Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas nėštumo metu

Sveikos,

As pirmo nestumo metu lankausi vandens aerobikoje Sugiharoj (Vilniuje). Man labai patiko. Kai iseisiu i dekretines vel planuoju ten lankyti. Dabar nusipirkau 10 kartu abonementa i vakarine aerobika, bet del darbo kruvio, neturiu laiko lankyti. Kam idomu atiduociau uz 160 Lt (galiuoja 3 menesius). i AZ
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
jus cia taip daug snekat apie spinninga...kas jis toks man tundrai paaiskinkit? ir ar nescioms jis glaimas??? g.gif
as tai lankau spec manksta nescioms Vilniuje Gemma rebilitacijos centre...zinokit liux. Siaip pries nestuma sportavau, ir man nepasirode itin lengva... is pradziu atrode per lengva, bet dabar vis sunkyn ir sunkyn...gal ir pajegumai nebe tie
zinokit griztu po treniruotes visiskai be plionkes jau vakare bunu, net keista ...o gal ismokau teisingai pratimus daryt biggrin.gif

tai man liko dirbti 1 men, po to planuoju eiti i sporto kluba forum palace - ten dieninis abonimentas turi ir manksta saleje ir baseine nestukems - tai gaunasi 4kartai per savaite
gal kas lankot? lanket? idomu butu atsiliepimai g.gif

o siaip dar su vyru megstam iseiti is namu apsukti ratais vakarais, ypac kai atejo ziema thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2012 02 14, 02:18)
Sveikos  4u.gif
jus cia taip daug snekat apie spinninga...kas jis toks man tundrai paaiskinkit? ir ar nescioms jis glaimas??? g.gif
as tai lankau spec manksta nescioms Vilniuje Gemma rebilitacijos centre...zinokit liux. Siaip pries nestuma sportavau, ir man nepasirode itin lengva... is pradziu atrode per lengva, bet dabar vis sunkyn ir sunkyn...gal ir pajegumai nebe tie
zinokit griztu po treniruotes visiskai be plionkes jau vakare bunu, net keista ...o gal ismokau teisingai pratimus daryt biggrin.gif

tai man liko dirbti 1 men, po to planuoju eiti i sporto kluba forum palace - ten dieninis abonimentas turi ir manksta saleje ir baseine nestukems - tai gaunasi 4kartai per savaite
gal kas lankot? lanket? idomu butu atsiliepimai  g.gif

o siaip dar su vyru megstam iseiti is namu apsukti ratais vakarais, ypac kai atejo ziema  thumbup.gif


Spinningas cia yra tas stacionarus specialus toks dviratis, kuris tik viena rata priekyje turi, tu gali ji atsistjus minti, prisedus, reguliuojasi pasipriesinimas. Niesciosiom jis lb gerai, nes pati gali greiti ir pasipriesinima reguliuoti, plius sedi ir kojikem tik dirbi.
O kad pajegumai ne tie, zinok as seniau ogo kokias treniruotes varydavau, 5 kartus beiodavau po 10 km, darydavau pilatesa 1 karta ir su svoriais 2 kartus trenirudoavaus po begimo. turejau seske ir visa kita kaspriklauso. o dabar va vel slabnumai uzejo, o tureciau jaustis gerai, nes 5 menuo ir nei velnio nesijauciu. tai sportuosiu tik vel pagals avo grafika. nes galva sukas vel po visu spinnigu ir cardio. doh.gif
o vaiksciojimas tai super thumbup.gif man paciai reiktu eit palei vandenyna per darbo pertrauka pasivaiksciot, butu geria nei salej sedet g.gif
Atsakyti
as girdejau kad pirmus 3 meen negerai sportuot nes persileidimo rizika padideja g.gif
idomu kaip is tiesu yra
nes as visad sportuoju, ir planuoju pastoti ir galvoju negi reiks 9 men sporto atsisakyt, ar bent jau 3 ? unsure.gif
bet kas pries tai sportavo ir nestumo metu sportuoja jei galima, tai manau tikrai lengviau pagimdo, ir paskui formas po nestumo greiciau atgauna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2012 02 15, 14:31)
as girdejau kad pirmus  3 meen negerai sportuot nes persileidimo rizika padideja g.gif
idomu kaip is tiesu yra
nes as visad sportuoju, ir planuoju pastoti ir galvoju negi reiks 9 men sporto atsisakyt, ar bent jau 3 ? unsure.gif
bet kas pries tai sportavo ir nestumo metu sportuoja jei galima, tai manau tikrai lengviau pagimdo, ir paskui formas po nestumo greiciau atgauna thumbup.gif


Cia mitas yra del persileidimo, zinoma kazkiek reikia pakoreguoti sporta, pvz perkaisti negalima, nes tikrai kazkas ten engero daros tda, sunkiai nekilnot ir ziuret apgal savijauta. as sakau tikrai sportinine buvus, vos pastojus neber jegu tiesiog savaime, o kitom nieko, duodas jos iki galo.
Man daktarka sake viska galima, tik ziureti pulsa labai, net begiot galima, tik ne iki prakaito.
Atsakyti
Sveikutes,

Norejau pasiteirauti gal yra lankanciu joga nestutems Vilniuje, bandziau ieskotis, bet nesekmingai verysad.gif tik radau Sahom centre, kad jei susidarytu grupe (bent 5) tada organizuotu. Gal kas ka nors zinot?
Atsakyti
sveikutes...as turiu tris vaikus..ir labai atsiprasau jei izeisiu , bet tikrai nepatarciau sportuoti budama nescia . Geriau daugiau pasivaiksciokite gamtoje ir sedekite parkelyje su draugemis....
Atsakyti
QUOTE(Amber 333 @ 2012 02 27, 13:30)
sveikutes...as turiu tris vaikus..ir labai atsiprasau jei izeisiu , bet tikrai nepatarciau sportuoti budama nescia . Geriau daugiau pasivaiksciokite gamtoje ir sedekite parkelyje su draugemis....

Nieko čia ir neįžeisit ax.gif Bet paremkite kažkaip /kažkuom savo patarimą bigsmile.gif
Atsakyti
kaip tik yra sakoma , budama nescia geriau daugiau vaikscioti , neapkrauti saves , but ramiai ,, o sportuoti galesi iki valios jau pagimdzius...
Atsakyti
QUOTE(Amber 333 @ 2012 02 27, 13:40)
kaip tik yra sakoma , budama nescia geriau daugiau vaikscioti , neapkrauti saves , but ramiai ,, o sportuoti galesi iki valios jau pagimdzius...

as jus palaikau thumbup.gif
Atsakyti
O as manau, kad joga tikrai nepakenktu: kvepavimo, atsipalaidavimo pratimai ir dar vienas kitas nepavojingas tikrai neturetu pakenkti smile.gif
Atsakyti
Mano nuomone, tai kiekvienai individualus dalykas.Jei iki nestumo pasyviai gyveno, tai per nestuma tikrai nereiketu pradet kalnu verst, o as, pries pirma nestuma gerai buvau pasportavus, tai ir budama nescia dar su sportu traukiau iki 6 men.Galiu pasakyt, kad nuo komplikuoto gimdymo raumenys neisgelbejo[gal del to, kad ir mama sunkiai gimde], bet jau kai stumt reikejo, tai kazkur uzteko 5min. biggrin.gif Dabar su antru nestuke.gif , bet jau sportas seniai praeiti, is savijautos jauciu, kad uztenka kiek prisisportuoju darbe ir namie mirksiukas.gif
Atsakyti