagimdo lengviau, kiek esu skaiciusi.
Na liudnoka gi del to paskutinio menesio, o cia skaiciau, kad viena isvaziavo gimdyti is sporto sales thumbup.gif , vadinasi jei raumenys stiprus, tai nugara gali atlaikyti laisvai dideli pilva ir galima testi sportavima.
As pati kasdien uzsiimu joga (pazengusiuju lygio, nes iki to ja dariau apie 10 metu), baseina lankau ir ejimo takeliu sporto klube.
Atsakyti
QUOTE(Grazute Venera @ 2014 07 04, 13:49)
TekilaSunrise, o tavo gimdymas turbut buvo greitas ir lengvas ? nes sportuojancios pagimdo lengviau, kiek esu skaiciusi.
Na liudnoka gi del to paskutinio menesio, o cia skaiciau, kad viena isvaziavo gimdyti is sporto sales  thumbup.gif , vadinasi jei raumenys stiprus, tai nugara gali atlaikyti laisvai dideli pilva ir galima testi sportavima.
As pati kasdien uzsiimu joga (pazengusiuju lygio, nes iki to ja dariau apie 10 metu), baseina lankau ir ejimo takeliu sporto klube.


Pirmas gimdymas buvo, neturiu su kuo palyginti smile.gif Bet viskas vyko sklandžiai, apsiėjau be skatinamųjų, be nuskausminamųjų. Bet čia nesuprasi, kokie faktoriai tai lėmė. Bet kam tikrai sporatas padėjo, tai kad po gimdymo formų nereikėjo atgaudinėti smile.gif
Oi, jei rimtą jogą lankot, tai tikrai kūnas pasiruošęs. Aš irgi šiek tiek jogą lankiau, tai mūsų trenerė iki pat nėštumo net ir ant galvos stovėjo biggrin.gif
Atsakyti
TekilaSunrise, baltai tau pavydziu del formu, kad nereikejo paskui rupintis del ju. Tai taip viliojamai skamba, dar labiau ugdo pasiryzima sportuoti.
As ne tik joga pati darau, bet dar ir kitiems vedu.. ir nestukems. Stovet ant galvos labai gerai, tik reikia islaikyti tam tikrus asanos reikalavimus, pvz 3 trimestre negalima koju laikyti suglaustu, o truputi praskirtos, o 1 trimestre jos turi buti suglaustos (cia kalbu apie Shirshasana)
Atsakyti
Aš anksčiau jogos nebuvau lankiusi, ik išėjusi dekretinių į specialią nėščiosioms pradėjau vaikščioti. Sportas būdavo namie, o joga labiau tempimams ir tuo pačiu meditacijai, atsipalaidavimui. Labai gera atmosfera ten būdavo smile.gif Tai aišku ant galvos mes ten nestovėdavom, bet darydavom įvairių asanų prie sienos, kad apatinė kūno dalis viršuje pabūtų. Mano vaikas gan ilgai buvo neapsivertęs, tai tas sako irgi labai padeda. Namie vakarais irgi žvakes prie sienos darydavau. Nežinau, kiek tai įtakojo, bet apsivertė biggrin.gif
O kiek Jums savaičių dabar, Venera? smile.gif
Atsakyti
TekilaSunrise, gal pas Audra Stonkiene lankete joga, ji viena puikiausiu nestukiu mokytoja ?

Joga is tiesu subalansuoja viska reikia, tai ir jusu kudiki sureguliavo kaip turi buti, kas jums taip gerai pavyko, vadinasi joga nuosirdziai darete, o jai kantrybes ir valios reikia.

Esu ketvirtam laukimo menesyje, savaiciu neskaiciuoju, nes neverta, gimdymo data tik apytiksle, pastojimo momentas tik spejamas, vaisiaus amzius nustatomas tik pagal jo dydi. Taip cia isejo su manimi si karta, niekad nesizymejau menuliniu dienu, kada buvo paskutines tai gydytojams nesugebejau atsakyt, nes is tikruju nezinojau, jos visiskai issitryne is galvos.
Atsakyti