Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas nėštumo metu

Nedarykit nieko iš to, kas deda krūvį pilvo presui. kojų kilnojimas, tuolab su svoriais, turi dingt iš jūsų "raciono"
Atsakyti
sveikute,

tik vakar suzinojau kad nestuke.gif dar mums labai mazai laiko. Net pas gydytoja nebus ir nezadu begti is karto. O va del sporto mastau ar dar eiti ar jau nea.
Lankau aerobika su grupe, tai ten visokiu pratimu buna.
Kaip patartumete daryti? lankyti dar kiek ar jau baigti? g.gif Dar turiu abonenta issipirkusi iki birzlio vid. atrodo gerai jauciuosiu, noreciau eiti, bet baisu pakenkti maziukui doh.gif
cia dauguma apie treniruoklius raso, suprantu ten keicia programa, o apie grupine aerobika kaip? pagal mane gi nepakeis visai grupei... sportuoju apie puse metu.
Gal kam taip buvo? ka patartumete?
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2012 05 19, 14:44)
Nedarykit nieko iš to, kas deda krūvį pilvo presui. kojų kilnojimas, tuolab su svoriais, turi dingt iš jūsų "raciono"



Tai as ju nekilnoju taip, kad treniruociau pilvo presa ax.gif turejau omenyje, kad tiesiog darau pratimus kojoms su svoriais. Pvz. tokius:

http://eu.precor.com...er-thigh-c620ec

http://eu.precor.com...er-thigh-c621ec

http://eu.precor.com...eg-press-c602ec

http://eu.precor.com...leg-curl-c619ec

Nemanau, kad su jais treniruojamas pilvas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ferrero Roci @ 2012 05 02, 23:07)
as buvau internetu parsisiuntus CD nesciosioms ir youtube'je yra labai fainu pratimuku.sportavau beveik visa nestuma 4u.gif

gal gali pasidalinti?
kas dar kokiu nuorodu imestumete?
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2012 06 20, 18:31)
gal gali pasidalinti?
kas dar kokiu nuorodu imestumete?

Suvesk youtube: prenatal yoga, pilates, exercise ir primes begalę rezultatų. Išsirink kuris tau priimtiniausias ir pirmyn smile.gif
Atsakyti
Sporto salej nesportuoju ir niekad nesportavau, taciau turiu du didelius aktyvius sunis, su kuriais kasdien reikia uzsiimti ir isvedzioti. Kasdien miske sparciu zingsniu su sunim nuzingsniuoju apie 6-8km, savaitgaliais arba jei labai geras oras ir 10 km 'isukam' biggrin.gif Nestumo 27 savaite. Pastaruoju metu pavargstu trupuciuka greiciau, tai prisedu pailset keliom minutem ir einam toliau.
Gydytojas tokio kruvio nedraudzia ir netgi skatina.
Atsakyti
As sportavau baseine, buvo labai smagu, visoms rekomenduociau thumbup.gif
Atsakyti
Fizinis krūvis nėštumo metu yra būtinas - tam, kad organizmas prisitaikytų prie didesnių (sakyčiau, gerokai didesnių) apkrovų. Žinoma, jei blogai jaučiatės - skauda nugarą, kepenis, tinsta kojos ar pan. - savęs neprievartausite. Bet jei jaučiatės puikiai, tai sportas yra gerai tol, kol nejaučiate diskomforto - logika paprasta. Jei šeštame mėnesyje bėgiosite krosą, abejoju, ar pajusite tą malonumą, kurį patirdavote anksčiau. Kiek gi ilgai pabėgsi su besikratančiu pilvu?
Jei pirmais mėnesiais gresia persileidimas (teplioja, skauda pilvo apačią ar pan.), tai natūralu, kad menine gimnastika neužsiiminėsite, o atvirščiai - mažinsite krūvius.
Asmeniškai aš jaučiuosi puikiai, todėl daug ir energingai vaikščioju (dažnas, eidamas kartu, nelabai suspėja ax.gif), sportuoju namie su gimnastikos kamuoliu. Praktiškai, darau tuos pačius pratimus, kaip ir iki nėštumo.
Linkiu visoms sveiko požiūrio įvairiomis prasmėmis - tiek į sportą, tiek į nėštumą, tiek ir į patį gyvenimą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kootwella @ 2012 06 26, 20:56)
Fizinis krūvis nėštumo metu yra būtinas - tam, kad organizmas prisitaikytų prie didesnių (sakyčiau, gerokai didesnių) apkrovų. Žinoma, jei blogai jaučiatės - skauda nugarą, kepenis, tinsta kojos ar pan. - savęs neprievartausite. Bet jei jaučiatės puikiai, tai sportas yra gerai tol, kol nejaučiate diskomforto - logika paprasta. Jei šeštame mėnesyje bėgiosite krosą, abejoju, ar pajusite tą malonumą, kurį patirdavote anksčiau. Kiek gi ilgai pabėgsi su besikratančiu pilvu?
Jei pirmais mėnesiais gresia persileidimas (teplioja, skauda pilvo apačią ar pan.), tai natūralu, kad menine gimnastika neužsiiminėsite, o atvirščiai - mažinsite krūvius.
Asmeniškai aš jaučiuosi puikiai, todėl daug ir energingai vaikščioju (dažnas, eidamas kartu, nelabai suspėja ax.gif), sportuoju namie su gimnastikos kamuoliu. Praktiškai, darau tuos pačius pratimus, kaip ir iki nėštumo.
Linkiu visoms sveiko požiūrio įvairiomis prasmėmis - tiek į sportą, tiek į nėštumą, tiek ir į patį gyvenimą wink.gif

super pasakyta!!!!!!!ypac paskutinis sakinys, as sportuioju taip kaip pries tai tik jau turejau atsisakyti pilvo preso, nes jau kad ir kiek noreciau nepadaryciau as laukius 26 savaite (6men ir savaite) pilvas jau nemazas, bet ir kojas kilnoju su svoriais ir rankas su hanteliais,jei nepasportuoju ta diena jauciuos labai negerai ta prasme savijauta, nes kaip sportuoju man labai gerai pasidaro kad isprakaituoju net smagiai jauciuos toks jausmas kaip po pirties
Atsakyti
As lankiau specialias mankstas nestukems baseine ir mankstas saleje, labai patiko, nesunku, pakelia tonusa, savijauta budavo puiki thumbup.gif
Atsakyti
Kiek teko domėtis, pirmojo trimestro metu bet koks sportas padidina persileidimo riziką. Antrame ir trečiame trimestre net gi labai rekomenduojama specialus sportas nėščiosioms. Teko skaityti apie vieną tyrimą, kuris nustatė ryšį tarp intensyvaus sportavimo pirmojo trimestro metu ir preeklamsijos tikimybės.
Prieš pusmetį man įvyko persileidimas, tada aš sportavau, todėl dabar, kol esu pirmame trimestre, atsisakau bet kokio sporto, o nuo antro trimestro ruošiuosi lankyti nėščiųjų gimnastiką vandenyje bei šokti salsą.
Atsakyti
Mano pilvukui tik 8 sav, nors jauciuosi gerai, gydytoja pasake jokio sporto g.gif
Atsakyti