Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas nėštumo metu

Vaje, as is lovos vos islipu, o dar sportuot blink.gif

Pagarba pilvinukems kurios turi tiek jegu thumbup.gif
Atsakyti
O gal lankancios spec nestukiu mankstas salese ir baseinuose galetu man kazka patarti ir pakomentuoti
Vilniuje ax.gif

as lankau Gemma - labai patinka, trenere super, intensyvumas pats tas nestukei
bet man dar truksta siek tiek iki pilnos laimes
noriu baseiniuko
bet jeigu renkuosi kur atskirai eiti i mankstas baseina, man sumoje gaunasi labai brangu
o forum palace siulo dienos abonimenta 320 lt su 4 kartais spec nesciuju manksta (na aisku penktadieni jeigu turi jegu dar gali siaip eit i sporto kluba)

tai as ir metausi nes man nezinia ar patiks ten zemes treniruotes..o Gemmoje visai faina, rami aplinka ir pan... unsure.gif
Atsakyti
Lankau nesciuju joga ir veliau nuo geguzes zadu pradeti lankyti baseina smile.gif
Atsakyti
O man gydytoja sake, kad sportuoti tikrai galima. Klausiau jos, nes sportavau pries pastodama ir dar nezinodama, kad laukiuosi. "Nestumas nera liga ir viska galima ka darei iki siol, tik aisku su protu, nepersistengiant" taip sako mano gydytoja as ja tikiu ir toliau sportuosiu kie tik sveikata leis.
Atsakyti
Na, aš pradžioj nesiryžtu aktyviau pasijudinti, kol dar placenta nesusiformavusi, o vėliau, tikiuosi daugiau pajudėt - niekam nereikalingas tas papildomas lašinukų sluoksnis smile.gif
Atsakyti
Pirmus 1,5 men. sportavau, nes negalejau staigiai nutraukti treniruociu. Bet buvo labai sunku: ir pykino, ir jegu nebuvo visai... Kazkur nuo 4,5 men., kai jau atsirado visos jegos, pradejau mankstintis namuose (rankas, kojas, uzpakaliuka). Taip pat stadione ratukus sparciu zingsniu suku. Ir siaip, kai tik galiu, einu pasivaikscioti gryname ore smile.gif
Atsakyti
Pirmus menesius turejau gulima rezima, ka jau kalbeti apie sporta. Tada isoperavo apendicita, vel turejau guleti visa menesi. Tai realiai atsisojom su savo pilvuku ant koju tik kazkur nuo 6 menesiuko, viskas jau buvo gerai ir tik tada pradejom lankyti mankstas baseine. Labai geras dalykas, rekomenduoju visoms! 4u.gif
Atsakyti
gyvenu aktyvų gyvenimą. bet nesportuoju. nors to beveik niekad ir nedariau biggrin.gif
Atsakyti
su saiku viskas galima biggrin.gif
Atsakyti
Gal ka nors domintu 10k. abonementas i SUGIHARA nestukiu manksta vandenyje SUGIHAROJ. Info cia http://www.sugihara....ai-nesciosioms/
Galioja rytais ir vakarais iki Liepos 9 d. 110 LT
Atsakyti
as laukiuos tik 5savaite, bet iki siol nezinojau ir sportavau stirpiu kruviu, pilvo preso pratimai, suokiukai ir .tt
bet planuoju ir toliau tik lengvesniu kruviu,
paprasysiu kad treneris sudarytu saugia programa ax.gif
manau kad jei pries tai sportavai kunui bus kaip tik sokas jei staigiai mesi rolleyes.gif
Atsakyti
Keliu temą į viršų ax.gif

ar yra sportuojančių treniruoklių salėje? Su kokiais treniruokliais darote pratimus, kurioms kūno dalims, kiek pakartojimų, kokius svorius "imate"? ax.gif

Aš kiek sportavau iki nėštumo, ne itin reguliariai, kartais 1 kartą per savaitę, kartais 3, bet noriu tęsti ir reguliariau (3 kartus per savaitę). Paprastai 40-60 min skiriu "Orbitrekui", o paskui dar kokį gerą pusvalandį kojas pakilnoju (su svoriais) ir pan.
Atsakyti